Карамбулкул• 04 ноября 2024

Какая культура вам вообще не нравится?

Мне вот арабская. Терпеть не могу кухню, все эти специи мне воняют, часто неаккуратно. фалафели фу, кебабы фу. Ничего не знаю про их художников или писателей. Люди часто дикие, невоспитанные, совсем другого менталитета, наглые при это и самоуверенные. Короче мне не нравится все
Украинцы все себя принижают, всем должны, всегда не такие а есть кто-то лучше
Кукусики• 04 ноября 2024
Ответ дляУма Палата
Так автор в заголовке спросила про культуру, а тема сводится к еде….
Да, я не выспалась, вот и результаты
Кукусики• 04 ноября 2024
Ответ дляnabludatel
руська ’культура’ мені не подобається.
Культура, в якій фільм ’Любовь і голубі’ - це типу шедевр.
Нет у них никакой культуры, они всё украли
S.s.s.• 04 ноября 2024
Ответ дляЄдина Країна
Арабы такие шумные, у них восточночный базар в крови. Но произведения искусства у них красивые, архитектура красивая.
Испанцы, болгары орут как оголтелые
Цигарний шланг• 04 ноября 2024
мне не нравится культура автора, которая толком не узнав культуру другого народа, лишь попробовав кебаб с арабского рынка - думает, что имеет право судить о других культурах.
nabludatel• 04 ноября 2024
Ответ дляКукусики
Ні. ’Любов і голубі’ - це типово їх ’шедевр’.
Алкашня, зради...
Библиотекарь• 04 ноября 2024
Арабы и индийцы. Ну очень они специфические
Не рахую, а вважаю• 04 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
мені всі подобаються і всі влаштовують, лише стійте подалі від мене. І можете хоч одне одного...
100%
ИзЮмрудная• 04 ноября 2024
Ответ дляКарамбулкул
ладно у вас эмоции
конкретика это - щи их не нравятся. березки тоже
Какая культура в деревьях может быть? Или вы уже забыли, что спрашивали?
Неместная Я• 04 ноября 2024
Кацапська, звичайно, певно найгірша.
Ще індійська. У них є феноменальні досягнення в багатьох сферах. Чого варта тільки йога, але жити там жінці , - то ппц. Кастова система, один з найвищих відсотків згвалтувань у світі, дуже поширені напади з кислотою, які призводять до важких каліцтв та навіть смертей. ’Дівка відмовила/недружньо відповіла/ ? Кислоту їй в пику!’
Єдина Країна• 04 ноября 2024
Ответ дляНеместная Я
Кацапська, звичайно, певно найгірша.
за Индию это вы зря, древнейшая цивилизация.
Неместная Я• 04 ноября 2024
Ответ дляЄдина Країна
Я на початку написала про їх досягнення. Моє повідомлення не є тотально засуджуючим, але велика кількість згвалтувань та нападів з кислотою, - факт, про який треба знати. Ще додам антисанітарію.
ФруктЕщеТот• 04 ноября 2024
Окрім кацапської не люблю мусульманські країни через їхні середньовічні дикі звичаї і неадекватне ставлення до жінок: Єгипет, Туреччина, ОАЕ. Відповідно не переношу комуністів і їхніх поплічників: Китай, Індія, Куба etc. Усі подібні країни, а також дуже бідні місця по типу Індонезії немає бажання відвідувати, там немає нічого такого, що я б хотіла підтримати власноруч заробленими грошима
ФруктЕщеТот• 04 ноября 2024
Натомість поважаю розвинені країни з поміркованим менталітетом і високим рівнем володіння іноземними мовами: скандинавські держави, Фінляндію. Люблю палку Португалію й Іспанію, нащадків великих завойовників, котрі зрештою схаменулися і звернулися до власних проблем (навідміну від тієї є ж рфії). Британія — світова культура, немає чого казати. Японія — специфічно сприймають світ, гендерна (не)рівність, нажаль, присутня, але це країна інтровертів, дуже вихованих і скромних (я гарантую, що найбільш бидловатий японець буде чемнішим за бидловатого європейця, я багато спілкувалася з японцями, тому й стверджую), їхня ментальність мені близька
ДаЗдраПерма• 04 ноября 2024
Арабская культура наложила свой отпечаток везде: в основном, все шумные, на других чихали, невоспитанные, дети вообще жесть-могут делать, что хотят. И грязь, грязь везде! А африканцы-тоже не лучше!
из желе я• 04 ноября 2024
Ісламська.
Не знаю про яку взагалі культуру може йти мова, якщо це терористи, які нищать не лише власних жінок, а виховують і дітей ненавидіти та руйнувати світ навколо.