ХикориДикори• 02 ноября 2024
треба вчитись, а я здаюсь
А як пояснити дітям?
Навіщо ці постійні зміни ? Це тільки частинка
Там все розмивчато• 02 ноября 2024
Дякую тобі, боженька, що створив суржик, і пох ті павзи та етери
рукиЖимолости• 02 ноября 2024
це ж, ніби, як років 7 уже так стало.
але по темі згідна: дебілізм якийсь.
усюди мови спрощують, а нашу ускладнюють.
але по темі згідна: дебілізм якийсь.
Леннон_Жив!• 02 ноября 2024
Цілі інститути, купа робітників. Їм же треба якось показувати, що вони не зря штані протирають. От і міняють правопис.
ХикориДикори
• 02 ноября 2024
Ответ длярукиЖимолости
це ж, ніби, як років 7 уже так стало.
але по темі згідна: дебілізм якийсь.
Я не знала. Мене вчили по іншому.
дамаАмстердама• 02 ноября 2024
Ответ длярукиЖимолости
це ж, ніби, як років 7 уже так стало.
але по темі згідна: дебілізм якийсь.
Ну давайте до клинопису спростимо, чого ж там.
Частину слів зараз повертають до автентичного українського звучання. Нічого аж такого важкого в цьому нема.
ХикориДикори
• 02 ноября 2024
Ответ длядамаАмстердама
Мені важко. Я інженер, не мовознавець
В курсі діла• 02 ноября 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Ви часом не з Черкаської області?
Леннон_Жив!• 02 ноября 2024
Ответ дляВ курсі діла
Ви часом не з Черкаської області?
Ні. А що? Суржик видає? Я російськомовна була раніше.
дамаАмстердама• 02 ноября 2024
Ответ дляХикориДикори
Мені важко. Я інженер, не мовознавець
Я біохімік, то й що. Нас же ніхто не змушує докорінно змінити мову. Якісь нюанси є, які на розмовну мову взагалі мало впливають. Ну а для дітей є підручники, вивчать, як вчили і до цього діти.
В курсі діла• 02 ноября 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Я теж раніше була російськомовною. Просто у нас ,на Черкащині ,теж так говорять ( до речі, слово «говорять» теж неправильне але пофіг))
рукиЖимолости• 02 ноября 2024
Ответ длядамаАмстердама
кому воно потрібно?
якщо уже давно неактуально.
мова має бути актуальна і зручна для використання.
то давайте, галоші будемо носити замість кросівок, бо автентично.
родовий відмінок у Німеччині (можу зараз зрівняти) - спрощено по-максимуму, мало використовується. Мову спрощують.
родовий відмінок в Україні - ціла окрема наука. Купа відмін, родів, підгруп, виключень. Елементарно більшість людей достовірно не скаже ’сайта’ чи ’сайту’, і головне, не пояснить, чому так. І періодично щось новеньке придумують.
Кому воно потрібно? Кому воно краще?
І кажуть, що німецька мова важка для вивчення.
До якого клинопису?
Студенти з інших країн, що закінчували у нас вузи і зараз у Німеччині, кажуть, що українська важча для вивчення.
якщо уже давно неактуально.
Кому воно потрібно? Кому воно краще?
До якого клинопису?
ХикориДикори
• 02 ноября 2024
Ответ длядамаАмстердама
Мені на роботі треба застосувати листування. Допомогти з домашньою роботою дітям. Ви розумієте, що я виправляю їх, перевіряю
ХикориДикори
• 02 ноября 2024
Ответ длярукиЖимолости
кому воно потрібно?
якщо уже давно неактуально.
Кому воно потрібно? Кому воно краще?
До якого клинопису?
якщо уже давно неактуально.
Кому воно потрібно? Кому воно краще?
До якого клинопису?
Родовий відмінок, його зміни, то просто кожен день нова радість
Частинка
Трільчиха• 04 ноября 2024
Поступово повертають мову до такої, якою вона колись була, без кацапських правок.
Ніц там кримінального не відбувається, більше читати і все легко запам´ятовується.