Намазюкана нішою• 03 ноября 2024
Книголюбы, какую последнюю книгу вы купили?
Скиньте фото книги( книг) которую купили последнюю и если прочитали напишите как вам?
Ніколи не збрешу• 03 ноября 2024
Купила Библиотеку приключений и фантастики для ребенка. Так как свою бросили при переезде.
Горня капучіно• 03 ноября 2024
Ответ дляИнтимная
Беру в бібліотеці. З останніх❤️
Я теж зараз читаю серію від Роберта. Ви по списку читаєте?
Интимная• 03 ноября 2024
Ответ дляГорня капучіно
Так по списку
Малая еще та• 03 ноября 2024
Ответ дляИнтимная
Беру в бібліотеці. З останніх❤️
Як обираєте? Я собі скріню рекомендації де бачу
Интимная• 03 ноября 2024
Ответ дляМалая еще та
Раніше по відгукам, зараз в бібліотеці радять, вони знають мої смаки вже і по затребуваності книг теж рекомендують. Павлюк ще цікавий, але детективи то моє
Stepa_nida• 03 ноября 2024
Саймона Бекетта купувала, фото не скину, бо купую тільки в електронному вигляді
З паперових остання подарована Лазарус Світлани Тараторіної
Котогосподиня• 03 ноября 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
фото
На історію бачу багатьох потягло.
Читаю Гілберт Мартін Друга світова війна. Повна історія.
Не купувала, бо піратка
Барабан для дорослих• 03 ноября 2024
Ответ дляКотогосподиня
На історію бачу багатьох потягло.
Не купувала, бо піратка
До нашої війни не дуже цікавилася історією, а зараз почала більше вивчати і з величезною впевненістю можу сказати, шо вся загальновизнана і загальноприйнята офіційна історія яку розповсюджують і викладають у маси- це повна брехня.
Злить мене, що наші баби і діди мовчали і приховували правду, бо боялися і через це ми виросли з дуже викривленими знаннями і поняттями минулого.
Намазюкана нішою
• 03 ноября 2024
Ответ дляКотогосподиня
На історію бачу багатьох потягло.
Не купувала, бо піратка
Как вам эта книга?
Котогосподиня• 03 ноября 2024
Важко читається бо як бачиш ці цифри втрат то взагалі волосся дибки. Ну я раніше історією не цікавилася і не любила, тому для загального розвитку та і дитина задає багато запитань, тому вирішила прочитати. Ми й справді мало цікавилися минулим, може того і маємо це сьогодні.
Намазюкана нішою
• 03 ноября 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Я только детские коробками скупают. Сама электронные читаю
У меня нет детей, поэтому я себе покупаю 😁
Анчо Ус• 06 ноября 2024
Кохана - неперевершена, моя найкраща прочитана цього року книга 11/22/63 читала раніше ел. варіант, подумала, що таку книгу треба мати в друкованому))
За перекопом - давно хотіла прочитати
Намазюкана нішою
• 06 ноября 2024
Ответ дляАнчо Ус
За перекопом - давно хотіла прочитати
Дякую, хочу Кінга спробувати чи варто починати з цієї книги?
Анчо Ус• 06 ноября 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
можете, але жахіть, які притаманні класичному Кінгу тут немає
саме ця книга - про переміщення у часі
Найстрашніші книга у Кінга як на мене це Кладовище домашніх тварин, Мізері
саме ця книга - про переміщення у часі