Зубожиння• Изменено 03 ноября 2024

За місяць зі свою зарплатою в 20 тисяч я опинилась за межою бідності

Я свою зарплату для свого досвіду і вмінь вважаю цілком хорошою. Дивлюсь статистику зарплат на ворк уа. Я такий собі середнячок.
В своєму містечку набагато вища зарплата за середню.
Зарплата двічі в місяць. По 10 т.
Я і дитина
Отримала 31 жовтня зарплату.
Поповнила телефони 200*2
Поповнила інтернет - 200
Купила дитині зимову куртку 2000
Купила шампунь плюс кондиціонер 400
Купила ліки собі ( в мене ендометріоз) 500
Зробила манікюр 400 ( знаю може зайве, роблю раз в місяць)
І от саме цікаве. Закупка продуктів.
Закупляюсь на тиждень. Раніше набір яйця- масло- молоко- м´ясо - фрукти виходило нам 500-600 грн. Зараз вийшло 1200.
Тільки 3 листопада а 5000 вже немає.
А дитині ще треба шапка, рукавиці, чоботи, канцелярію, теплі колготи.

Де я виявилась фінансово неграмотною?
Кастрюлька• 03 ноября 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Может змінити на спираль, наче вийде дешевше
И как спираль поможет от эндометроза или поликистоза яичников ?
Смурфетта• 03 ноября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Ну то займіться цим, раз ви так на цьому розумієтесь. А тема автора трохи про інше. Вона сама з дитиною живе на 20 тис грн, це приблизно €250 на людину. Це мало і взагалі дивно як автор ще тримає життя на гідному рівні
Посоветуйте автору что то по теме. Все процессы взаимосвязаны. В странах, где нет коррупции, высокие зарплаты и социальная поддержка населения
автор Зубожиння • 03 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
В секонді треба одягатись с таким доходом
А з яким доходом але можна іти на базар?
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Лікарі поза межею бідності? Мсеки очолюють хіба не лікарі, мед комісії хіба підписують не лікарі???імпланти ставлять не лікарі, операції проводять не лікарі???
Лікарі -це не тільки мсеки
Це рентгенологи в районних лікарнях , фтизіатри ( туберкульоз лікують ), прості сімейні по селах - всі в мсеках ?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 ноября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Коли я лишилася сама з дитиною, я окрім основної роботи підробляла, а не нила, що мені не вистачає
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Це все викачка коштів, чим Вам заважає ендометріоз?
Ви гінеколог ?
автор Зубожиння • 03 ноября 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
У Вас в заголовку теми написано: ’я опинилась за межою бідності’. Навіщо ця драма?
Ну якщо мені потрібно продукувати зуби, я вже не зможу собі це дозволити
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Заважає тим що під час місячних я не могла вийти з дому більше ніж за годину. 6 нічних прокладок за добу
У подружки роками така ситуація і без ендометріозу. Навряд кок допоможуть, зробіть гістеру і на якийсь час матимете спокій
Подмигашка• 03 ноября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Сколько волшебных вокруг
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Якщо ви мені пропонуєте, то дякую❤️
Але тема трохи не про це.
Тема про загалом. Куди ми котимось
Спитай е в того, хто набрав на Україну. Для війни бідність народу один з синонімів
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
Дитина- підліток може вже підробляти?
О , тема стає все цікавішою
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Є речі які я роблю для себе. Доглядаю за шкірою, волоссям, тілом, видаляю волосся непотрібне. Все для себе.
Закинути догляд це якась ступінь упадку.
( Особисто для мене, а то знову налетять)
Можна на якийсь час не робити покриття,а лише гігієнічний манікюр висвободяться кошти на те ж молоко
Подмигашка• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
О! Хтось каже а що за ліки такі дорогі, ви пишете , а чому такі дешеві!
Я вас поддержала вообще-то. Сама мучаюсь с этим эндометриозом, после родов получила себе это счастье. Сейчас на визане, стоит он прилично дороже.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
12.5
І вже треба модну куртку???
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
І вже треба модну куртку???
Та ні
І прокладки теж ні , і косметика не важлива
Та - нічого підлітку не потрібно - нехай сонцю тішиться
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
О , тема стає все цікавішою
А що тут такого? Ви знаєте Норвегія дуже заможна країна, а підлітки вже з 15 років підробляють та більшість живе окремо. Це нормально.
Луноликая Вика• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
о, ціни на стоматологію жесть й справді, одна пломба в середньму 1 500 грн, це без лікування - просто посверлили та запломбували
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 ноября 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
У вас пенсия явно не 1 группы. Третьей, скорей всего. Что вам мешает работать? Хоть в тех поддержку куда-нибудь, на вопросы отвечать, из дома. Все копейка.
А автор работает и ничего себе позволить не может, вот в чем капец.
Бо вона сама тягне дитину, отримувала аліменти, чи батько дити забезпечував одежею вже було б легше
автор Зубожиння • 03 ноября 2024
Ответ дляМоська-слон
Ищите другую работу, для двух людей это маленькая зарплата
Не візьмете мене на роботу за 35 тисяч?
Все буде Україна• 03 ноября 2024
Ответ дляПодмигашка
Сколько волшебных вокруг
Зараз вони почнуть писати про Березовську, доказову базу, печінку, відтік жовчі тощо. І пофіг що КОК при ендометріозі є і в нашому українському протоколі, і в міжнародних протоколах
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 ноября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Вы можете хоть крапивой.
Корисно відваром кропиви опліскувати волосся, не мити
Кастрюлька• 03 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
Дитина- підліток може вже підробляти?
А как же . В 12,5 все подрабатывают .
автор Зубожиння • 03 ноября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Окрім них є ще сімейні лікарі, фтізіатри, рентгенологи, медсестри в поліклініках.
Якщо ви мені пропонуєте заробляти протизаконно , то можно було почати з проституції
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
Та нічого такого
Дівчинці 12
В нас це нелегально , бо жоден не працевлаштує підлітка легально
І в Норвегії це про філософію і самодостатність а не боротьба з голодом
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Не з яким. Там речі поганої якості втридорога. В секонді набагато краще.
Педиатор_я• 03 ноября 2024
Вже 15 сторінок автора розпинають за манікюр раз на місяць, вже і дитину на роботу женуть. На завод одразу в ливарний цех? Чи на шахту?
Все буде Україна• 03 ноября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Не всі і не завжди мають можливість підробляти.
Тракторні війська• 03 ноября 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Вы прикалываетесь?
А чем заменить прокладки?
Вы не стираете и не моете посуду?
Хозмилом посуд мили в 90-ті, доведеться повертатись.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Лікарі -це не тільки мсеки
Так само і в інших професіях. Як кажуть хто на що вчився
автор Зубожиння • 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Лікарі -це не тільки мсеки
Капець, написала, і потім побачила ваше повідомлення. Слово в слово🤣 ще подумала а де моя позначка автор