Не гавкаю- но охраняю• 05 ноября 2024
Хто любить малювати, прошу поради.
Маю бажання повчитися акварельному живопису. Можна сказати, що з нуля.
Порадьте, будь ласка, де краще замовити онлайн пензлі та фарбу, папір. Можливо, поділитеся посиланнями на Алі чи Тему, якщо там купляли щось цікаве. Буду вдячна за любу інформацію.
220В• 05 ноября 2024
малюю фарбами Сонет ( купляла дуже давно ) зараз звичайно обрала б щось інше, ту ж саму Rosa пензлі в офіс центрі, білку брала, папір там теж є різної щільності. Якщо ви тільки починаєте чи є сенс купляти професійні фарби і пензлі за дуже дорого ?
Пухнасті штани• 05 ноября 2024
Очень хорошая акварель Невская палитра, но она из рф. Купите в Украине самую обычную акварель Rosa - тем более, что она украинская. Не думаю, что на Темu вы найдете лучше.
Не гавкаю- но охраняю
• 05 ноября 2024
Ответ для220В
Дякую за відповідь. Я не в пошуках дуже дорогого. Але маю розуміння, що якісне не може бути геть дешево. І погані матеріали можуть зіпсувати почуття та настрій, відбити охоту з коріння, як то кажуть. Шукаю золоту середину та співвідношення. Біля мене немає художніх магазинів, тому буду замовляти і все одразу, щоб на доставці заощадити. Поки вивчаю ринок. Пензлі вже визначилася, всі радять Розу.
Не гавкаю- но охраняю
• 05 ноября 2024
Ответ для220В
Підкажіть ще, будь ласка, принципово щоб натуральні пензлі були? Для акварелі синтетика ніяк?
АнгелінаArtist• 05 ноября 2024
Теж малюю. Реккомендую шукати на Пром. Там дуже багато магазинів і можно знайти недорого й те, що захочеться. Дуже багато папіру, кісті Rosa.
АнгелінаArtist• 05 ноября 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Щодо синтетики. Можете взяти імітацію білки, вона дешевша
Не гавкаю- но охраняю
• 05 ноября 2024
Ответ дляАнгелінаArtist
Вдячна за пораду. Гарного вечора.
220В• 06 ноября 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Дуже добре для авкарелі білочка, але можна і синтетику взяти вона по відчуттям щось середнє між білкою та колонком.