Жирафовое варьенье• 03 ноября 2024

Для атласних штанів вже холодно?

Закінчила шити атласні штани, але вже наче не сезон
Вони наче класичні, але по температурі не знаю чи не буде холодно
Зяблик протестант• 03 ноября 2024
Попробуйте и будете знать точно

Альдебаран• 03 ноября 2024
Мне в шерстяных сегодня было холодно

Но может у вас прослоечка жирку есть - то будет норм
ЖивунаБагамах• 03 ноября 2024
Сегодня вечеро было +4 и ветер, я замерзла в плотных джинсах. Не знаю где вы, но в Киеве явно не сезон уже
КарамбОлька• 03 ноября 2024
Нормально, сьогодні в шортах хлопець йшов
Бавовнятко• 03 ноября 2024
Вони до ніг прилипнуть. Дуже холодно в них буде. І як вдягати, на колготи думаєте? Я сьогодні джинси на флісі, на бавовняні колготи натягла, не жарко було
Несу добро людям• 03 ноября 2024
Якщо з довгим пальто, то норм
забиякина• 04 ноября 2024
залежить від того що у вас зверху, я от у кльошоних літніх джинсах, але зверху довге тепле пальто та в офісі відносно тепло