Смайликівна• 05 ноября 2024

Якщо ви зараз в одній з цих країн, ви задоволені життям?

Питання до тих, хто живе в цих країнах по тимчасовому захисту і не має великих статків - де саме живете (опитування) і чи задоволені життям (коменти)? Якщо ні - чому? Тема більше поговорити, а не посваритися.
Результат:
вже голосів: 101
77 (76.24%) Результат
14 (13.86%) Німеччина
5 (4.95%) Іспанія
4 (3.96%) Норвегія
1 (0.99%) Данія
0 (0%) Швеція
0 (0%) Фінляндія
автор Смайликівна • 05 ноября 2024
Ответ дляЛеся Українка
Италия
Як ви там живете, якшо немає великих статків? Якраз сьогодні тема на форумі була: жіночка думала в Італію їхати, так в коментах писали, що все погано з роботою.
Леся Українка• 05 ноября 2024
Ответ дляСмайликівна
Я не работаю. Я вышла замуж здесь.
автор Смайликівна • 05 ноября 2024
Ответ дляЛеся Українка
Я не работаю. Я вышла замуж здесь.
Зрозуміло.
Пульт от линолеума• 05 ноября 2024
Польща . Задоволена
Теж в списку немає …
Блондинка в Законе• 05 ноября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Жизнью довольна, но на 50%, т.к. семья неполная, муж в Украине. Но сыну уже 19, поэтому не возвращаемся.
Вибачте,але чому ви не можете зоставити сина в такому віці.А самі повернутися до чоловіка.Я розумію там малі діти,але у вас вже доросла людина
бювет_в_обед• 05 ноября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Да, но уже работаю, Джобцентр оплачивает только квартиру и 69 евро пособия
Отлично, это здорово, когда государство берет на себя расходы за аренду, которая съедает большую часть зарплаты. Мне этим Германия и нравится, что людей не ставят в условия выживания, гарантируя и давая им поддержку в базовых потребностях для жизни.
автор Смайликівна • 05 ноября 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Польща . Задоволена
Теж в списку немає …
Ви ж виїхали після лютого 2022 по тимчасовому захисту? Ким працюєте, якщо не таємниця?
Святатабожа• 05 ноября 2024
Ірландія, із мінусів лиш погода , відсутність медицини та пліснява в будинку! все інше подобається!
Пульт от линолеума• 05 ноября 2024
Ответ дляСмайликівна
Після
Лікар
автор Смайликівна • 05 ноября 2024
Ответ дляСвятатабожа
Нічого собі, такі вагомі мінуси... А що ж тоді подобається? Екологія? Інфраструктура? Люди?
Неробименінерви• 05 ноября 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Так у меня ещё дочка есть. И мы из Харькова
Блондинка в Законе• 05 ноября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Тоді зрозуміло,я теж з Харкова
А я с Рио-де-Житомира!• 05 ноября 2024
Ответ дляСвятатабожа
Для мене це значні мінуси.
Самоучка• 05 ноября 2024
Функционально мне грех на что-то жаловаться, но меня устраивала моя жизнь в Украине.
Моей страны в списке нет
Не социальная
Mriya__• 06 ноября 2024
Ответ дляAnnaOst
Автор, формування ’задоволена життям’ дуже розпливчасте. Скажімо так, я задоволена країною. І не задоволена всім тим, що в моє життя принесла війна. Не задоволена взагалі цією ситуацією: я сама з дитиною за кордоном, чоловік змушений лишатися в Україні, я змушена все починати з нуля в40+. Але Німеччина в якій я зараз знаходжусь не має до цього жодного відношення. Ментально країна мені підходить, розвинена економіка, гарна екологія, стабільність і соціальний захист
Дівчина мала наувазі чи задовольняє країна ваші базові потреби а може й трошки більше. Ось самі ж розумієте що все в житті відносно.
Mriya__• 06 ноября 2024
Ви також плануєте виїзд і думаєте куди податись?