Teonaa• 04 ноября 2024

Порадьте смачну страву на вечерю

У мене є підозра, що чоловік хоче поїсти щось едаке. Не котлети-макарони-пюрешку, а хоча б щось типу нормальної пасти. Або щось з креветками; або м‘ясо але аля оте модне з кісткою - каре, а не тушене як зазвичай я готую (однакове постійно😞)
Порадьте що ви реально робили, це вийшло з першого разу, і не зайняло пів-дня. Не обов‘язково вказані продукти, можна просто порадити (будь-що). Дякую.
Стриптизерка• 04 ноября 2024
Я люблю готувати стейк в пиві, завжди виходить, шматок такий м´яса для стейка підсмажую легенько, вливаю пиво темне, соєвий, травки-муравки, пластинками часник, листочок лавру, накриваю кришкою і тушкую хв 20, м´ясо бімба

автор Teonaa • 04 ноября 2024
Ответ дляСтриптизерка
А що дає пиво? Чи типу м‘якіше?
Санта Барбара• 04 ноября 2024
Паста карбонара, легко, быстро и уже не так ’обычно’. Грибы люблю в беконе запекать с сыром. Салат теплый с печенью и грушей можно, но желательно еще что-то мужчине на основное сделать типа стейка.
автор Teonaa • 04 ноября 2024
Ответ дляСанта Барбара
А гриби в беконі не довго? Це в духовці?
Я_з_Франека• 04 ноября 2024
Автор, если будете делать пасту, то макароны не до готовности варите, а где то 2/3 заявленного времени.
Потом их в соус и туда 100-200 мл воды в которой они варились.
автор Teonaa • 04 ноября 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Да, да. До аль-денте, то я знаю
Я_з_Франека• 04 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Да, да. До аль-денте, то я знаю
Нет, не до аль-Денте, а такие полуготовые, аль-денте они должны быть после того как прокипят в соусе.
автор Teonaa • 04 ноября 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Мої спагетті такі дубові, що готовими вони не бувають напевне і через 18 хв!😂😂
Я_з_Франека• 04 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Что за фирма? Делитесь. Я любитель такого.