Поторописька• 03 ноября 2024

Військових в Києві усюди обслуговувати без черги мають?

Підкажіть, хто знає, якщо чоловік в Києві в військовій частині третій рік знаходиться ніколи не воював, то всеодно усюди його без черги мають пропускати як військового, каси супермаркетів, пошта, поліклініка, маршрутки та інші місця з чергами чи не має такого закону?
Зроблено у 80-х• 03 ноября 2024
А совесть у этого военного есть?

Ждушечка• 03 ноября 2024
Нема такого закону, авторе. Пропускати можуть,Але за власним бажанням
_Valeri• 03 ноября 2024
Только в больнице
автор Поторописька • 03 ноября 2024
В атб вирішили людей в військовій формі без черги обслуговувати на час військового стану, незалежно в якому місті і який військовий навіть якщо з тцк
Попразендовна• 03 ноября 2024
Ответ для_Valeri
Только в больнице
В больнице редко даже с ранением пропускают
Невидимка Майя• 03 ноября 2024
Закона такого нет. А вы военную форму надеть не хотите? Чтоб вас тоже пропускали?
Ищу Аленя• 03 ноября 2024
Це свинство, якщо фізично здоровий чоловік буде лізти перед жінками, дітьми чи інвалідами.
В супермаркеті завжди пропускаю, якщо у людини один чи два товари, а в мене повна корзина. В такому випадку не дивлюся на стать чи вік.
Майская киска• 03 ноября 2024
Ні, не мають
Бамбарбия! Кергуду.• 03 ноября 2024
Як цікаво. То виходить, у нас немає проблем з військовими?
Он же ж роками прохолоджуються десь в тилу та по супермаркетам шастають.

Техпаспорт на медузу• 03 ноября 2024
Их не так много в очереди ,чтоб обсуждать это.
Ждушечка• 03 ноября 2024
Ответ дляПоторописька
Це АТБ проявляє свою лояльність,це не закон
Налогообложу• 03 ноября 2024
а где очереди ?
Радостина• 03 ноября 2024
Це атб відробляє заброньованих
Зроблено у 80-х• 03 ноября 2024
Ответ дляПоторописька
Так это решение администрации АТБ . Не самих военных.
Дверной_Проем• 03 ноября 2024
Ответ для_Valeri
Только в больнице
В них є шпиталі
Тумба-юмба• 03 ноября 2024
Ответ дляПоторописька
Ну, и что вам от этого? Вы на три минуты позже свой йогурт и сардельки пробили? И какая разница, в какой части служит человек? Вы знаете, чем и где он занят по службе?
Наталка -русалка• 03 ноября 2024
Живу в Києві не бачила такого жодного разу,люди тут переважно цивільні ла*на
Нічна ненажера• 03 ноября 2024
Ответ дляНевидимка Майя
А форма це перепустка всюди?
Комусь у формі сподобається якась дівчина, то теж треба не чинити спротив?
Шлях до зірок• 03 ноября 2024
Ви троль?

Наталка -русалка• 03 ноября 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Справжня форма і не справжня то різні речі
ТочноБудет• 03 ноября 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Купа людей, що не мають відношення до служби - носять форму, ті ж волонтери. Усіх пропускати? Зрештою, не розумію чому вони не можуть постояти в черзі ( якщо не інваліди) , якщо ця черга не в зоні бойових лій
Невидимка Майя• 03 ноября 2024
Ответ дляНічна ненажера
А форма це перепустка всюди?
Автор считает, что пропуск. Ну пусть вступит в ЗСУ, узнает
Наталка -русалка• 03 ноября 2024
Ответ дляТочноБудет
Не бачила волонтерів в формі ,це ж не військові
ТочноБудет• 03 ноября 2024
Ответ дляЖдушечка
То нехай створять окремі каси для військових, а не лояльничають за рахунок інших
Наталка -русалка• 03 ноября 2024
Ответ дляТочноБудет
Ви можете почекати ,чого військовий буде чекати ???
Пекельнi Борошна• 03 ноября 2024
Ответ дляПоторописька
А на нем же не указано, что он из тцк
Своего не предлагать• 03 ноября 2024
звичайно, без черги. передайте своєму чоловікові, що він і до проституток тепер без черги зможе потрапити.
ТочноБудет• 03 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
А я бачила, і не раз
Ждушечка• 03 ноября 2024
Ответ дляТочноБудет
Вы сейчас серьезно? Проявить уважение к тем,кто в прямом смысле вас защищает, вы не пробовали?
ТочноБудет• 03 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Військовий теж може почекати, куди він вже так спішить?