Иошши• 04 ноября 2024

Если вдруг случится чудо и у нас будут выборы, пойдете? Верите в честные выборы?

Результат:
вже голосів: 304
216 (71.05%) Пойду
88 (28.95%) Не пойду
Ужгород• 04 ноября 2024
Найбільше боюся, що знов буде вибір без вибору. Це дуже страшно
mymoly• 04 ноября 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Не вижу достойного кандидата. Надеюсь, выбор не будет. Коней на переправе не меняют.
Тоді цьому недогетьману прийдеться жити вічно. Хто сь винен кожен день відоси записувати
Roshenka24• 04 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
На вибори не піду. Я більше в це не вірю і не граю в цю рулетку. Білет, вокзал, Варшава, як сказав портніков
Ви то в Варшаві, то в Україні. Ніяк не можете визначитися, хто ви по життю?
annac• 04 ноября 2024
Кто не идет, не кричите потом - наголосовали
Ответственность на таких, в том числе
lilu1990• 04 ноября 2024
Ответ дляRoshenka24
Маю на увазі що є плани виїхати. Я не вірю в Україну
Леска• 04 ноября 2024
Ответ дляRoshenka24
Удалено администрацией...
А куда? В тайожний союз?
Flower Girl23• 04 ноября 2024
Ответ дляRoshenka24
Та и хорошо, вы уже наголосовали в 19 году за клоуна. Дома сидите
И в 2014 за Порошенко - так что уже обожглась дважды...(( Лично моё мнение, Украине вообще не нужен президент, как таковой - любой кандидат на этот пост, сразу станет марионеткой Запада... Только переизбранный парламент...
Леска• 04 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
А давайте взагалі відмінимо посаду Президента. Одні проблеми з неї. Не можна в одні руки концентрувати владу, це розбещує і призводить до узурпації.
Так вже була парлам-през управління, але прохфесору то не сподобвлося
Flower Girl23• 04 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Аплодирую стоя!
Veronika_100k• 04 ноября 2024
Не верю. Ни в выборы, ни в государство. Всё.
Flower Girl23• 04 ноября 2024
Ответ дляУжгород
В нашем случае - ’выбор’ будет такой, какой выгоден Западу...
автор Иошши • 04 ноября 2024
Ответ дляannac
Ответственность на таких, в том числе
Я не верю в выборы и не пойду
lilu1990• 04 ноября 2024
Ответ дляannac
Ответственность на таких, в том числе
Виборна демократія це ізначально провальна ідея - враховуючи ступінь навіюваності людей і можливості впливу на них за допомогою різних політичних технологій
Roshenka24• 04 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Уже б виїхали, якби хотіли. Що вас тримає,рідня на фронті?
lilu1990• 04 ноября 2024
Ответ дляRoshenka24
І це в тому числі
Roshenka24• 04 ноября 2024
Ответ дляЛеска
А куда? В тайожний союз?
Та не, просто быт самим собою. Или вам нравится вечная война?
annac• 04 ноября 2024
Ответ дляИошши
Я не верю в выборы и не пойду
Ну тогда мой ответ для вас
Roshenka24• 04 ноября 2024
Ответ дляFlower Girl23
От Порошенко хоть толк был. А все, что происходит сейчас и на вашей совести тоже лежит, это ваш выбор
annac• 04 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Такой ответ - перекладываете ответственности на других
Леска• 04 ноября 2024
Ответ дляRoshenka24
Мы між двох жерновів-ЄС з нато та російською шоблою. Не вийде бути самим собою, треба кудись примкнути
_потужная_• 04 ноября 2024
Ответ дляValentina shop2020
Что вы так возвышает того залужного,что он сделал хорошего,абсолют ничего,сейчас живёт как вареник в масле
Точно что как ’вареник’
автор Иошши • 04 ноября 2024
Ответ дляannac
Ну тогда мой ответ для вас
Та все уже поняли, что от их голоса ничего не зависит
Леска• 04 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Демократія це найгірше що є у світі, але кращого ще не придумали, як хтось там казав..
lilu1990• 04 ноября 2024
Ответ дляannac
Яка може бути моя відповідальність якщо поріг входу для кандидата в президенти - награбовані мільйони на рекламу, політ технологів і т.д. у нас апріорі не може бути чесних кандидатів, бо пройти той фільтр - мати купу грошей. Звідки у простої людини має бути стільки?
Леска• 04 ноября 2024
Ответ дляИошши
Як не залежить? Он выбрали 73 недолугого аж залинилися тут розказували який він класний ну і буду банальною, хоч поржем. Як це не залежить?
Sova splushka• 04 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Якщо брати історичне визначення, то демократія - це добре.
Бо в історичному розумінні демократії, голосувати мали право далеко не всі.
Ось така ’відфільтрована’ демократія може бути ефективною, якщо добре пропрацювати критерії відбору.
Як мінімум, голосувати не повинні мати право зеки, психічно хворі, непрацюючі пенсіонери, чиновники. А ще бажано, щоб могли голосувати лише платники податків. А якщо геть жорстко, то я б взагалі екзамен вводила перед отриманням права голосувати, хоча б на IQ, а то й знання історії.
Flower Girl23• 04 ноября 2024
Ответ дляRoshenka24
Зе очень успешно продолжил то, что начал Порошенко, к сожалению...(( Когда я за голосовала за Зе, понадеялась по наивности на абсолютно противоположное...(( И я полагаю, я не одна такая...
lilu1990• 04 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Я була платником податків на момент голосування за зеленського без псих хвороб і середнього віку, без судимостей. І?
Sova splushka• 04 ноября 2024
Ответ дляRoshenka24
На жаль, в нинішньому геополітичному світі це неможливо. Навіть крупні держави об´єднуються між собою хоч в якісь союзи чи блоки, а Україна тим більше в одиночку не вистоїть.
автор Иошши • 04 ноября 2024
Ответ дляЛеска
Да не мог он набрать столько, по идее за него только те, кто в первом туре голосовал. Если взять в процентном соотношении пришедших, это очень мало