Весела моль• Изменено 05 ноября 2024

Підкажіть, як набрати вагу?

Важу 46 кг при зрості 171 і ніяк не можу набрати вагу.
Ніякі солодощі, тренування в залі не допомагають
Можу з´їсти пів торта на ніч або сковороду смаженої картоплі і все як в топку.
До лікарів ходила, аналізи в нормі.
Не можу зрозуміти причину цієї худоби
Последний вагон• 05 ноября 2024
Зачем
автор Весела моль • 05 ноября 2024
Ответ дляПоследний вагон
Зачем
Тому що дістало бути худою, немає ні попи нічого
katenka_• 05 ноября 2024
Ответ дляПоследний вагон
Зачем
Чтобы быть здоровым человеком внешне и внутренне
автор Весела моль • 05 ноября 2024
Ответ дляkatenka_
Думала что с возрастом наберу - нифига
Последний вагон• 05 ноября 2024
Ответ дляkatenka_
Нажрать вес - это здоровье?
katenka_• 05 ноября 2024
Ответ дляПоследний вагон
Нажрать вес - это здоровье?
Иметь адекватные вес при соответствующем росте. В про нажрать - это уже лично вы придумали
Готова до другої• 05 ноября 2024
Дитячі каші, дитяче харчування 2 рази в день.
Борисфенка• 05 ноября 2024
Ответ дляВесела моль
Думала что с возрастом наберу - нифига
А скільки років? Я набрала аж в 55.
автор Весела моль • 05 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
А скільки років? Я набрала аж в 55.
59 вже мені((.
Скоро 60
автор Весела моль • 05 ноября 2024
Ответ дляГотова до другої
Пробувала
Киця-бриця• 05 ноября 2024
Ответ дляВесела моль
Думала что с возрастом наберу - нифига
Я раз набрала на свою голову, с 45 кг стала 68, еле скинула
Нічна ненажера• 05 ноября 2024
Ответ дляВесела моль
Думала что с возрастом наберу - нифига
а сколько вам? я тоже всю жизнь такая была, а потом в 34 начала набирать... уже 54 вешу)
наверно гормоны начали как-то сдавать...
автор Весела моль • 05 ноября 2024
Ответ дляКиця-бриця
А рост?
автор Весела моль • 05 ноября 2024
Ответ дляНічна ненажера
котопёс• 05 ноября 2024
Я ем мало,но не отказываю себе в сладостях и мучных изделиях,и бегаю,и прыгаю и стала всеравно поправляться потихоньку :-(
Обидно(
Киця-бриця• 05 ноября 2024
Ответ дляВесела моль
А рост?
Нічна ненажера• 05 ноября 2024
Ответ дляВесела моль
тогда врядли уже и наберете! остается себя принять и полюбить как есть
Блондинка_в_розовом• 05 ноября 2024
Если у Вас в норме все анализы, вы здоровы и чувствуете себя хорошо - значит этот вес для Вашего организма норма.
За попой - в тренажерный зал, но для набора массы помимо регулярных тренировок с периодизацией нужна еще соответствующая диета
Работать надо• 05 ноября 2024
Ответ дляВесела моль
Набирати треба не просто вагу, а мʼязову масу, а для цього треба вживати білок, а не торти з картоплею. При заняттях в залі - гейнер
автор Весела моль • 05 ноября 2024
Ответ длякотопёс
Обидно(
А я ем очень много каждый день.
Мне не хочется, но пихаю в себя в надежде набора веса.
Но надоело уже мучить себя так((
Даже с тренером работала, и набрала 1 кг, который скинула через 2 недели и все
Работать надо• 05 ноября 2024
Ответ дляВесела моль
59 вже мені((.
Скоро 60
Так у вас вже вікова втрата мʼязової маси, над засвоєнням білку треба працювати, здайте аналізи
автор Весела моль • 05 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
Пробувала і гейнери і спеціальну дієту і з тренером працювала.
Набрала 1 кг, який скинула за 2 тижні і все.
Все життя така вага.
Тато в мене такий самий худий
Ms. Iphone• 05 ноября 2024
Чоловік після хвороби не міг набрати вагу. Допоміг режим харчування 4 рази на день, багата білком дієта і помірні заняття спортом. Ну і потрібно збільшувати калораж щоденних порцій за рахунок повільних вуглеводів і корисних жирів.
І ще він любить арахісову пасту, робить бутерброди з нею до чаю. Вона калорійна.
автор Весела моль • 05 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
Аналізи в нормі, спортом займаюся.
М´язи нормальні у мене, тіло досить підтягнуте
Вилами по Воде• 05 ноября 2024
😀😀😀я при 1.67 стала 43 кг. Вот не устаивалось. А у меня от нервов оказалось. Сейчас 47 кг. Ну уже радует
Борисфенка• 05 ноября 2024
Ответ дляВесела моль
59 вже мені((.
Скоро 60
Ага, тоді ви надто енергійна, багато рухаєтеся.
Я набрала, коли поламала ногу і потрапила в інвалідний візок на рік. Ніяких витрат калорій. Потім встала на ноги і знову схудла.
А зараз почала їсти різну хімозну гидоту, солоний арахіс, булки, сири тощо, і знову набрала. Бо раніше їла м´ясо з овочами, а це некалорійно насправді.
автор Весела моль • 05 ноября 2024
Ответ дляMs. Iphone
І я люблю арахісову пасту))
Теж їм бутерброди і нічого
Перепробувала вже все
автор Весела моль • 05 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Я теж їм все підряд і за день може бути менше 2000 кроків.
Дуже люблю багато рухатися, але експериментувала так, обмежувала свою рухливість
автор Весела моль • 05 ноября 2024
Ответ дляВилами по Воде
Я майже не нервую, спокійна людина
Ms. Iphone• 05 ноября 2024
Ответ дляВесела моль
І я люблю арахісову пасту))
Теж їм бутерброди і нічого
Перепробувала вже все
Значить дайте собі спокій. Значить така у вас конституція тіла. Але у вас є такий великий бонус: ви можете їсти що завгодно і коли завгодно, хоч після 12 ночі і це не вплине на зовнішній вигляд)
Дехто вам заздрить чорною заздрістю
Прийміть себе, любіть себе такою, як ви є. Струнка, спортивна, здорова жінка. Ну нема попи, але є хороші аналізи. Це набагато краще