👁️ Політика.
Цікавий документ.
Радіо Свобода опублікувало самий перший ультиматум росіян, який вони висунули на перемовинах в Білорусі на початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.
Березень 22
Цікавий документ.
Березень 22
Ответ дляAntiprom
Це початкові. А сенс їх обговорювати якщо в процесі перемовин вони змінились?
наскільки? Я є і пишу , викатили умови як бобо якісь. Є остаточні?
Там те що писали Н й таймс не дуже відрізняються.
Теж саме - ніяких впк, пакет, пво, арміі аж 75 т, другий руський державний, зняти санкціі, відкликати з судів,і все провести через закони Вр
Дана-Нирвана• 04 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
От у Мар´яни цікавий пост з´вився. Схоже жОПа серйозно думає над примусовою мобізацією жінок. От наші войовничі амазонки доведуть на ділі що згІдні за принципи не лише на форумі воювати)
Вот гадюка. ’Все для фронта, все для победы’? И тут же фонят новости про летящие из окон сумки с баксами. Ну да, ну да... Только трудовой мобилизации за кусок хлеба сейчас и не хватает обществу...
Стрекоза любви• 04 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Ну да. По ТЦК погонять диванных бойцов, поотрывать на нуле руки-ноги активистам-патриотам, придавить их родню курсом, коммуналкой и блекаутами, лишить часть страны имущества и прочее, прочее. Из серии ’ну шо, капризничать еще будете или успокоились?’
Але ж і каша у вас в голові. При всій моїй нелюбові до ТЦК і їх манері мобілізації, те що ви зараз описали виникло на 80% з вини чокнутої раші, а не ТЦК🤷♀️.
Ответ дляLudaSHS
Якщо цинічно
Трохи розширьте. Чи дійсно суспільство в 22 було готове? Були оманські чи ні? Є зараз кулуарні чи ні?
Стосовно Порошенко я не знаю.. прийняв би чи ні.. просто цікаво якщо поставити опитування суспільству зараз або стамбульські умови або війна і хто за війну то його обов´язкова мобілізація, цікаво більшість за що буде?
Sova splushka• 04 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Яка має бути зарплата , щоб ваш чоловік пішов служити? Ви про гроші як мотивацію написали
Так гроші не для всіх є мотивацією, навіть якщо мільярди платити.
Чого Ви так прагнете запхати туди аж геть усіх, я не розумію?
Це і нереально, і не потрібно насправді, як би нас не переконували в іншому.
В середньому професійна контрактна армія в розвинених країнах - це лише 3-5% населення максимум, і цього достатньо для оборони навіть у випадку нападу. Але це за умови, що там і озброєння сучасне, і все таке інше. Один підготовлений та навчений - роками!!! - воїн-контрактник з відповідним оснащенням, в рази краще, ніж сотня наловлених вчорашніх електриків чи машиністів метро, які воюють лопатами.
Ответ дляAntiprom
А як думаєте зараз суспільство прийме Стамбульські чи китайсько-бразильський мирний план?
Стамбульські не знаю
Бо їх текст кусками був. Думаю весною 22суспільство було проти. Зараз в 24, суспільство більше за перемовини як зупинка активних бойових дій, але з гарантіями, які умови будуть 🤷♀️
Те що будуть якісь домовленості це зрозуміло, ще в 22 писала тут після зернової, але вони повинні бути хоча б компромісні, а не нагиб і мати поле для захисту України в майбутньому.
Ответ дляСтрекоза любви
Раша показала истинное лицо нашей власти.Цинично,но факт.Все разговоры о свободе и демократии в реале оказались пшиком.
Ответ дляSova splushka
Так але чомусь наше керівництво пішло не по цьому сценарію, а по примусовій бусифікації невмотивованих, які потім йдуть в СЗЧ
Ответ дляPrervana
Можно подумать мнение того суспильства кого-то когда-то интересовало. Суспильство жрет любые истории, которые спускают с верхов. Ну устроено оно у нас так, что ж поделать. Завернули бы в обертку и скормили бы на ура. Рано или поздно все равно завернут, потому что мы не побеждаем. Только суспильства станет меньше к тому времени, поголовье сократится. И это честно сказать, печально
Ви не відповіли
Тоді весна 22 чи воно було готове?при спротиві ?
Часу на технологію, на зміну курсу не було
І все таки влада дивилася на рейтинги.
Стрекоза любви• 04 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Тобто, це раша нас бомбить, дітей вбиває, бо хоче показати лицо власти? Точно-точно?
Valentina shop2020• 04 ноября 2024
Ответ дляTargarian
Российские оккупанты и убийцы лучше наших предателей ? Одинаково
Одинаково действуют на уничтожение народа
олена олена• 04 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Я нікого не запихаю нікуди.
У відповідь на те, що для добровільної мобілізації держава повинна створити умови і дати мотивацію, я написала, що немає такої мотивації, яка в цьому домоможе. І уточнила, яку мотивацію автор посту вважає адекватною і правильною, щоб у її чоловіка виникло бажання служити. Не у когось там. І я відповіді не прочитала
Ответ дляСтрекоза любви
Ну да, мы отбиваем почки согражданам, воруем их на улицах средь бела дня, под пытками выбиваем согласие на мобилизацию потому, что рашка плохая, а мы хорошие. Согражданин, дебил такой, не ценит, что именно МЫ ему почки отбили, а не русский Ваня. Благодарен должен быть нам, что имеет привилегию сдохнуть на нуле через 2 дня после отправки. Если б не мы, так в оккупации б сидел, не знает он своего счастья просто.
Ответ дляLudaSHS
Ви не відповіли
І все таки влада дивилася на рейтинги.
Да всем было плевать, готово оно было или нет. Это вообще не стоит даже обсуждения. Народного гнева убоялись, ахахаха
Ответ дляLudaSHS
Ніхто не хоче до останнього, всі бажають завершення війни, дійсно завершення, а не іллюзіі що вона завершиться по клацанню пальців.
Зараз знову рейтарс написав, що знову йдуть перемовини щодо енергетики на платформах посередників. Угода зернова працює. Що далі не знає ніхто.
А тема про договір березня 22, наскільки він був реальним, вважаєте що такий що українське суспільство б сприйняло? І ВР провела б?
а как вы видите завершение войны?
Ответ дляAntiprom
Я думала ви слідкуєте за блоком Пп
Бо писали раніше.
Так от вони були проти, і тих весняних 22 , частині здачі інтересів , це є в дописах депутатів Ес
Бо писали раніше.
Стрекоза любви• 04 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Для мене жах те, що ви пишете і яка каша у вас в голові. Систему дійсно треба змінювати і ті підходи до мотивації які наразі є їх недостаньо. І бусифіксція теж не поавильна, але будь ласка, не несіть нісенітницю, що ТЦК винні в блекаутах та курсі валют.
Sova splushka• 04 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Чомусь?
Якщо допустити, що у них цілі інші, то це не ’чомусь’, а дуже навіть продумана стратегія була.
Результатом якої є повна демотивація навіть тих, хто пішов на фронт колись в яскравому пориві добровільно.
Ответ дляСтрекоза любви
Я и не писала, что они в этом виноваты. Там перечисление было, а не причина-следствие. Вы в священном возмущении видимо по-диагональке меня читаете, фрагментарно. Не надо так)
Ответ дляСтрекоза любви
Не набридли пусті слова про систему,яку треба змінювати?