👁️ Політика.
Цікавий документ.
Радіо Свобода опублікувало самий перший ультиматум росіян, який вони висунули на перемовинах в Білорусі на початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.
Березень 22
Цікавий документ.
Березень 22
Ответ дляLudaSHS
весною 22 знали, що братва так засцить?
Річ про той рік. Чи можливе було підписане то все? І проведено через діючу вр?
Конечно знали. Потому что если 11 дней страну хуячат ракетами и оккупируют пригород столицы, а уважаемые партнеры раздумывают, закрыть рашке свифт целиком, или только наполовинку - ясно-понятно, что ’братва не пришла’
И таки не пришла) а так, подорожник протянула аккуратно, наклей мол, полегчает может
Ответ дляSova splushka
Проблема в тому, що конкретно цей противник не змилостивиться, у нього в принципі такої функції не передбачено. Лише перед смертю остаточно зганьбишся, але жити все рівно не будеш.
Ви занадто наївна, щоб не сказати гірше.
Что там в Грузии? Живых нет уже?
Дивно що не прийшло в голову питання, чому саме зараз типу цей розголос? Чому відразу не показали таку ’позорну’ пропозицію, щоб ні в кого не виникало питань, чому відмовились ? Може справа в тому, що це зовсім і не те, що там було, ще й єрмак виповз і знов по кордони 91 розказує? Походу знов перемовини відмінюються .... І щоб люди не гавкали, витягли цю бумажку
Anastas_32• 04 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Разоружитися
Не виробляти зброю зовсім, ніякого Впк
Зняти санкці всі з раши
Відкликали всі міжнародні іски з судів, зняти всі обвинувачення в міжнародних судах з рашки
Зробить республіку Крим
Республіку Донецьку, Луганську через зміни в конституції України
Повністю за кошт України відбудувати Донецьку і Луганську Республіку
Ніякого ПВо і ракетних програм
Армія 50 тищ і не більше
ніякої мотоброні і не випускати нічого для армії
Не виробляти зброю зовсім, ніякого Впк
Зняти санкці всі з раши
Зробить республіку Крим
Ніякого ПВо і ракетних програм
Армія 50 тищ і не більше
В конечном итоге все так и будет только ещё жёстче и сотни тысяч жизней уже не вернуть
tanysha777• 04 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
А Пп? Теж в домовленості? Бо він проти мітінгів майданів?
Пп намагається просто вижити в врятувати свій бізнес
Напевно, саме тому і робив все те, що робив з 2014 - будував обороноздатність України
Він так сподівався, що нарід - мудрий ( сподіваюсь, аи знаєте, що цей мем пішов від Порошенка)
На сьогодні, ніякі майдани вже не допоможуть, навпаки- треба було раніше підтримувати
Саме тому, він їх і не підтримує
Відповідь на ваше наступне питання - тільки радикально радикальні дії можуть врятувати Україну, поки вона остаточно не перетворилася на старшого брата
Саме тому, він їх і не підтримує
Ответ дляАвокада
так якщо голі-босі, то може не треба випендрюватись, а посилати послів з дарунками і завіреннями,що ми ні-ні ,а замість тикати факи і показувать сраки домовлятися як люди, а не як гопники з КР...
через те зараз країна спливає кров’ю...
Ну йдіть домовтеся, в чому проблема?
Покажіть приклад я саме треба допомовлятися з терористами
Ответ дляPrervana
Це все те ж саме, як таро якась ’ а я казала’, ніхто не знав межі. І літом таки домовленості з заходом пішли на іншому рівні, тому були успіхи Зсу, з приходом озброєння в 22 р восени, це пізніше вже виник кейс ’ Тяо’ і сша за рим сховалося і сценарієм ’ варити жабу повільно’, тому навесні 22 ніхто то б не підписав , не провів через конституцію, Вр, закони.
А в 23 році сценарії перемовин звернуто було
Окрім обміну полонених в повернення дітей.
Renesmeе 16• 04 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Майже всю незалежність нам розказували,яка Росія бяка,як вона гнобила і морила голодом українців.І хоч би хто небудь розказав,що і Захід не краще.Вони зраджували нас завжди.
Коли вас захід морив голодом, що ви мелете. США в Україні зробили штучний голодомор, чи в Сибір відправляли?
Ответ дляNata2907
Періодично вони показують
Так як і Нй таймс так я і інтервʼю Нуланд прр умови. Але загалом повного пакету ще не показано
tanysha777• 04 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
оспаді
Знову
Сарказм недоречний і як завжди невпопад
Подивіться відео з військовим, вже на багатьох каналах бачила
Ответ дляtanysha777
Саме тому, він їх і не підтримує
Які саме радикальні діі?
Blinchik-3937• 04 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
весною 22 знали, що братва так засцить?
Так вы же первая тащили сюда аналитику западной прессы,и уверяли,что всё будет зашибись.Заграница нам поможет.
Тогда,даже на кидстафе ,работало куча ботни, которая затыкала всем рот ,чтобы ’умный’ патриотично настоеный народ не смел усомниться в нашей победе.Чмобики,унитазы,цыгане,танки.
Так и хочется ответить цитатой из Тараса Бульбы.
Ответ дляtanysha777
Сарказм недоречний і як завжди невпопад
Ви ж закордоном
А я в Києві і частина сімʼї в перемісті з різних сторін.
Але вам краще знати по відео, так
П с частина укріплень збудована і в 22/ і в 23
Але вам краще знати по відео, так
Renesmeе 16• 04 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Захід це не лише США.
Ну рашку ніхто ще не переплюнув. Країна і люди там гімно і договір з ними підписувати це лише обманювати самих себе.
Ответ дляLudaSHS
Ну если нашим дипломатам надо рассказывать, что такое ’тянуть кота за яйца’ - то это очень плохие дипломаты. Примерно уровня советчицы.
Sova splushka• 04 ноября 2024
Ответ дляЧомучка
Ну йдіть домовтеся, в чому проблема?
Хай для початку спробує піти десь у підворітню, знайти парочку гопників, чи ще десь підставитися під пограбування та гвалтування, а потім вже потренуватися благати. А потім розказати нам тут про свій досвід мирних переговорів.
Renesmeе 16• 04 ноября 2024
Оці що топлять за те що нада було договаріваца типу зберегли б життя, ось скажіть мені для чого взагалі раша прийшла в Україну?? Типу прийшла звільнити вас від зелі наркомана, ви погано тут жили і ці мерзоти прийшли робити краще життя? Чому у них були списки військових ато, вони їх шукали вручити призи?
Ответ дляBlinchik-3937
Банки огурцов, русский военный корабль, пес патрон, призраки Киева. На это всё креатива и времени хватало, к слову.
tanysha777• 04 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Які саме радикальні діі?
Ті, хто можуть їх здійснити, знають
А нам з вами не треба подробиць
Сподіваюсь, не довго залишилось
А нам з вами не треба подробиць
Сподіваюсь, не довго залишилось
Sova splushka• 04 ноября 2024
Ответ дляtanysha777
Ті, хто можуть їх здійснити, знають
А нам з вами не треба подробиць
Сподіваюсь, не довго залишилось
А нам з вами не треба подробиць
Сподіваюсь, не довго залишилось
Оптимістичненько, але загадково і нічого не ясно. ))
Надіюсь, це хоч трошки більш реалістично, ніж он як в якісь з тем на днях починаюча відьма якусь штуку обіцяла зробити, щоб все нам на краще повернулося.
Я її теж підтримала.
Мені вже все одно, хоч відьми, хоч інопланетяни, хоч таємничі радикали.
Я її теж підтримала.
Ответ дляBlinchik-3937
То ви читали що я тащила? Ті теми є і зараз, на мій ак нажміть, там різне, з джерелом,
зашибісь це що?
Так захід допомагав і допомагає нам відбиватися, без допомоги я не знаю що і як б би було, за нас захід воювати не буде, а багато чого залежить і від внутрішнього кейсу. То же провал контрнаступу є тема у мене 23 р , теж аналітика по західній пресі
Разне є. Я досі ввжаю що Україна державність вистояла в 22р. І здобула тактичні виграші. могло бути гірше.
На рахунок перемоги, що вона для вас? Теж границі 91?
зашибісь це що?
Sova splushka• 04 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
зашибісь це що?
Державність вистояла весною 2022.
Конституцію, свободу та волю знищили весною 2024.
Чи є шанс то відновити хоч колись?