Дружная семейка• вчера в 13:56

Як ви робите домашні налисники, щоб начинка не текла і млинці не рвались при

загортанні. самі млинці ще норм, а от на етапі складання починається цирк.
ТочноБудет• вчера в 13:56
а какая начинка
АяВсёЗнаю• вчера в 13:56
может яиц мало?
Треба ось так• вчера в 13:59
Яка начинка? Я з куркою робила нічого не текло - фарш, цибуля + трохи бульйону.
Сокодавка ще та• вчера в 13:59
Не уявляю щоб вони рвались
месяцкие• вчера в 13:59
Вообще не делаю и проблем нет 🤷‍♀️
Стервочка• вчера в 14:00
А что течет? У меня начика +- сухая) Творог или мясо/ курица..
На счет рвутся или толстые слишком или неэластичные или много начинки кладете.
Показушница• вчера в 14:01
Сразу заворачивать, а не когда остынут.
Новорічна пальма• вчера в 14:01
Млинці роблю на молоці з водою. Десь читала, що саме суміш дає пластичність. А начинку просто намагаються зробити сухою. Випарити зайву вологу тощо.
Разгуляшка• вчера в 14:03
Еластичними млинці стають, коли частину борошна замінити на крохмал. Я в свою пропорцію кладу 3 стол ложки борошна +1 стол ложку крохмала (кукурудзяного чи картопляного, без різниці)
Джавеліна• вчера в 14:05
Щоб не рвалися, додавайте до тіста на млинці крохмалю.
Сокодавка ще та• вчера в 14:08
Я роблю 5 яєць 600 мл молока і борошно і трохи олії. Еластичні, можна завертати будь що
Снежнакомка• вчера в 14:10
Я делаю только не кефире блины, никогда не рвутся, тонкие и упругие , начинка любая
Идеальная оптимистка• вчера в 14:17
А як ви їх завертаєте? Може забагато тої начинки?
Трільчиха• вчера в 14:20
Ответ дляПоказушница
Сразу заворачивать, а не когда остынут.
Коли вони складені стопочкою вони не пересихають.
ЗдесяЯ• вчера в 14:21
Автор, хулиганка Тема про голодное котэ, который миской стучит, тоже ваша была, признавайтесь)? И про то, как блинчики прилипают?
Трільчиха• вчера в 14:21
Ви на воді робите чи що? Як вони можуть рватись? Ви зних морські вузли в´яжете?
Снежнакомка• вчера в 14:40
Ответ дляТрільчиха
На воде как раз не рвутся)
Рву и мечу• вчера в 14:53
Ответ дляСнежнакомка
У мене і на молоці ніколи.
В на кефірі ажурні - то не для рідкої начинки, але не рвуться
Трільчиха• вчера в 15:39
Ответ дляСнежнакомка
На воде как раз не рвутся)
Ой ні, на молоці м´якенькі, а на воді резинові, тверді
Снежнакомка• вчера в 15:48
Ответ дляТрільчиха
Отож) зато не рвутся
Трільчиха• вчера в 16:23
Ответ дляСнежнакомка
Отож) зато не рвутся
Та рвуться вони
Трільчиха• вчера в 16:24
Автор, ви тему створили і жодної відповіді від вас