Весела моль• Изменено 05 ноября 2024

Підкажіть, як набрати вагу?

Важу 46 кг при зрості 171 і ніяк не можу набрати вагу.
Ніякі солодощі, тренування в залі не допомагають
Можу з´їсти пів торта на ніч або сковороду смаженої картоплі і все як в топку.
До лікарів ходила, аналізи в нормі.
Не можу зрозуміти причину цієї худоби
Борисфенка• 05 ноября 2024
Ответ дляВесела моль
Я теж їм все підряд і за день може бути менше 2000 кроків.
Дуже люблю багато рухатися, але експериментувала так, обмежувала свою рухливість
Треба їсти не все підряд, а те, що дуже калорійне, і при цьому ще й подобається.
В мене нині хіт сезону - солоний арахіс, їм його щодня після обіду чи вечері.
Набрала вже 73 кг при зрості 172 см, це мій рекорд. Все життя була 45-50 кг.
автор Весела моль • 05 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Я дуже калорійне і їм.
Торти, арахісова паста, нутелла, солодощі, морозиво.........
автор Весела моль • 05 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
А скільки вам років?
Борисфенка• 05 ноября 2024
Ответ дляВесела моль
А скільки вам років?
дякую аж підскакую• 05 ноября 2024
Ответ дляВесела моль
Тому що дістало бути худою, немає ні попи нічого
Генетика
Я почти такая же, забила и наслаждаюсь жизнью, принимая себе такой, какая есть

Хотите менять, нужно фигачить 3-4 раза в неделю в тренажерке с весами + профицит калорий (возможно добавить спортпит)
дякую аж підскакую• 05 ноября 2024
Ответ дляkatenka_
Чтобы быть здоровым человеком внешне и внутренне
Ваши анализы в норме, чем вы нездоровы внутренне?
Разве что в голове себе придумали
Борисфенка• 05 ноября 2024
Ответ дляВесела моль
Я дуже калорійне і їм.
Менше рухатися. І не забувати, що солодощі їдять не замість обіду, а після обіду. Тобто повноцінне триразове харчування і постійні перекуси-десерти в проміжках. Це насправді нелегко, треба постійно їсти ;)
дякую аж підскакую• 05 ноября 2024
Ответ дляПоследний вагон
Нажрать вес - это здоровье?
Автор не осознает, что как раз большинство болезней вылазит на фоне набора веса…
котопёс• 05 ноября 2024
Ответ дляВесела моль
А я ем очень много каждый день.
Мне не хочется, но пихаю в себя в надежде набора веса.
Но надоело уже мучить себя так((
Даже с тренером работала, и набрала 1 кг, который скинула через 2 недели и все
Я похудела своими усилиями.Было очень тяжело.Но сейчас что-то вес стал набираться ни с того,ни с сего(((((тренировки и дефицит калорий не прекращала
автор Весела моль • 05 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Так я і їм 3 рази в день, порції по 800-900 ккал.
І плюс солодощі або ще якісь вкусняшки цілий день жую
Борисфенка• 05 ноября 2024
Ответ дляВесела моль
Порції збільшити ;)
А якщо серйозно, то це якось пов´язано з особливостями шлунку, не вся їжа засвоюється. В мене з дитинства була низька кислотність, лимони любила, їла їх цілими. А зараз вже не можу, кислотність підвищилася і вага стала набиратися.
От тільки попа не дуже й виросла, все на животі.
автор Весела моль • 05 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Порції збільшити ;)
Із шлунком все норм. Із кислотністю теж.
Я їм 4-5 тисяч калорій за день. Збільшувати нікуди вже, їм поки не знудить
Тато в мене такий самий худий, йому 88.
Садова гойдалка• 05 ноября 2024
я просто захворіла - гіпотеріоз і набрала 20 кг. слава б. вже скинула
Все до блиску• 05 ноября 2024
Ответ дляВесела моль
Думала что с возрастом наберу - нифига
Вы просто ппц какой счастливый человек