Сама купляю квіти• 05 ноября 2024

Що носити, щоб було тепло?

Я в Німеччині вперше зимую, опалення не можу включати, треба заощаджувати, дуже холодно вдома і також мерзну, коли добираюсь на роботу.

Що вдягнути, щоб було тепло в моїй ситуації?

Термобілизна я так розумію призначена для відводу вологи від тіла.
Святатабожа• 05 ноября 2024
Не, на мериносе термобелье купите

Сиджу тихенько• 05 ноября 2024
Флисовая одежда, теплые халаты из велсофта
Цибулька зла• 05 ноября 2024
Дома дуже гріє одяг з флісу. Є навіть кегурумі флісові
В шоколаде• 05 ноября 2024
Не такое дорогое отопление в Германии, чтоб так экономить. Вы чего?))
Трусиковед• 05 ноября 2024
Флісовий одяг,плед
Конотопська відьма• 05 ноября 2024
Купите домашние костюмы Флис, махра
Летчица• 05 ноября 2024
Ну бажано на себе вдівати щоб тепло було...а так то гирі або важкі сумки можна носити, вони також зігріти можуть

Приму в дар• 05 ноября 2024
У нас сейчас нет отопления, на улице минус1, дома мне тепло во флисе, халат, кофта, или спортивный костюм с начесом. На теле хб футболка, сверху флис. И на ноги носки с шерстью
.
ЯблокоРаздора• 05 ноября 2024
Ви ризикуєте не опалюючи приміщення, може завистись пліснява і тоді прийдеться платити більше щоб її позбутися.
автор Сама купляю квіти • 05 ноября 2024
Ответ дляВ шоколаде
Я плачу за електроенергію за 100 кіловат 125 евро
ШобВам_КакНам• 05 ноября 2024
Обливайтеся хол водою, покращиться мікроциркуляція, перестанете мерзнути
Бла бла бла• 05 ноября 2024
Як ви вижили в Україні до Німеччини?
Усатая полосатая• 05 ноября 2024
Термо білизна дуже рекомендую.
Летчица• 05 ноября 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Ну пів дня на роботі....фігня
Ответ дляШобВам_КакНам
🤭🤭у мене до речі проблеми з мікроциркуляцією. Можливо з цією зимою наладиться🤭
Тирамісу на терасі• 05 ноября 2024
В цьому році спрацювала приказка ’весной видно кто где срал’...Звідкись взялося куча людей, які раптово почали мерзнути і не здатні придумати як себе обігріти.
Як ви жили всі минулі зими ??? Що з вами тепер сталось???
В шоколаде• 05 ноября 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Ну так это ж немного совсем
Ответ дляСвятатабожа
Не, на мериносе термобелье купите
Будь-якого виробника?
Мольфарочка• 05 ноября 2024
Ответ дляСама купляю квіти
А что это у вас за отопление такое?

Бла бла бла• 05 ноября 2024
Ответ дляСама купляю квіти
За те у вас ліндт у двічі дешевший і справжній, не те що, в нас тут, по 150 грн за плитку і той зроблений з окремої сировини для країн третього світу, як нові німкені стверджують
Летчица• 05 ноября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Шо шо, шо і кожного року...неочікувано зимою похолодало і випав сніг
Тирамісу на терасі• 05 ноября 2024
Ответ дляЛетчица
А минулого року квіточки у листопаді розквітали..
Летчица• 05 ноября 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Термо білизна дуже рекомендую.
А від коли це термо білизна гріє???
Гріють шестяні речі
Мольфарочка• 05 ноября 2024
Термушки. Я нашла подштанники за 3 евро в каком-то ноунейм магазине. Греют не хуже, чем подштанники из Юникло за 25 евро. Только Юникло комфортнее.
Бла бла бла• 05 ноября 2024
Ответ дляЛетчица
Ніколи такого не було, і ось, знову
Грибной_Дождик• 05 ноября 2024
Мерино , тонкое, ощущение что греет. Очень советую. А меня ещё трусы мерино, в спорт магазине покупала
Грибной_Дождик• 05 ноября 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Будь-якого виробника?
Смотрите процент шерсти
Летчица• 05 ноября 2024
Ответ дляБла бла бла
А тепер на Українську перекладіть...а то дуже цікаво но нічого незрозуміло
Мольфарочка• 05 ноября 2024
А еще за микроциркуляцию правильно написали и есть смысл разгонять кровь, заниматься спортом. Не знаю почему, но оно как-то само по себе теплее когда в жизни есть спорт.
Бла бла бла• 05 ноября 2024
Ответ дляЛетчица
А від коли це термо білизна гріє???
Гріють шестяні речі
А ще пір´я і хутро