ТаПрямТам• 03 ноября 2024
Терміново! Куди завтра звернутися, Київ? Студентка, болить живіт.
Донька, студентка, болить живіт ( спазмує, не постійно), температура вчора була 38,5, сьогодні 37,3, не значна діарея. Оглядав хірург , на апендицит не було схоже. Але перед самим відʼїздом встигли здати кров, на всяк випадок. Кров все норм , тільки лейкоцити 16. Коли вона їхала аналіз ще не був готовий, якби знала, що такі лейкоцити - не пустила б. Думаю на інфекцію, але такий лейкоцитоз насторожив. Хочу взавтра щоб оглянув хірург, зробили узд і повторний аналіз крові. Куди звернутися? Порадьте клініку чи хірурга де це можна буде зробити одночасно. Знайомих там немає.
Червона ікорка• 03 ноября 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Никто просто так резать не будет
У моей лейкоциты были 28: прокапали, укололи Но-шпу, подержали ночь в больнице и отправили лечить кишечник к педиатру
Аналогично было и у меня: забрали с болями, положили в отделение, наблюдали, сделали клизму, утром отпустили.
Флюорография гуся• 03 ноября 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Мне говорили нельзя ношпу при апендиците, можно прозевать болевые симптомы, лопнет не почувствуешь. а потом хуже будет (((
Только ношпу и можно: спазмолитики не сглаживают болевой синдром аппендикса, в отличие от того же анальгина, парацетамола и т.д...
Ну шо не так?• 03 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
О Боже, як страшно
Я неадекватам не дивуюсь .
Love_Love_Love_• 03 ноября 2024
Ответ дляНу шо не так?
Я неадекватам не дивуюсь .
Ви просто пишете рандомні речення, для чого?
Флюорография гуся• 03 ноября 2024
Ответ дляТаПрямТам
Це ж може бути і кишкова інфекція?
Для аппендикса характерен запор
У вашего ребенка наоборот, диарея
Глаза_в_3_карата• 03 ноября 2024
У мене син захворів тиждень назад, такі симптоми як у вашої доньки, спазми, температура, один раз навіть вирвав. Чз три дні пішли соплі, горло і кашель. Можливо у вашої теж початок вірусного захворювання.
Ну шо не так?• 03 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Сама купляю квіти• 03 ноября 2024
Ответ дляТаПрямТам
Хірург оглядав, сказав не схоже. Дитина неповнолітня. Як це все відбувається якщо швидку викликати?
Апендицит дуже хитра штука, треба перепровірити. Або може бути приступ панкреатиту, я в лейкоцитах правда не розбираюсь
НеКонец-Света• 03 ноября 2024
Ответ дляТаПрямТам
На всі мої вмовляння лишитися категорично відмовилася
Может это нервное
Ласковая_львица• 03 ноября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Значит, не особо и болело.
При аппендиците любое движение вызывает боль.
Не всегда. У меня муж на работу 5 дней ходил, а потом упал в обморок, экстренная операция и реанимация. Аппендицит был с другой стороны у него, на УЗИ ничего не показывало, его просто не видели.
Ласковая_львица• 03 ноября 2024
С такими лейкоцитами хорошо бы пересдать ей кровь и обязательно посетить хирурга ещё раз. Они делают пробы
Сама купляю квіти• 03 ноября 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Хирург так и не увидит, без узи и крови на лейкоциты. Я возила ребенка с аппендицитом, знаю что и как. И много детей также лежат, которых потом отпускают. На ощупь не всегда определить
Додам, що бувають ще хронічні напади апендициту, у подруги з 16 років до 30 були періодичні наради. Але обходилося, і операцію не назначали.
ТаПрямТам
• 03 ноября 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Так от я і хочу це зробити. Прошу поради куди звернутися щоб попасти саме взавтра.
Ворожу на каві• 03 ноября 2024
Ответ дляНу шо не так?
Вибачте, а , що важливіше пари чи здоров´я ?
Вибачте, а навіщо кома після ’а’?
Вся така шо куди там• 03 ноября 2024
Ответ дляТаПрямТам
Теж так думаю. Проводив всі тести, сказав нічого такого там немає. Але хочу ще раз впевнитися
А біль в ногу віддає? В мене стало учню погано на уроці, біль в ногу віддавала, в праву, без температури, батьки їхати не хотіли за ним. Я забила тривогу, змусила приїхати, забрати, апендицит, встигли прооперувати)
ТаПрямТам
• 03 ноября 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Не віддає.
Вся така шо куди там• 03 ноября 2024
Ответ дляТаПрямТам
Не віддає.
Боже, хай все обійдеться. В мене гострі болі в животі і в дітей були з діареєю на ротавірус, кров на лейкоцити не здавали, знали, що в нас. Може, правда, кишкова? Поки не панікуйте, постійно списуйтеся. А так, вас в будь якій міській лікарні мають прийняти з такими симптомами
Домашня Зюзя• 04 ноября 2024
Ответ дляТаПрямТам
Біль не постійна. Спазми, ніби як при діареї.
Я б звернула увагу на підшлункову і нирки
Ну шо не так?• 04 ноября 2024
Ответ дляВорожу на каві
Вибачте, а навіщо кома після ’а’?
Вчіть українську мову і будете знати