Столічна штучка• 02 ноября 2024
Зимове взуття дівчинці підлітку 40р, покажіть яке у ваших дівчат?
Моїй 13, розмір 40, ножка вузенька худенька. Сама незнає що хоче. Що зараз в моді , і які моделі обрали ваші дівчата покажіть будь ласка фото.
Пи Пи Пилюля• 02 ноября 2024
Моя носит высокие конверты на высокой подошве. Теплый носок и всю зиму проходила
Кручу хвости• 02 ноября 2024
Моя обрала челсі на осінь і уггі на зиму , плюс кросівки на високій підошві, якщо погода дозволяє.
Столічна штучка
• 02 ноября 2024
Ответ дляМастер Пис
У моей Угг в силиконе,как раз хорошо на узкую ногу без подъёма
Як це виглядає?
Ваша прЭлесть• 02 ноября 2024
Весняний Марафон• 02 ноября 2024
Моя два роки носить ботінки, які я купувала собі, просто чорні шкіряні на тракторній підошві. У нас однаковий розмір, 41.
Мексиканочка• 02 ноября 2024
На мороз - високі Columbia.
На звичайну погоду -під уггі з Прімарку за 500 гривень.
Столічна штучка
• 02 ноября 2024
Ответ дляВесняний Марафон
в нас так не вийде в мене 36й...
Весняний Марафон• 02 ноября 2024
Ответ дляМексиканочка
На мороз - високі Columbia.
Згадала, як весною в секонді купила на вагу нові уггі, натуральні, нові, 200 гривень. Тепер чекають, коли морозець буде.
Столічна штучка
• 02 ноября 2024
Ответ дляМуркошечка
12 років,теж 40 розмір. Ось такі носить до - 5. А потім замша беж.
Скетчерс на дочку широкі(( дякую