Мати тріля• 03 ноября 2024

Як вам таке імʼя для новонародженої

Дівчата, як вам імʼя Інна для новонародженої дівчинки?
Розкажіть з чим це імʼя асоціюється і які зазвичай Інни зустрічалися у вашому житті?
Сяду на шию, дорого!• 03 ноября 2024
Для меня оно взрослое и холодное.

Идеальная оптимистка• 03 ноября 2024
Як крисьониши всі Інни
Метровий сантиметр• 03 ноября 2024
Ніяких асоціацій,просто не подобається
Ламборджини• 03 ноября 2024
Инны стервы мне встречались в основном.Руку откусят по локоть.
Попадалочка• 03 ноября 2024
всі хороші, кого знаю
Мать драконов• 03 ноября 2024
У меня везде были подруги Инны. Мне 45+, в основном мои ровестницы. Своенравные эгоцентристки
НеВРотик• 03 ноября 2024
Ответ дляЛамборджини
Мне тоже
Пуки-куки• 03 ноября 2024
Нормальне ім´я. Яке важко переіначити.
Гарно буде звучати і для дитини, і для дорослої жінки.
Гарно буде звучати даже зі складним по-батькові.
Люблю порядок• 03 ноября 2024
Була коллега Інна з Чернігова. Ледь контору туберкульозом не заразила, випадково дізналася. Я хз нею дружила, норм так, але після тубіка стала трошечки замкнутою. Але, я б Іннам секрети не довіряла, хоч тій і можна було, але то як вийняток. Потім ще одна Інна була на роботі, і ще 2 Інни були, так ж самі. Посміхаються, але якщо треба когось угріти, то це буде виконано.

Вимагаю спілкування• 03 ноября 2024
ім´я як ім´я
ніяких асоціацій
подобається - називайте
Герцогиня• 03 ноября 2024
Маленьких Инн я не встречала. Сейчас так не называют. Вроде и не устаревшее, но как то не актуальное.
whenallissaidanddone• 03 ноября 2024
Ответ дляГерцогиня
А что актуально? Джессіка? Домініка? Ариэль?
Єдина Країна• 03 ноября 2024
Так она же не всю жизнь будет новорождённой?
Ваш вопрос слишком странный)))

По теме имя как имя. Если нравится родителям, то какая разница на других
Идеальная оптимистка• 03 ноября 2024
Ответ дляЛамборджини
Інни з вами не погоджуються
Кринжова баба• 03 ноября 2024
’Не имя красит человека, а человек имя’.
Моя кума Іна. Люблю її,самий добра, мудра і завжди допоможе.
Як виховаєте, така і буде
Ксения З.• 03 ноября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Для меня оно взрослое и холодное.
Ну так взрослые женщины с именем Инна когда-то тоже были детьми
автор Мати тріля • 03 ноября 2024
Ответ дляЄдина Країна
Ваш вопрос слишком странный)))

В тому то і справа що не подобається. Мама чоловіка хоче щоб називали так. Хочу показати потім цю тему
Єдина Країна• 03 ноября 2024
Ответ дляМати тріля
А мама чоловіка яке має відношення до вибору імені?
Як так могло статися, шо вона приймає в цьому участь?
Вредняжка• 03 ноября 2024
Ответ дляМати тріля
Ви безхребетна

А я с Рио-де-Житомира!• 03 ноября 2024
Мені зустрічалися погані люди з цим імʼям, не назвала так. Да і просто не подобається
А я с Рио-де-Житомира!• 03 ноября 2024
Ответ дляЄдина Країна
От це точно!
ФФФФристайла• 03 ноября 2024
Ответ дляМати тріля
Мужей может быть много, а имя ребёнка одно на всю жизнь. Родственники отца вообще не имеют права голоса в этом вопросе.
А вообще кто рожает, тот и называет. Максимум, со своей мамой можете советоваться. Если кому-то что-то не нравится - скажите им что сделаете аборт и предмет спора будет исчерпан. Хотят кому-то давать имя - пусть рожают сами. А то хитренькие, чужими детьми хотят распорядиться кого как зовут.
Серафима-54c1• 03 ноября 2024
мені це ім´я не подобається
Треба ось так• 03 ноября 2024
О панно Інно, панно Інно!
Я - сам!
Вікно. Сніги...

Автор, гарне ім´я.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 03 ноября 2024
Скажу только,какие встретились на жизненном пути,знаю 5 женщин,все одиноки,причем были замужем,но развелись,вечный поиск мужчины,все женщины среднестатистические,нет карьеристок .Для меня Инна,именно изза них,это дама в вечном поиске партнера
автор Мати тріля • 03 ноября 2024
Ответ дляТреба ось так
О панно Інно, панно Інно!
Я - сам!
Вікно. Сніги...

Автор, гарне ім´я.
Мене тіпає від цієї пісні, якщо чесно
-Ань-• 03 ноября 2024
Ответ дляМати тріля
А їй не дали її дітей назвати так, як їй подобається, що тепер вона хоче хоча б вашу назвати?
Батько дає прізвище і по батькові, мама ім´я. Родичам повідомляють, як назвали.
Треба ось так• 03 ноября 2024
Ответ дляМати тріля
Мене тіпає від цієї пісні, якщо чесно
Взагалі то це не пісня...
Вірш Тичини.
автор Мати тріля • 03 ноября 2024
Ответ дляТреба ось так
Взагалі то це не пісня...
Вірш Тичини.
Вірш читала, знаю що був написаний на честь сестри дівчини в яку він був закоханий і та не відповідала взаємність… якось так…
а от ця пісня Півоварова просто бісить.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 03 ноября 2024
Знаю еще 4 Инессы,тоже ничего хорошего..