Локшина на вухах• 03 ноября 2024
Національний кешбек.
Допоможіть розібратися будь ласка. Оформила картку кешбек у Приват24, підтягнули її до дії. До кінця місяця відображалося що в мене накопичується кешбек і зараз пишеться, що я за поточний місяць накопичила 70 грн , але вони більше не відображаються, а на картку вони не нарахувалися. Що я зробила не так , чи мені треба чекати?
Локшина на вухах
• 03 ноября 2024
Ох і нік у мене. Толі я лошара, то ли я нічого не розумію))
Локшина на вухах
• 03 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Рано ещё, зачисляются позже
То есть в одном месте они исчезли, а в другое место они начислятся позже? Правильно?
Альфасамка• 03 ноября 2024
лох не мамонт. Потім прийде ТЦК до таких як ви і скаже, держава вам давала! Вперед в окоп!
Локшина на вухах
• 03 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
Абы шо ляпнуть
Несу пургу• 03 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
Не рівняйте всіх по собі.
Не всі, як ви - ухилянити.
Локшина на вухах
• 03 ноября 2024
Ответ дляSo_so
У меня написано ’виплата відбудеться в кінці листопада’
Дякую!
Хвець-тець• 03 ноября 2024
Альфасамка• 03 ноября 2024
Ответ дляНесу пургу
Не рівняйте всіх по собі.
Не всі, як ви - ухилянити.
звідки пишете
Белая котичка• 03 ноября 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Дякую!
Після 20.11 на карту прийдуть за жовтень.
Трахтибидох• 03 ноября 2024
Там же написано,що кешбек за жовтень буде виплачено протягом листопада.
Мій кешбек за вересень був виплачений 17 жовтня. Так що рано ви чекаєте.
Стервочка• 03 ноября 2024
Сьогодні підписала петицію проти цього божевільного бездумного маразматичного марафону під назвою вовєнва тисяча. Хто теж проти бездумного витрачання цих грошей- підписуйтесь!
Трахтибидох• 03 ноября 2024
Ответ дляСтервочка
Марина справа.Більшість за.
Я теж
Несу пургу• 03 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
звідки пишете
З фронту. І мій чоловік з першого дня воює.
Не всі втекли закордон.
Пургену мне• 03 ноября 2024
Ответ дляСтервочка
Чому бездумного? Сто раз вже пояснили, звідки ці гроші, це закордонні гроші, які планували витратити на програму нац кешбеку але не витратили,і якщо їх не роздати - то просто згорять, закордон не дозволяє витрачати їх на війну.А от вже донатити після отримання її можна і сподіваються що частина людей задонатить цю тисячу і вона перейде в військові потреби
Садоводница• 04 ноября 2024
Ответ дляСтервочка
Не витрачайте її бездумно. Задонатьте на дрони, реб
Стервочка• 04 ноября 2024
Ответ дляСадоводница
Ні. Я участі у цьому абсурді не братиму.
Хвильоватиша• 05 ноября 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Абы шо ляпнуть
ну почему же. Вы когда карту оформляли читали соглашение, особенно пункт 8.7 ?
А там написано , что вы даете разрешение банку на передачу ваших личных данных третьим лицам, сроком на 20 лет, по всем вашим картам и счетам уже существующим и тем которые откроете в будущем...