Диви яка я пава!• 03 ноября 2024
Київ. Позняки. Де переоформити особові рахунки?
Дівчата, мені треба переоформити особові рахунки по воді, електроенергії, опаленню на себе. Хто підкаже куди звертатися. На платіжках самі телефони, на які не відповідають. Живу на Ахматової.
Хто підкпже адреси цих інстанцій по Лівому берегу і де переоформлюються особові рахунки? Дякую.
Хлопаю ресницами• 03 ноября 2024
У соседей спросите своих, это так не угадаешь. Может быть частный жэк, может гос, а может осбб
Корсет_на_шурупах• 03 ноября 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
В державному ЖЕК не переоформлюють.Є центр комунального сервісу
Диви яка я пава!
• 03 ноября 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Спросила. Они ничего не знают. Платежки такие же как у меня. Платят и все. Счета надо оформлять не с осбб а с именно с водоканалом и т.д.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 ноября 2024
У вас в платіжках є отримувач - гугліть де знаходиться центр обслуговування клієнтів і їдьте туди.
Леопардові панчохи• 03 ноября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Цкс