Сама вумна тутички• 04 ноября 2024

Так хвилююся

Донька поступила до технікуму в Польщі..
Сьогодні викликала директор і каже що донька замкнена і нічого не говорить. І мовчить і ледь тягне навчання.
Оцінки загалом більш менш нормальні, є 6 ( це найбільша), але є і одинці. Донька одиниці закриває якось …
І мене такий ступор
Зняли квартиру біля технікуму спеціально … ну кару просто …
Але визвали ніби просто поговорити, питання про відрахування не стояло
So_so• 04 ноября 2024
А с Вами уже нормально разговаривает? Я так понимаю, что ребенок в тяжелом кризисе, некуда ей деваться(

автор Сама вумна тутички • 04 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Зі мною нормально. Знаю що їй важко, все знає і все розумію
So_so• 04 ноября 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Я к тому, что она с Вами не может ничем поделиться. Если бы Вы понимали, Вы бы никогда не лезли в её соц сети и без её ведома не устраивали разборки с родителями подруги.
Вам ещё тогда писали, что доверия больше не будет и на ребенке это отразится плохо.
Ответ дляSo_so
Що?????
Ответ дляSo_so
Здається ви пересиділи тут?
So_so• 04 ноября 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Що?????
Ок) хотите так, пусть так
Ответ дляSo_so
Ок) хотите так, пусть так
Ну і люди)

So_so• 04 ноября 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Ну і люди)
Какие есть, хотите помочь дочке, начните с себя.
Ответ дляSo_so
Дамочко я вас благаю, перепочиньте
Пенек Возмездия• 04 ноября 2024
Проблеми з навчанням через мову чи самі предмети? Допоможіть репетиторами.
Ответ дляПенек Возмездия
Думаю сам барʼєр мовний. Вона соромиться.
І я не можу фізично репетиторів, бо навчання з 7 ранку до 16:00 і вона приходить і лягає спати. Не розумію куди вписати репетиторів (
Пенек Возмездия• 04 ноября 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Ну прям з 17 до 6 спати вже перебір.
Ответ дляПенек Возмездия
Ну прям з 17 до 6 спати вже перебір.
Ну звісно ні, спить встає робить уроки. Четверг презентацію до 2 ночі пожила.
Нагрузка велика зараз на неї
Пенек Возмездия• 04 ноября 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Нагрузка велика зараз на неї
Я розумію, але якщо не встигає через мову, то її треба підтягнути на мою думку. І режим налагодити, звісно.
ПробілНеПрацює• 04 ноября 2024
Ничего не говорит это что значит?
Это вы что ли троллите,то дочка в школе,то в техникуме?