А діти з 5-6 кл повинні вчитися управляти донорами, щоб не воювати.
Цікаво, це біла гарячка, словесний понос чи реальні плани і прощупується ґрунт. Як думаєте?
Bambi-kids• 02 ноября 2024
Ответ дляYuliya82
Ні, ну це трешак. Які ще оператори дронів з 5-6 класу. Якесь божевілля і сюр
Фух...А я думала що читати не вмію...Ви написали управляти донорами...
Ответ дляЧомучка
Про дітей швидше за все малося на увазі на кшталт початково-військовиих уроків, як раніше було, за часів совка.
В чому ніц кримінального не бачу, в наших реаліях це дійсно потрібно для найближчих поколінь.
Це так би як клоунесса-баронесса сказала б розважального шоу, яка не має ні дітей, ні сімʼї. Тож їй нічого і нікого втрачати. Чужими можна воювати до останнього..,
Ответ дляYuliya82
Підлітки, яким можна засрати голову, що оголена дівка з пістолетом біля нього в третій штурмовій це круто, а не що війна це горе, смерть, каліцтво і зламана психіка. Вони в такому віці думають, що безсмертні.
trickywicky• 02 ноября 2024
Воно незаміжнє
Ні дитинки, ні тваринки, ні чоловіка
Тому ясно чого воно розкриває пельку про чужих дітей
У мене нема, то хай і ні у кого не буде
Гляньте на її очі, це ж очі людини з психічними відхиленнями
Ні дитинки, ні тваринки, ні чоловіка
У мене нема, то хай і ні у кого не буде
Ответ дляШеллар
Однозначно правда! Просто дешеві маніпуляції
Ответ дляSeehund
На оккупированных детей с с малолетства приучают автоматы собирать и дронами управлять, перенимается, так сказать, опыт.
Не знаю, мої на окупованій частині Херсонщини, ніхто цього не вчить. Чоловіку сестри 38 років, ніхто його не ловить на війну, ходить на роботу, їздить на рибалку.
Ответ дляZaviriuha
Да кому он нужен там, а если они всей семьей выедут - местные чиновники только счастливы будут. Чем меньше местных останется - тем меньше им возни.
Kot_v_meshke• 02 ноября 2024
Ответ дляYuliya82
Ну чому божевілля? Діти в цьому віці грають в компʼютерні ігри, грають з джойстиками на ігрових приставках. То можуть вчиться і дронами керувати. Є ж і не бойові дрони.
Ответ дляZaviriuha
Я могу сказать только про Мариуполь, в группе периодически фото военного дела со школ, дети с автоматами. А ещё золовкин чучмек паспорт рашки получил и его быстро ’добровольно’ на сво отправили. Недавно звонила в слезах.