Печенюшка• 25 февраля в 14:01
У сусіді зверху шумлять діти
А я не виношу дитячого крику, сміху, ну оце все. Ще й тупотять.
Як думаєте, чи норм викликати поліцію в такій ситуації? Чи краще якось піти розібратись з батьками їх? Я вже музику голосно на колонці вмикаю, щоб мені не чути було. Але ж не хочеться заважати іншим адекватним сусідам.
Вже не знаю що з тим малим гівном робити
І не треба писати про власний будинок, це не я заважаю, а вони - малолітні гівнюки
Печенюшка
• 25 февраля в 14:03
Ответ дляНиф_ниф
Викликайте поліцію і санітарів заодно.
Думаєте, що вони там геть не в собі?
Ниф_ниф• 25 февраля в 14:03
Ответ дляПеченюшка
Думаєте, що вони там геть не в собі?
Нє, не вони.
Бла бла бла• 25 февраля в 14:05
Ответ дляНиф_ниф
Викликайте поліцію і санітарів заодно.
санитаров хватит
Невгамовна сила• 25 февраля в 14:05
Ничего вы не сделаете. Они не ночью орут. Это как с ремонтами.
Янгол в камуфляжі• 25 февраля в 14:12
Авторе, спитаю Вас прямо. Скільки Вам років? Сексу достатньо? Є ознаки менопаузи?
Ms. При теле• 25 февраля в 14:13
Звоните в ювеналку, говорите, что дети кричат будто их бьют, пишите жалобы в соцслужбу 🤷🏻♀️
Только тогда есть шанс, что приедут. А если просто полиции говорить то, что вы пишете - они вас пошлют
ЗабежАЛОЧКА• 25 февраля в 14:13
Ответ дляНиф_ниф
Викликайте поліцію і санітарів заодно.
От это менты будут ржать
ну хоть повеселятся
Пацан к успеху шел• 25 февраля в 14:21
Ответ дляПеченюшка
Думаєте, що вони там геть не в собі?
Себе
Пацан к успеху шел• 25 февраля в 14:22
Ответ дляMs. При теле
Ей впаяют штраф за ложный вызов и в следующий раз не приедут
Я не чарівниця вам• 25 февраля в 14:26
Ответ дляПацан к успеху шел
І правильно. Авторці не поліцію викликати треба, а терміново до лікаря голову лікувати
Скорая помощь• 25 февраля в 14:26
А ми живемо так : знизу бігають , оруть ( добре , що не після 23.00 ) виносять квартиру 2 дітей)))
Зверху здається подобово) це п´яні розбірки , секс, дебош вночі) це жах , ми вже хочемо продавати нашу квартиру.....хоча в нас є діти , але не ведуть себе так
Скорая помощь• 25 февраля в 14:27
Ответ дляЯ не чарівниця вам
О́оо , це ви просто не жили , коли дитина бігає без перестану з ранку до ночі , а батькам все одно
Я не чарівниця вам• 25 февраля в 14:29
Ответ дляСкорая помощь
У мене зі всіх сторін бігають і свої теж. Я взагалі нормально живу. Мене не дратує
Кондуктор маршрутки• 25 февраля в 14:30
Жалоба на тему. За издевательства над другими участниками форума.
F70 у вас?
Скорая помощь• 25 февраля в 14:34
Ответ дляЯ не чарівниця вам
В кожного свій рівень і психіки, і дратівливості.
Хтось важко працює , або взагалі вночі працює, в вдень спить
Є закон України про тишу , по суті , діти бігають і верещать до 22.00 , то порушень немає
Ms. При теле• 25 февраля в 14:34
Ответ дляПацан к успеху шел
Ей не впаяют штраф за ложный вызов, потому что лучше перебдеть, чем недобдеть. Ей так показалось 🤷🏻♀️
А выяснять так это или нет - дело полиции и соцслужб
Пацан к успеху шел• 25 февраля в 14:36
Ответ дляMs. При теле
Ещё как впаяют
Я до войны работала в соц службе, мы выезжали по таким вызовам, один раз выехали, второй, все норм. На третий приехали с полицией, говорим давайте, где шум, ор, крики, а вокруг тишина. Поднялись , там все норм, да двое детей, но их никто не бьёт, соседи возле подъезда сказали, что она конченая, она собак красила, орет на всех,. Полиция против нее составила протокол за ложный вызов и она больше не звонила
Скорая помощь• 25 февраля в 14:36
Автор , ви ненавидите дітей? Я не дочитала пост , а ви пишете- малолітні гівнюки....
Моль Моллівна• 25 февраля в 14:36
Стара пердухо, лікуй нерви! Зараз день і діти мають повне право бігати та шуміти.
Моль Моллівна• 25 февраля в 14:38
Ответ дляСкорая помощь
Вона скоріш за все ненавидить увесь світ. Або троліха примітивна
Моль Моллівна• 25 февраля в 14:40
Ответ дляvikgvv
Напишите в чат дома( если есть).
В нас є така одна, в першому блоці живе і постійно пише, що дитина поверхом вище стрибає, сміється. Всі терпіли цю писанину, а потім хтось з сусідів їй розказав, що її психоз інших власників квартир не стосується, що нєхер засмічувати час її невдоволеними висловами
Ms. При теле• 25 февраля в 14:41
Ответ дляПацан к успеху шел
Ещё как впаяют
Я бы могла поспорить с вами, что нет, с учетом того, что мой муж работает в ювеналке. Дети - это очень уязвимая часть населения. Реагировать обязаны по любой жалобе и никаких «ложных заявлений». Наоборот просят население реагировать на малейшую подозрительность. Потому что лучше, чтоб вызов был ложный, чем, чтоб люди не вызвали полицию, боясь штрафа и таким образом пропустили реальный случай