Так точно!• 05 ноября 2024
Дівчатка +/- 40років, який у вас зимній верхній одяг?
працюю вдома, стиль по типу кежуал - спорт
Останні років 10 - це лижня куртка + теплі чорні штани
Хочеться змін і чогось іншого, але все те, що міряю - одні дутики)) - я роблюсь в них ще більше і огрядніше, і наче вже як старше віку((
Хочеться щось більш приталене і необ"ємне, це такий величезний плюс в лижніх куртках, легка, тонка і в ній тепло.
ВЫВсеВрете• 05 ноября 2024
Ответ дляязззззь!!!
в мене дві лижні куртки, навіть не думала, що в них можна по місту ходити))
Вы еще скажите, что в спортивном костюме в оперу нельзя...
Настасья Пицун• 05 ноября 2024
Ответ дляУхахайкина
А я активно демонструю свою тонку талію, і ніхто навіть не здогадується скільки мені років
У всіх свої таракани в голові. Автор хоче щось змінити, але боїться. Багато дівчат носять об´ємні пуховіки та дутіки. Старше від того не виглядають. Це тільки в голові. Не нормально ж одягати дитяче плаття, щоб думали що доросла щінка то ще дитина.
Семенівни сусідка• 05 ноября 2024
Куртку ношу , сейчас ее надела и так до марта в ней. Легкая удобная, хз что там за утеплитель, когда холодно надеваю флис
Внизу теплые штаны.
Но тоже хочется элегантного чего иногда, правда и обувь надо тогда соответствующую
Внизу теплые штаны.
Скокмоно - стокнуно• 05 ноября 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Так интересно фото может есть у тех кто отписался? Можно без лица , понять модель куртки , пальто. ❤️
У меня такое меховое пальто и пуховики Массимо как у всех))
Сонячний зайчик• 05 ноября 2024
Пуховик Массимо Дутти
Шуба короткая автоледи
Выбежать в магазин, садик -короткая куртка Геп
Длинное не ношу, неудобно, долго не хожу по улице
И талию демонстрирую)
Шуба короткая автоледи
И талию демонстрирую)
Настасья Пицун• 05 ноября 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Внизу теплые штаны.
Елегантно , то вже вовняне пальто. А якщо кежуал, то зручна куртка, те що треба.
дамаАмстердама• 05 ноября 2024
Ответ дляТак точно!
можна будь ласка фото куртки-пальто?)
Многие называют длинную куртку до колен просто пальто. Для меня вещь не из пальтовой ткани - не совсем пальто) как ее назвать? Удлиненная куртка? Пуховик тоже не назовешь, оно демисезонное и дутого наполнителя прям аж такого там нет.
Настасья Пицун• 05 ноября 2024
Ответ длядамаАмстердама
Пуховік.
66сезон666серия• 05 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Може автор побачить що інші жінки спокійнісенько на тонюсеньку талію носять оверсайз.
а як не оверсайз, то кінець світу?
Настасья Пицун• 05 ноября 2024
Ответ для66сезон666серия
а як не оверсайз, то кінець світу?
Вам що не одягни, все буде не так. Автор просила фото. То покажіть себе і своє приталене. Бо може авторка шукає те що ви носите.
дамаАмстердама• 05 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Пуховік.
У меня деми) вообще не пуховик ни разу) на плечах вообще наполнителя так мало, что лямки лифчика прощупываются) сильно не кутаюсь, если что, у меня пару красивых шарфов сверху
Сама вумна тутички• 05 ноября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Такий же як і в 25: утеплене пальто, утеплена косуха, пуховик. Навіщо ви носите лижні куртки по місту? Або ви бігаєте? Вони для активного відпочинку, і ніяк не зігріють в -15 на зупинці
Зато в них удобно и комфортно до -5 , а это основная температура зимой.
В -15 есть пуховик, а это пару недель
Українська Мрія• 05 ноября 2024
Так интересно, несколько лет назад здесь всем было 30 лет, теперь 40, а еще через несколько лет всем будет 50? Это здесь все одного возраста сидят годами, что ли?
66сезон666серия• 05 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
слухайте, не пишіть мені. Велике дякую.
Щедрик• 05 ноября 2024
Пуховик Коламбия попу прикрывает, ношу с джинсами и брюками; норковая шуба (раз в 2 года в театр )) и этой весной не выдержала и купила пуховик -одеяло - длинный теплый и подойдет под любую одежду и обувь.
Была бы автоледи, носила бы все кроп-дизайна. Прошлой зимой неделю был такой дубарь, что я с завистью смотрела на длинные пуховики. Теперь жду этот дубарь сама
дамаАмстердама• 05 ноября 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Все начинается с волны интереса мамочек к новому форуму, как было с ликарь инфо. Форум стареет, люди тоже. Но здесь опросы показывали, что средняя советчица 45+, но так же много 50-60+. Можете провести новый опрос)
Хлопаю ресницами• 05 ноября 2024
Пуховик Massimo в минулому році купила. Перед тим Marco Polo був.
Сама вумна тутички• 05 ноября 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Да, так и есть.
Янгол в камуфляжі• 05 ноября 2024
Ответ дляязззззь!!!
можна.
Настасья Пицун• 05 ноября 2024
Ответ длядамаАмстердама
Синтетичне пальто з наповнювачем це пуховик. Що таке пуховик? Пуховик – це типовий елемент верхнього зимового одягу, призначений для носіння в холодні місяці року.Основним елементом, який виділяє пуховик, є наповнювач — пух або синтетичний матеріал.
Янгол в камуфляжі• 05 ноября 2024
Маю з Алі кілька чоловічих пуховиків. Зараз як в 17 столітті: чоловіча мода яскравіша за жіночу. Таких прінтів на жіночих куртках немає. А я люблю небанальне.
До того любила яскраві лижні куртки.
Настасья Пицун• 05 ноября 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Кідстафу 12 років. От і рахуємо хто у скільки народив і плюс 12 років. Молодь зустрічається, але мало.
Впораюсь зі всим• 05 ноября 2024
Парку на хутровій підкладці з хутровим коміром планую брати, є ще 2 пуховики нище коліна.
Помилуйте мадам• 05 ноября 2024
Ответ дляТак точно!
в мене були більш міські куртки, зі спокійними відтінками
Могу шубку искусственную порекомендовать)
Купила, выглядит мило)
Мира всем• 05 ноября 2024
Ответ дляMs. Скромность
Есть тёплая куртка, есть шуба из искуственного меха. Я в другой стране и натуральный мех тут носить опасно )
Активистов боитесь или цыганей?
Ms. Скромность• 05 ноября 2024
Ответ дляМира всем
Активистов боитесь или цыганей?
Краской обливают на раз два. Да и многие выражают своё недовольство на натуральный мех. Все натуральные шубы оставила в Украине. Для Европы специально купила искусственную шубу.
Мира всем• 05 ноября 2024
Ответ дляMs. Скромность
Ужас , живу в ЕС хожу спокойно в мехах, их у меня дофига