ГендиреХтор• 05 ноября 2024
"З емісією платіжної картки" что значит в данном договоре?
Есть де среди еас банковские работники?
Переведите на понятный язык, плз.
ГендиреХтор
• 05 ноября 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Емісія - випуск
8.4. З метою отримання Кешбеку за Державним проєктом у порядку, передбаченому
Постановою КМУ, підписанням цієї Заяви Клієнт надає Банку дозвіл на здійснення
аналітики за платіжними операціями за поточними рахунками Клієнта з ВИПУСКОМ
Платіжної картки, які відкриті в Банку, та номери яких за стандартом IBAN зазначено в
системі Приват24, а також за поточними рахунками з ВИМУСКОМ (емісією) Платіжної картки, які
можуть бути відкриті в майбутньому.
8.7. Підписанням цієї Заяви Клієнт надає дозвіл Банку на розкриття інформації, що
становить банківську таємницю (далі – Дозвіл) щодо платіжних операцій за всіма
чинними поточними рахунками з емісією Платіжної картки та зокрема за поточними
рахунками з емісією Платіжної картки, які можуть бути відкриті Клієнтом у
майбутньому, третім особам, що визначені в Постанові КМУ в межах і в обсязі,
необхідному для виконання Постанови КМУ та умов цього Договору.
Понятнее не стало.
можуть бути відкриті в майбутньому.
Понятнее не стало.
ГендиреХтор
• 05 ноября 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Это ловушка
25. Договір укладається строком на 20 років.
Вопрос: что значит з емісією в данном договоре.
Только в этом вопрос.
ГендиреХтор
• 05 ноября 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Это ловушка
Или вы имеете в виду, что в договоре надо читать ’с ловушкой на 20 лет’ вместо с эмиссией?
Скорая помощь• 05 ноября 2024
Подпишете договор-даете автоматически согласие на раскрытие банковской тайны по всем вашим счетам с открытыми платежными картами в этом банке.
ГендиреХтор
• 05 ноября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Слова ’ з емісією платіжної картки’ в переводе с банковского языка означает то, что вы написали?
Кусачая Я• 05 ноября 2024
Ответ дляГендиреХтор
перевыпуск - эмиссия. Т.е те карты которые будут перевыпускаться, по потере краже, окончанию срока годности.
Вельми шановна• 05 ноября 2024
Автор, к текущему счету могут быть уже выпущены карты, также новые карты могут быть выпущены в будущем. Вот к аналитике этих всех карт/счета вы даёте согласие.