Мы отступаем. Пора окапывать Киев. Кому не нравится, выезжайте Мартин Брест
Результат:
вже голосів:
66 (41.25%)
Згодні з ним
50 (31.25%)
Не згодні
44 (27.5%)
Ваш варіант
Natalia505• 04 ноября 2024
Це його думка. Він пропонує укріплення по всій Україні будувати, на всяк випадок. Виїхати не дадуть, це ні про що.
Natalia505• 04 ноября 2024
Ответ дляРеверанс
Потім буде піздно.
Зараз фортифікацій практично нема,тільки гроші списують.
Але ми з вами, на порадниці, нічого не змінимо. Їх потрібно було робити постійно, не зупиняючись. Полегшити життя тим, хто довбе ті окопи лопатами.
Natalia505• 04 ноября 2024
Ответ дляРеверанс
До речі,хто не читав,раджу до прочитаня його книгу Піхота.
Онлайн тут можна читати
На основі реальних подій?
Ответ дляШеллар
Фронт посипався, а як будуть захищати Київ можна зрівняти по Покровську - біля Броварів висадять нові клумби, пофарбують вивіску ’вас вітає Київська область’ і перейменують пару вулиць.
Надеюсь все же выберут Трампа и этот весь ужас закончится и все кто его допустил ответят самим жестоким образом!
Sova splushka• 04 ноября 2024
Ответ дляРеверанс
Потім буде піздно.
І не буде.
То заклик в пустоту.
Ответ дляРеверанс
Бо будують не по посадкам,де потрібно.А в полі,бо так швидше.
Про якість промовчу.Думаю,всі вже побачили
Если дойдёт реально до окопов и обороны и раштсты подойдут близко , то Киев будут ровнять кабами как Харьков сейчас , а до этого Чернигов , так что эти все окопы ни о чем .
Как спичкой подпереть мост , что рушится .
Что вообще эти все великие вояки делают в телеке , если фронт рушится , сюрр настоящий.
Ответ длячаревна
Сейчас проигнорят, пошутят, похихикают потом петух клюнет будут окапываться.
Петух уже давным-давно клюнул, но даже если за последние три года не начали возведения серьезных оборонительных сооружений в тылу (или я чего-то просто не знаю), то окапывание на скорую руку лопатами мало чем сможет помочь, и это печально.
Дева Мария• 04 ноября 2024
Нашу страну сдают сами же … все поняли кто . Если кто не понял , мне жаль
SantaMonika• 04 ноября 2024
То треба було в 21 році робити, коли наступ показували стрілочками
Але ж тоді, ні
Тепер то маніпуляція. Ніхто до Києва марши робити вже не буде
Обстріли то так ( і так кожну ніч
Але ж тоді, ні
Обстріли то так ( і так кожну ніч
Дева Мария• 04 ноября 2024
Не смотрела видео , но по кратким предложениям я с ним согласна . Но сейчас вылезут зелеботы и неначаси и будут записывать в украинофобкм
Ответ дляДева Мария
Вони вже й не ховаються.
Розвал армії зсередини.
Повна демотивація Найкращих
1 приклад,як Куба і її мед.служба вже не потрібні
Нагородити і заблокувати діяльність.
Що теж звісно потрібно . Але я кажу про коефіцієнт корисної дії і загальний вплив на хід війни !!! Саме цікаве , що на днях був підписаний указ про вручення мені ще однієї державної нагороди . І це виглядає як знущання.🤪 Скрін додаю . Я не знаю чи вирішиться якось це питання чи мені доведеться (саме доведеться) піти в СЗЧ, але прошу вас про інформаційну підтримку . В тому числі і Юрій Бутусов, який попередньо робив репост мого допису і вже створив певне підґрунтя для розуміння ситуації яка відбувається .
Розвал армії зсередини.
Повна демотивація Найкращих
Нагородити і заблокувати діяльність.