У мене є підозра, що чоловік хоче поїсти щось едаке. Не котлети-макарони-пюрешку, а хоча б щось типу нормальної пасти. Або щось з креветками; або м‘ясо але аля оте модне з кісткою - каре, а не тушене як зазвичай я готую (однакове постійно😞)
Порадьте що ви реально робили, це вийшло з першого разу, і не зайняло пів-дня. Не обов‘язково вказані продукти, можна просто порадити (будь-що). Дякую.
Тут как тут• 04 ноября 2024
Если вы не умеете готовить, не переводите продукты, сходите в ресторан
Я_з_Франека• 04 ноября 2024
Сделайте любую пасту.
Готовила все перечисленное, все получалось с первого раза
ПушАпница• 04 ноября 2024
Ответ дляТут как тут
А у вас автор спрашивала идти ей в ресторан,или не идти????
Тут как тут• 04 ноября 2024
Ответ дляПушАпница
Утро не задалось?
Я_з_Франека• 04 ноября 2024
Купите стейк хороший.
Или найдите рецепты Белоники, если готовить по ним без самодеятельности то все получается вкусным
useruseruser• 04 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Здрасьтє
Це хтбний висновок) я просто через «дикрет» готую аби пошвидше і без видумок. По накатаній. А взагалі вмію. Но мізки ж не ті зараз, того й запитую
Все у вас добре.Просто люди злі
Моль Моллівна• 04 ноября 2024
ну и сделайте пасту с креветками, макроны отварить сможете, креветок уже чищенных в жирных сливках протушите, сыра туда хорошего, и нормально будет. пятнадцать минут дел.
Тут как тут• 04 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Здрасьтє
Ну и зачем вам это надо в декрете?
Ну серьезно)
Ручки-Крючки• 04 ноября 2024
Пасту можна з креветками, шпинатом та томатами. Швидко з креветками ще Цезар.
Паста з грибами, болоньєзе.
Але паста з креветками та шпинатом буде найшвидша.
Паста з грибами, болоньєзе.
ХикориДикори• 04 ноября 2024
Є підозра, що чоловік хоче щось едаке. А у вас мало часу і сил, бо доглядаєте за дитиною. Сумно це. Я б пропонувала готувати вдвох або замовити доставку
Ответ дляМоль Моллівна
Ну оце єдине з «едакого» що я роблю час від часу. Може це і зроблю. Но ще почекаю що ще напишуть.
Їдять же люди якось гарно, з вином)) а у мене ото гарнір по два дня, м‘ясне аля «поки не закінчиться»😩і вина ніякого
Тут как тут• 04 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Бо дикрет не перший день, вже якось хочеться із чоловіком типу посидіти, смачно поїсти, поговорити, випити вина. Бо якось так..тухловато)
А чем рестораны не угодили?
Доставка тоже работает
Ответ дляРучки-Крючки
Паста з грибами, болоньєзе.
Шпинат у мене є доречі
Ну а як готуєте? Може якось креветки там на вершк.маслі спочатку? З часником?
ПушАпница• 04 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Бліни? Але це точно на пів-дня🤷♀️😂😂
Запечена курка,рибка
Показушница• 04 ноября 2024
Стейк, можна яловичину, можна свинину і салат(листя салату, огірок, помідор, фета, кунжут+заправка за смаком). В мене така вечеря завжди заходить на ура. І червоне вино чудово пасує під таку вечерю
Ручки-Крючки• 04 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Шпинат у мене є доречі
На маслі трошки часник підсмажити, витягнути, потім туди креветки, обсмажити, вершки, томати і в кінці шпинат на кілька хвилин.
Ответ дляПоказушница
У мене є електрогриль. Но стейк то більш звичайне мабуть. Хоча як варіант бо даже таке 100 років не робила
Тут как тут• 04 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Аа та ні. Це ми робимо. Я замовляю шашлик, суші, він забирає. Іноді китайське типу липші чи курки.
Та хоч би дві страви, я б по пт і нед готувала для прикладу
А зачем вам это?
Зачем усложнять свои вечера, чтобы что?
Я ещё понимаю, вы готовите вместе с мужем, а зачем вам одной напряг дополнительный в декрете?
Зачем усложнять свои вечера, чтобы что?
Ответ дляТут как тут
А зачем вам это?
Зачем усложнять свои вечера, чтобы что?
Так це я ж не додатковий напряг шукаю. Я ж кажу, швиденьке. Ну бо готую я так і так, просто щось «інше» хочу.
Ручки-Крючки• 04 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Потім туди варені спагетті?
Так, і прогріти разом.
Сир я окремо ставлю на стіл і хто скільки хоче додає в тарілку.
Тут как тут• 04 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Сходите с мужем в кулинарную школу на вечер, подкинут идей и муж вовлечен))