Смайликівна• 05 ноября 2024

Якщо ви зараз в одній з цих країн, ви задоволені життям?

Питання до тих, хто живе в цих країнах по тимчасовому захисту і не має великих статків - де саме живете (опитування) і чи задоволені життям (коменти)? Якщо ні - чому? Тема більше поговорити, а не посваритися.
Результат:
вже голосів: 101
77 (76.24%) Результат
14 (13.86%) Німеччина
5 (4.95%) Іспанія
4 (3.96%) Норвегія
1 (0.99%) Данія
0 (0%) Швеція
0 (0%) Фінляндія
Голубка миру• 05 ноября 2024
Не посваритися не вийде. Моєї країни немає у переліку
автор Смайликівна • 05 ноября 2024
Ответ дляГолубка миру
В якій ви країні? І навіщо сваритися, навіть якщо її немає в переліку?
wind-d470• 05 ноября 2024
Ответ дляГолубка миру
Україна?)
Неробименінерви• 05 ноября 2024
Жизнью довольна, но на 50%, т.к. семья неполная, муж в Украине. Но сыну уже 19, поэтому не возвращаемся.
Цвіпканя• 05 ноября 2024
Ответ дляСмайликівна
Бо це ж порадниця

Зашла просто почитать, не сварится.
автор Смайликівна • 05 ноября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Судячи з опитування, ви в Німеччині?
Голубка миру• 05 ноября 2024
Ответ дляСмайликівна
Хто вам сказав,що сварка буде із за відсутності країни?
Сварка буде однозначно. І перелік тут ні до чого.
А я не голосую, бо країни мого перебування немає і все.
автор Смайликівна • 05 ноября 2024
Ответ дляГолубка миру
Ну хоч життям задоволені?
Неробименінерви• 05 ноября 2024
Ответ дляСмайликівна
Судячи з опитування, ви в Німеччині?
Да, но уже работаю, Джобцентр оплачивает только квартиру и 69 евро пособия
Голубка миру• 05 ноября 2024
Ответ дляСмайликівна
Ну хоч життям задоволені?
Я завжди задоволена. Особливо Після лютого 2022 року. Тепер маю інші цінності і розуміння у чому ’ задоволення’ від життя
wind-d470• 05 ноября 2024
Ответ дляНеробименінерви
як вам вдається зберігати шлюб? це ж так довго та кінця немає..я з чоловіком, бо так й не змогла його залишити одного
автор Смайликівна • 05 ноября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Робота подобається? За фахом знайшли? Скільки годин на тиждень?
Мусик Пусик• 05 ноября 2024
Біженський туризм
Цвіпканя• 05 ноября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Житло - це вже дуже добре.
Чи подобається праця?
Неробименінерви• 05 ноября 2024
Ответ дляwind-d470
Как-то, сама не знаю, верю в мужа и надеюсь, что он сможет к нам приехать
автор Смайликівна • 05 ноября 2024
Ответ дляГолубка миру
Це гарно. Бо тему я створила після того, як почитала тут теми про біженців, які у цих країнах, що в переліку. В Німеччині все погано з житлом і взагалі це ’концтабір’, в Данії змушують працювати на свинофермах, в Фінляндії взагалі немає роботи і таке інше. Стало цікаво, чи є ті, хто всім задоволений.
wind-d470• 05 ноября 2024
Ответ дляНеробименінерви
хай так і буде
автор Смайликівна • 05 ноября 2024
Ответ дляМусик Пусик
Біженський туризм
До чого тут це? Чи всі повинні були залишитися в Польші чи де там кордон перетнули?
Неробименінерви• 05 ноября 2024
Ответ дляСмайликівна
Работа не по специальности, но не уборка и не в супермаркете, 27,5 часов в неделю, з/п минималка.
автор Смайликівна • 05 ноября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Самостійно знайшли чи Джобцентр допоміг? А мову скільки вчили, щоб більш-менш почати розмовляти?
КондуктЕр тролейбуса• 05 ноября 2024
Ответ дляНеробименінерви
А сын учится онлайн в укр.вузе или в Германии поступил?
Неробименінерви• 05 ноября 2024
Ответ дляСмайликівна
Нашла сама, язык учила на курсах, за 1,5года сдала В2. Но говорить более-менее начала только на работе, общаясь с коллегами и клиентами. Со следующего года буду искать ещё что-то более квалифицированное, за это время подтвердили диплом
Душа компанії• 05 ноября 2024
Приняли и на том спасибо. Везде есть свои нюансы. Доходы не прям большие, но на жизнь хватает. Помощи в этой стране нет ( ну или что-то локально есть, мы не интересовались) но погода это самый большой плюс. Вот сейчас можно идти на балкон загорать. Испания
Неробименінерви• 05 ноября 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Учится онлайн в Украине и ищет место для аусбильдунга, хочет кардинально поменять сферу. С филфака на электрика))
Леся Українка• 05 ноября 2024
Здесь нет страны где я живу. Да, я довольна. Обожаю эта страну всей душой
AnnaOst• 05 ноября 2024
Автор, формування ’задоволена життям’ дуже розпливчасте. Скажімо так, я задоволена країною. І не задоволена всім тим, що в моє життя принесла війна. Не задоволена взагалі цією ситуацією: я сама з дитиною за кордоном, чоловік змушений лишатися в Україні, я змушена все починати з нуля в40+. Але Німеччина в якій я зараз знаходжусь не має до цього жодного відношення. Ментально країна мені підходить, розвинена економіка, гарна екологія, стабільність і соціальний захист
автор Смайликівна • 05 ноября 2024
Ответ дляНеробименінерви
В Німеччині диплом підтверджували, не треба було з Києвом зв´язуватися? Читала про омолігацію, то це лише у Києві роблять начебто.
автор Смайликівна • 05 ноября 2024
Ответ дляЛеся Українка
Така інтрига. Яка країна?
автор Смайликівна • 05 ноября 2024
Ответ дляAnnaOst
Ну тобто в країні вам комфортно. Це головне.
Леся Українка• 05 ноября 2024
Ответ дляСмайликівна
Така інтрига. Яка країна?
Италия