Yuliya82• 02 ноября 2024

Читали, що пропонують? Уже не лише жінки

А діти з 5-6 кл повинні вчитися управляти донорами, щоб не воювати.
Цікаво, це біла гарячка, словесний понос чи реальні плани і прощупується ґрунт. Як думаєте?

https://www.unian.net/society/mobilizaciya-v-ukrai...
annu-b519• 02 ноября 2024
Ответ дляYuliya82
Та що Ви, то все росіпсо, все брешуть про бусифікацію (сарказм)
Ага, а видео в Киеве Мосфильм снимает
автор Yuliya82 • 02 ноября 2024
Ответ дляannu-b519
Сейчас на вас налетят зелёные боты и заклюют)))
100%!
Шеллар• 02 ноября 2024
Ответ дляannu-b519
Думаю Автор спрацювала на випередження і блоканула цю гоп-компанію раніше. А то вже друга сторінка без бурятів, ф16 за вікном і цукерок рошен.
автор Yuliya82 • 02 ноября 2024
Ответ дляZaviriuha
Я як побачила як мєнти з тцк пацана на Рівненщині заламали, це жесть, не знаю чи живий🥲
Хай Бог милує і нікому не дає таке переживать
annu-b519• 02 ноября 2024
Ответ дляШеллар
Это хорошо, а то любую неугодную тему в срач превращают
автор Yuliya82 • 02 ноября 2024
Ответ дляШеллар
Чесне слово, нікого не блокувала. Це вони мене блокували, коли я раніше їм в темах «неліцепріятно» відповідала 😂🤗
Шеллар• 02 ноября 2024
Ответ дляYuliya82
Тисну Вам руку, довести бота на ставці щоб він тебе блоканув - це рівень.
автор Yuliya82 • 02 ноября 2024
Ответ дляШеллар
Дякую:) То я значить, професійна ботонервувальниця, бо мене їх штук пʼять-шість блокануло 😅🫶
frumoasa17• 02 ноября 2024
Ответ дляЧомучка
Про дітей швидше за все малося на увазі на кшталт початково-військовиих уроків, як раніше було, за часів совка.
В чому ніц кримінального не бачу, в наших реаліях це дійсно потрібно для найближчих поколінь.
У дітей повинно бути максимально нормальне дитинство, а не ось це все, тому їм це непотрібно.
frumoasa17• 02 ноября 2024
Ответ дляШеллар
А вона стала розумна. Мані в темах тепер потрібні тільки фанати, щоб все було на одній хвилі
AnnaOst• 02 ноября 2024
Ответ дляШеллар
Шоу має продовжуватися. Чоловіки закінчуются, а навколо такий великий ресурс жінок, що не гріх і скористатись. Європейські партнери мають спати спокійно.
Європейським партнерам давно пофіг. Страшно це усвідомлювати, але ніхто ними не рулить, вони ото самі що навантажують те й втілюють в життя
Шеллар• 02 ноября 2024
Ответ дляfrumoasa17
Особливо якщо врахувати ту кількість тцк-кашників, проф.військових пенсіонерів та ментів, які сидят в тилу і пакують людей в бусики. Вони не можуть покерувати дронами?
annu-b519• 02 ноября 2024
Ответ дляfrumoasa17
Та не, просто надоели спам сообщения одни и те же в каждой неугодной теме, по факту теряется суть и только боты между собой по 10 кругу одно и тоже копируют.
jannjann77• 02 ноября 2024
Я не знаю, чому там дітей в 5-6 класах навчати будуть, але мій кіт наполягає , щоб я його вивезла в Європу.
frumoasa17• 02 ноября 2024
Ответ дляШеллар
Вони не можуть, а ось діти мабуть саме то. Потім дивуються що вивозять. Мої, хто залишився в Україні і в 2022-2023 говорили нізащо не поїдемо, то зараз все, дістало. Закривають навіть бізнес і готові знижувати планку, але появився страх за дітей.
PinkyPink• 02 ноября 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Ну чому божевілля? Діти в цьому віці грають в компʼютерні ігри, грають з джойстиками на ігрових приставках. То можуть вчиться і дронами керувати. Є ж і не бойові дрони.
А в чому Ви бачите логіку? Зараз дронщиків масово переводять в піхоту і кидають на штурми. То яким чином навчання дітей 5-6 кл керувати дронами убереже їх від війни?
Про корупцію і недолуге командування берлінська мовчить. Татаров для неї теж - ефективний менеджер, певно разом чеченців в Києві вбивали
завитушка• 02 ноября 2024
Ответ дляYuliya82
Ні, ну це трешак. Які ще оператори дронів з 5-6 класу. Якесь божевілля і сюр
А вибирати шоумена верховним головнокомандувачем в 2019 було не сюр? Ну отримайте розпишіться.
автор Yuliya82 • 02 ноября 2024
Ответ дляPinkyPink
Аха-ха-ха)))) оце казочка на ніч 😅😅😅👌
Наталья557• 02 ноября 2024
Ответ дляШеллар
Тем более сейчас очень многие женщины готовы идти до конца ради победы. Вот как раз им будет предоставлена возможность принять в этом участие
автор Yuliya82 • 02 ноября 2024
Ответ дляШеллар
Це ж ці почесні люди воюють на інших фронтах, що Ви таке кажете, наговоюєте на них як оце прям я на оцю блогериню
автор Yuliya82 • 02 ноября 2024
Ответ длязавитушка
Я за таке не голосувала. Боже збав
Jasmin_852• 02 ноября 2024
Почему, как ни глупость, так исходит, от очень страшных, внешне женщин?
настявика-4343• 02 ноября 2024
Одна из тех, кто когда то определил судьбу страны. Сейчас у таких звездный час.
Оха• 02 ноября 2024
Конечно, прощупывается грунт. У нас ничего просто так не бывает
Marisya81• 02 ноября 2024
Ответ дляCarin
Да кому он нужен там, а если они всей семьей выедут - местные чиновники только счастливы будут. Чем меньше местных останется - тем меньше им возни.
То есть там никому не нужен и выезжать может спокойно и на рыбалку, правда?
А тут обязан быть мясом
Marisya81• 02 ноября 2024
Ответ дляSeehund
Я могу сказать только про Мариуполь, в группе периодически фото военного дела со школ, дети с автоматами. А ещё золовкин чучмек паспорт рашки получил и его быстро ’добровольно’ на сво отправили. Недавно звонила в слезах.
Про детей согласна.
Постоянно везде мелькает юнармия или как их там (в красных шапочках).
А вот про отправку на сво лично я не знаю ни одного случая. Все знакомые что там остались, никто не мобилизирован. Ни из родственники, ни знакомые.
Периодически интересуюсь этим вопросом
DianaDee• 02 ноября 2024
Ответ дляJasmin_852
мстят природе
Seehund• 02 ноября 2024
Ответ дляMarisya81
Про детей согласна.
Периодически интересуюсь этим вопросом
Ну значит просто смылся товарищ, навешав лапши на уши.)
катерина12009• 02 ноября 2024
Ответ дляjannjann77
А Мій кіт патріот, каже з рідної хати не поїде, буде відстрілюватися від тцкашників з балкону какашками😼💩
Жули-ули• 02 ноября 2024
Это желание остаться у корыта как можно дольше