Зубожиння• Изменено 03 ноября 2024
За місяць зі свою зарплатою в 20 тисяч я опинилась за межою бідності
Я свою зарплату для свого досвіду і вмінь вважаю цілком хорошою. Дивлюсь статистику зарплат на ворк уа. Я такий собі середнячок.
В своєму містечку набагато вища зарплата за середню.
Зарплата двічі в місяць. По 10 т.
Я і дитина
Отримала 31 жовтня зарплату.
Поповнила телефони 200*2
Поповнила інтернет - 200
Купила дитині зимову куртку 2000
Купила шампунь плюс кондиціонер 400
Купила ліки собі ( в мене ендометріоз) 500
Зробила манікюр 400 ( знаю може зайве, роблю раз в місяць)
І от саме цікаве. Закупка продуктів.
Закупляюсь на тиждень. Раніше набір яйця- масло- молоко- м´ясо - фрукти виходило нам 500-600 грн. Зараз вийшло 1200.
Тільки 3 листопада а 5000 вже немає.
А дитині ще треба шапка, рукавиці, чоботи, канцелярію, теплі колготи.
Де я виявилась фінансово неграмотною?
Зарплата двічі в місяць. По 10 т.
Я і дитина
Отримала 31 жовтня зарплату.
Поповнила телефони 200*2
Поповнила інтернет - 200
Купила дитині зимову куртку 2000
Купила шампунь плюс кондиціонер 400
І от саме цікаве. Закупка продуктів.
Тільки 3 листопада а 5000 вже немає.
Де я виявилась фінансово неграмотною?
Кастрюлька• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Не візьмете мене на роботу за 35 тисяч?
Вот это вы зря. Сейчас вам расскажут , что работы за з/п 50+ просто завались . В любом населенном пункте .
Моська-слон• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Можна будь ласочка узнати на кого перевчитись?
Бо щось лікарі, вчителі, бухгалтери за межою бідності?
Они все могут зарабатывать в 2-3 раза больше 20 тыс
Мальчижка• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Милом господарським помити ?
А чого ні. Наші пра пра бабки мили і он які коси до 80 років носили, а щас понавидумують)))
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Та нічого такого
Дівчинці 12
В нас це нелегально , бо жоден не працевлаштує підлітка легально
І в Норвегії це про філософію і самодостатність а не боротьба з голодом
Дівчинці 12
Вже з´ясувалось що підлітку лише 12.5 років. Це не про філософію ,але про самодостатність,так. З 15 років підлітки працюють і мають свої кошти . Це правильно.
Освічую темряву• 03 ноября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
І вже треба модну куртку???
Дідова фуфайка в самий раз.
Зубожиння
• 03 ноября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Коли я лишилася сама з дитиною, я окрім основної роботи підробляла, а не нила, що мені не вистачає
Ну уявіть що я медсестра на 12 тисяч. І ще ночами 8 підробляю
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Так само і в інших професіях. Як кажуть хто на що вчився
А ви на кого ви вчилися з такими різноплановими порадами - від лікування ендометріозу до ..
Зубожиння
• 03 ноября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
У подружки роками така ситуація і без ендометріозу. Навряд кок допоможуть, зробіть гістеру і на якийсь час матимете спокій
Вже допомагає. Я три місяці приймала, набагато полегшився стан. Що там на УЗД не знаю, вже в січні піду
Освічую темряву• 03 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
Дитина- підліток може вже підробляти?
Да, може городи копати щоб заробити собі на куртку і гольфіка.
Ще й виорать може.
Взагалі офонаріла дитина. Куртка їй треба. Важкі часи он настали хай жде покращення.
Ще й виорать може.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Та ні
І прокладки теж ні , і косметика не важлива
Та - нічого підлітку не потрібно - нехай сонцю тішиться
Я знаю випадок, коли влазили в кредитку, але ні в чому собі не відмовляли, а після нещасного випадку з летальнтм кінцем родичі розраховувалися дуже великими сумами, що перекрити борги по коедитуі, кредитка ж не страхується...
Крапипопка• 03 ноября 2024
Ответ дляКастрюлька
И как спираль поможет от эндометроза или поликистоза яичников ?
Думаю мається на увазі мірена
Зубожиння
• 03 ноября 2024
Ответ дляПодмигашка
Я вас поддержала вообще-то. Сама мучаюсь с этим эндометриозом, после родов получила себе это счастье. Сейчас на визане, стоит он прилично дороже.
В мене звичайні кок
Моська-слон• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Та ні
Куртку можно не в сезон взять и вполне себе актуальную
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляКастрюлька
Якщо пройти курси і вийти із зони комфорту то взагалі :) золота жила :)
Зубожиння
• 03 ноября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
І вже треба модну куртку???
Ага. Не те щоб модну. Просто сучасну
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Ще й виорать може.
У місті немає городів. А в селі вони с дитинства на городі працюють. І це нормально.
Моська-слон• 03 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
А що тут такого? Ви знаєте Норвегія дуже заможна країна, а підлітки вже з 15 років підробляють та більшість живе окремо. Це нормально.
Нет, это не очень нормально
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Та ні
Коли не вистачає на життя мамі і мама ниє, мабуть, що підлітку нічого не світить, так було в 90ті.
Natal_ka91• 03 ноября 2024
Ой, авторе, не ви фінансово неграмотні, а ціни у нас такі, на рівні європейських. А зп на рівні африканських... нічого такого лишнього не бачу у ваших витратах, навіть той же манікюр особливої ролі не грає, елементарний догляд за собою
Моська-слон• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Не візьмете мене на роботу за 35 тисяч?
Ищите, вариантов много
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Не візьмете мене на роботу за 35 тисяч?
Чого Ви не отримуєте на дитину аліменти?
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
Норвегія теж нелегально їх влаштовує не захищаючи законом ?
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляМоська-слон
Нет, это не очень нормально
😂 ну,да. 1 страна в Европе по уровню жизни живёт не нормально,а Украина - нормально. 😂Может норвеги и живут так хорошо ,потому что с 15 работают?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 ноября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Зараз вони почнуть писати про Березовську, доказову базу, печінку, відтік жовчі тощо. І пофіг що КОК при ендометріозі є і в нашому українському протоколі, і в міжнародних протоколах
Протоколи зло. Лікарі легко ними прикриваються, коли роблять помилки під час лікування.
Освічую темряву• 03 ноября 2024
Ответ дляМоська-слон
На 3 года раньше, чтоб на дольше хватило
Анонимус Я• 03 ноября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Неграмотность начиная от шампуня маникюра и заканчивая куртку покупать надо не в сезон.
Я покупала не в сезон. 3500. Деточке 14лет, рост 182
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Ні в чому не відмовляти і куртка з прокладками
Є різниця ??
Лівий Локіть• 03 ноября 2024
Ответ дляТракторні війська
Хозмилом посуд мили в 90-ті, доведеться повертатись.
Разве это будет дешевле? В 90е кроме хоз мыла для этих целей ничего другого не было. Потому и мыли.
Я сегодня в Авроре купила Моющее для посуды за 54 грн - литровую бутылку. Это не дорого по нынешним временам. Фейри 140 грн - 900 мл.
Но одним доместосом всю бытовую химию не заменить. Это факт.