👁️ Політика.
Цікавий документ.
Радіо Свобода опублікувало самий перший ультиматум росіян, який вони висунули на перемовинах в Білорусі на початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.
Березень 22
Цікавий документ.
Березень 22
Ответ дляолена олена
Так, саме так, я переходжу на особистості. Дуже гарно писати загальні пусті фрази і засоби мотивації для ЧУЖИХ чоловіків. Тільки не для свого.
А правда така - хто хотів, вважав своїм боргом , вже давно там. А для тих, хто три роки під спідницею сидить, немає НІЯКОЇ мотивації, жодної. Ні гроші, ні соц гарантії, ні діти депутатів в окопах не змінять зараз нічого. От пів року тому підняли бойові ще на 70 тис до тих 100, що були, для тих хто на нулі. Це мотивація чи ні? Це щось змінило з точки зору мобілізації?
І, якщо можна, дайте відповідь на моє питання з посту127.
Ні, Вам зараз настрочать величезну кількість пустих фраз, але одне АЛЕ вони всі строчать знаходячись в теплих квартирах і жодній з них не загрожує мобілізація а самі йти вони не спішать
Ответ дляолена олена
Спочатку якраз вони нічого такого не робили. Всі огріхи вилізли значно пізніше. Але є люди патріоти, їм не потрібна була якась додаткова мотивація. А є інші. Їм жодна мотивація не допоможе. От і вся правда
Навіть патріоти рано чи пізно задумуються про несправедливість буття.
Ирина-bbd0• 04 ноября 2024
Ответ дляKrupinkaSs
Удалено администрацией...
Зелебот.сдающий кацапам Украину.брысь!
олена олена• 04 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Нужно учиться воевать уже дронами и ракетами.не подпуская кацапорылых до наших позиций. Выносить им всю логистику и качать всеми имеющимися возможностями внутри московии.
Никакие подписания договоров не дадут нам ни оружие делать ни не пустить их в Украину.
Донами зараз активно воюють, дуже активно. Але це максимум 10 км від противника. І туди теж летить щодня. І все , що ви написали, активно робиться.
Але ми про мотивацію говорили для тих, хто ще не служить.
олена олена• 04 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Ми про мотивацію говорили
Ответ дляOlvia1987
То есть,русня особо ничего не требовала.Армии у нас и так всю независимость не было,ракет и другого вооружения,кроме старого советского мотлоха,тоже.Отчего такой кипиш?
Чого це требовала? На той момент були і міги, і танки, і с-300,
І вже надійшло пво від Польші в березні 22
Також була американська летальна, джавеліни і стінгери, також були стугни, цими останніми зупиняли колони танків на Київщині, є дописи того року від Т Чорновол.
Так що требовала це все віддати, утилізувати і т д
Ответ дляLudaSHS
При чому тут краще?у затягнутій війні не має нічого краще, коли гинуть люди, коли зло кожен день, жах..
Але подумайте, хтось би той документ Тоді підписав? Ви в це вірите?
Він прибацаний цей договір. Вибачте, не знаю як його назвати
Росіяни ставили такі вимоги, які завідомо неможливо було прийняти. Путін хотів саме нашого знищення, це його мета. Довести, що України таки не існує.
Ответ дляLudaSHS
Що все віддати?Десяток турецьких джавелінів?Чи старих американських стінгерів?
олена олена• 04 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
І що ви цим хочете сказати? Можна більш розгорнуто?
Мій чоловік був мотивований, дуже хотів піти служити, але побачив несправедливість в армії, тому ховається. А так би був добровольцем . —////-//// це ви маєте на увазі? Чи щось інше?
Ответ дляAntiprom
Ви не відповіли.
Щодо порошенківського крила і їх викладки щодо переговорів
Чи вважаєте що договір такий депутати Вр від партії Ес проголосували?
Щодо теперішніх кулуарних, вважаєте так і це крило Вр, що ілюзія і зрада?
Ирина-bbd0• 04 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Ну вот видите.активно робиться и уже хорошо)))
Значит что-то вопреки всем падальщикам украинцы да могут .а не просто сутками сопли на кулаки в сотнях тем наматывать.
Sova splushka• 04 ноября 2024
Ответ дляAesonne
Вы правы.Но маляр Вася воюет. А военный командир продает места в тылу подороже.
Так если мы ничего не сберегли и ничего нет, армии нормальной нет, впк нормального нет, нато нет - о чем тогда в этой теме жалеют, представляя что мы от всего этого отказались? страшно остаться без того, чего и так нет?
Я могу с таким же успехом оплакивать миллион долларов.
Хороша аналогія з мільйоном доларів.
А тепер, за аналогією, Вас будуть переконувати (точніше, шантажувати), що якщо Ви не віддасте свої гроші, і не надасте доступ до всіх своїх банківських рахунків, то у Вас заберуть всі гроші. І пропонують договір, за яким Ви надаєте всі доступи, і зарплату будете перераховувати комусь чужому, а Вам за це на хліб будуть залишати 1000 грн на місяць.
Погодитеся? Ну а що толку вже жаліти за грошима, які у вас могли б бути, якби Ви не повелися раніше на якісь шахрайські схеми і таке інше.
Ирина-bbd0• 04 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Більш розгорнуто єто кацапский тролль и цель его в десятках тем одна единственная.подвести под сдачу украинцев.
олена олена• 04 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Не щось можуть. А дуже багато чого. Інакше 3 роки б фронт не тримали. Я десь писала , що нічого не робиться?
Sova splushka• 04 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Так по всім темам, ми розпинаємося , беремо ілюзіі, вичерпуємо ’ якби’
Історія не знає умовного способу» Закон, але ми знову привертаємося до історіі, розбираємо кейси, вертаємося до прикладів минулого, і узагальнюємо.
От біда лише, що історія вчить лише тому, що історія ніколи нікого нічому не вчить.
Що ми зараз і спостерігаємо і на прикладі поведінки наших союзників.
І на прикладі наших співгромадян, які вже в 2019 один раз заглядали в дупу пуйлу в пошуках миру, і зараз знову туди лізуть щось мирне там шукати.
Граблі то ж наше все, як без них?
Ответ дляолена олена
Ні,не це.Я знаю людей,які в 2022 з блиском в очах побігли добровольцями на війну.Десь через рік всі шукали причину,щоб списатися з армії.
Ирина-bbd0• 04 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Ну поэтому именно кацапьё и падальщики качают украинцев.подрывая изнутри.
Вашему мужу спасибо за защиту!
Ответ дляSova splushka
Граблі то ж наше все, як без них?
Граблі так. І навіть очікую їх знову.
По колу йдемо, десь трохи розвиток, халась і знову відкат. Да ще з таким сусідом (
Ответ для@Vikk@
Це фактична окупація України. Скажіть це людям, які зникли/вбиті окупантами на окупованих територіях. Договор з рашистами = відсутність того самого ´фізичного життя´, якщо ви не розумієте.
Количество тех, кому придется что-то говорить, убитых и пропавших без вести - растет с каждым днем. Или потерь нет, мы уже пьем кофе в Крыму и всех побеждаем?
Стрекоза любви• 04 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Олена, як ви можете відповідати за всіх? Мене, особисто, дивують такі самовпевнені. Погодьтеся, це звучить не логічно, бо ви всіх не знаєте.
KrupinkaSs• 04 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Зелебот.сдающий кацапам Украину.брысь!
Удалено администрацией...
олена олена• 04 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Так, їм важко. Заміни нема. А відпочинок потрібен кожному.
Sova splushka• 04 ноября 2024
Ответ дляAesonne
Ну вы же понимаете, что этого не будет?
Что Вась будут ловить еще более остервенело.
И вот эти обычные люди воюют вместо тех, кто этому учился, выбрал своей профессией и получал за это деньги.
Полиция не обучена воевать, а манагеры обучены, получается. Военный пенс в 50 уже не может воевать, а работяга 50 летний вполне сгодится, он наверное здоров как бык и полон энтузиазма, как же, всю жизнь мечтал вместо проф военных повоевать на фронте.
Так, я розумію це.
На жаль.
Antoninaya1• 04 ноября 2024
От прям чекала цього документу. На тлі чогось же тре буде показати перемогу. Чекаємо наступний документ з нашими ’переможними’ позиціями.