Сито для думок• 03 ноября 2024
Победит Трамп
Даже не сомневайтесь. Я видела сон.
Така бойова Я• 03 ноября 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Торги ок. Росія віддає завойовані території, а Україна від чого відмовляється?
Від Нато і прийме російську 2 державною. Від крима і днр відмовиться ще
любименькая• 03 ноября 2024
Ответ дляКоварная Зая
Да какие важели? Он просто может не дать больше денег нашим потужникам. И тогда придется идти на переговоры
Вони вже йдуть і без Трампа. А нова адміністрація не почне свій шлях з поразки перед рашкою, подумайте про це. Про це пише американське видання, ніяких програшів пуйлу.
Трамп буде робити як Байден, або може більше підпише зброї, як варіант. Ніхто не знає, що в того на думці.
Холодная каша• 03 ноября 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Так! Саме так. Війна можливо і припиниться як такова , але це геть не значить що ми. Заживемо!
Бідність, злидні, гоніння українців - ось ціна за мир
Але світу на нас пох.
Війна-ж то припиниться, і можна буде далі спокійно торгувати з рашкою.
Лика-прилипка• 03 ноября 2024
Ответ дляТака бойова Я
Так то нато нас и так не берет, уже прямым текстом сказано. Кто-то еще верит,что нас возьмут в нато?
Холодная каша• 03 ноября 2024
Ответ дляТака бойова Я
Тобто відкладена агонія України.
Божий одуванчик• 03 ноября 2024
Ответ длялюбименькая
Молимся на нового спасииителя!!
А хто був попереднім? Криворізький козак Вовка Гефілтефіш? Перед ним, наскільки я пам´ятаю, ’солодкий знак якості’, який на повному серйозі обіцяв завершити АТО за два тижні, жодного разу не брехав.
Така бойова Я• 03 ноября 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Так ото ж. Тому Україна сама відмовиться)
Я розумію як це звучить. Але раша дуже хоче щоб ми відмовилися від курсу в нато, то ж можна і відмовитися. Втрата така собі, бо нас не беруть так чи інакше
КохайтесьЧорнобровi• 03 ноября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Да ну как... Скажет - злыи вы, уйду я от вас. И уйдет
Нє, скаже: я устал і ухожу!
Анонимарик• 03 ноября 2024
Ответ дляТака бойова Я
Ну домовленості це торги.
Не можна закінчити лише на умовах раші. В України також є умови.
От і домовляться можливо про щось.
А рашка такая - а, конечно, сейчас вернем вам все, что отняли за почти 3 года, пофиг на все, что вложили, потратили, потеряли. Зачем им останавливаться на наших условиях? У них все хорошо. В их конституции какие области наши записаны?
УраганнаЯ• 03 ноября 2024
Ответ дляТака бойова Я
Рашка вписала собі в конституцію купу наших областей. І вже відвоювала немалу частину цих земель. Не будуть вони нічого віддавати. Не будуть!!!
Україна і так не в НАТО, щоб від нього відмовлятися))))
Немає у Трампа ніяких важелів впливу на рашку. Немає! Хіба що, ще більша війна.
Бабка-ежика• 03 ноября 2024
Ответ дляТака бойова Я
Ні, не це. А закінчить війну з відходом лднр і крима. Інші територіі повернуть
А зачем захватывали,?
любименькая• 03 ноября 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Даааа
Вова
Залужний
Гетьман сивочолий
Янукович
А там був Обама, світоч демократії
Вова
Залужний
Гетьман сивочолий
Янукович
А там був Обама, світоч демократії
Ответ дляЛика-прилипка
конечно возьмут.вопрос времени.путька уже так доволевался ,что за его дебильное эсвэо граница нато увеличилась на 1300км-шведы и фины вошли в нато аж бегом.вот лошара.и за что русские гибли?
Божий одуванчик• 03 ноября 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Навіщо їм віддавати завойовані території? Вони потихеньку просуваються і зупинятися не збираються. Жодної вундервафлі, яка переламає хід війни, нам не дадуть і вже навіть не обіцяють.
Престидижитатор• 03 ноября 2024
Ответ дляТака бойова Я
Так нас і не беруть в НАТО. Як ми можемо відмовитись від того. Чого у нас немає.
Росії 2 державна російська 100 років не треба.
Це золота тема для раздору .
Якби хотіли зробили другу російську ще при Кучмі чи Януковичу
Це золота тема для раздору .
Мандолина Бу• 03 ноября 2024
Ответ дляХолодная каша
Тобто відкладена агонія України.
Ну пусть будет безотлагательная с ракетами и шахедами.
любименькая• 03 ноября 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Ви що! , як скаже Трамп так і буде, навіть корейці вийдуть звідсіль!!
А у нас макарошки• 03 ноября 2024
Ответ дляЛика-прилипка
А зачем нам туда?
Престидижитатор• 03 ноября 2024
Ответ дляingaruta
только что новость-камала побеждает.даже русня пишет об этом
А що так за Камалу наші вболівають.
Вона нам щось обіцяла?
Холодная каша• 03 ноября 2024
Ответ дляТака бойова Я
Раша хоче знищити Україну повністю.
Нато і все решта лише привід.
Жодні домовленості з рашкою не дадуть Україні спокою. Ніколи.
Не тримайте ілюзій.
Нато і все решта лише привід.
Не тримайте ілюзій.
Ответ дляУраганнаЯ
никогда не говори никогда.3 года войны.половина донецкой обл(почти половина)еще не разбомблена путькой.2 я армия мира сдулась и попрошайничает у кореи мяса.ванька хоть и дурак а жить хочет.
Божий одуванчик• 03 ноября 2024
Ответ длялюбименькая
Ви хочете сказати, що американці вже відкрито заявляють, що воюють із росією нашими руками? Ні, такого не може бути. Ви намовляєте партнерів, вони наші вірні друзі.
УраганнаЯ• 03 ноября 2024
Ответ длялюбименькая
Так собі і уявляю:
Рашка, святкові збори. Викреслюють з конституції наші області
Бо Трамп так сказав
любименькая• 03 ноября 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Віддавати не будуть, зупинитися можуть, як треба пауза буде. Єдиний чинник - виснаження їх потенціалу, доти будуть лізти. А щоб виснажити , хоч частково, у нас не має зброї дістати то все.
Бабка-ежика• 03 ноября 2024
Ответ дляТака бойова Я
Не от курса, а от заявлений?
Sova splushka• 03 ноября 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Так собі і уявляю:
Бо Трамп так сказав
І бонусом історично нашу Кубань віддають!