А діти з 5-6 кл повинні вчитися управляти донорами, щоб не воювати.
Цікаво, це біла гарячка, словесний понос чи реальні плани і прощупується ґрунт. Як думаєте?
Aksinia 111• 02 ноября 2024
Опять Мария Берлинская ? 😳 да шож вы её так любите и популяризируете ?)) Надцатая тема с её цитатами .
Судя по такой популярности на Советчице, пора её в голосовалку на президента )))
frumoasa17• 03 ноября 2024
Ответ дляЧомучка
Як воно мове бути максимально нормальним в умовах країни., що веде війну которій риік і вестиме її ще багато років?
Ніхто не знає скільки ще буде. І дітям в 5-6 класах воно не потрібно це все. Ніде такого нема. А їх будуть вчити вбивати в 11-12 років, ще і мізки промивати, що воювати і загинути за державу це ледь не найвища цінність. Це не нормально
Ответ дляfrumoasa17
Не морочте голову будь ласка отими побрехеньками. Бо як наче на кацапський форум потрапила. Дітей в неї вчать вбивати в 12 років, цирк.
Не подобається перспектива того що країна воєнізується - виїздіть.
В України іншого шляху до виживання немає з таким сусідом.
frumoasa17• 03 ноября 2024
Ответ дляЧомучка
Я і так виїхала. Але дітям не потрібно ламати психіку. Вони повинні вчитися, мріяти чогось досягти, стати вченими чи ще кимось, подорожувати, а не з 12 років, як літати на дронах, може ще виживання на війні їм з садочка прививати? Замість дитинства - війна, війна.
Ответ дляfrumoasa17
Сто відсотків! Оті, хто пишуть, що потрібно дітей залучати до - це кікімори без дітей і без надії їх мати
Ответ дляЧомучка
Бреееееед
Ответ дляfrumoasa17
Свята правда!
Ответ дляYuliya82
Просто цікаво, чи всі у неї вдома, а якщо всі, то скільки гречки платять щоб такий понос нести в люди
Не знаю що вона насправді має на увазі. Но! З цих слів НЕ випливає напряму, що діти такого віку на іі думку повинні якось приймати участь у війні.
Вона просто могла сказати що ь типу було б добре якби «кожнен школьнік був на «ти» з дронами». Тобто потенційні майбутні військові. Тобто типу «потужна» нація ітд.
Хоча краще б вона думала про школьніка, який зробить нам ядерну зброю. Бо толку з тих дронів, якщо їх нема і не буде, бо ніякине накрадуться наші упирі
Ответ дляTeonaa
Школяр і ядерна зброя це цікава комбінація))))
Ответ дляfrumoasa17
Ну то з якого дива ви тоді мусолите як в Україні жити НАМ?
frumoasa17• 04 ноября 2024
Ответ дляЧомучка
Щось чули про охорону та захист дитинства?
frumoasa17• 05 ноября 2024
Ответ дляYuliya82
Конституція ж ц цих чортяк на паузі 😓🤯🤮🤮🤮🤢
А обов´язки ні. І люди це ще підтримують, хоча на дворі вже не 2022 рік. Їм скажуть дітей відвести на обороні заводи, то ще самі поведуть