ГороховаЯ• 05 ноября 2024
Давайте перевіримо свою інтуїцію?
Хто переможе на виборах в США?
Результат:
вже голосів:
91 (46.19%)
Гарріс
81 (41.12%)
Трамп
25 (12.69%)
Вова Зеленський( тиц)
Я такая наивная• 05 ноября 2024
Я за Трампа, хочу закінчення війни. А Харріс буде те саме, що Байден. І ще і жінки підуть воювати
Мао_Мяо• 05 ноября 2024
Ответ дляЯ такая наивная
можна вже виїжати до росії, раз за трампа
чого чекати
Леди_в_ночи• 05 ноября 2024
Ответ дляМао_Мяо
чого чекати
Так ’хуже не будет’ теперь уж наша очередь. Давайте Трампа!
Я такая наивная• 05 ноября 2024
Ответ дляМао_Мяо
чого чекати
Без вас розберуся куди мені виїзджати.
Я в Україні, навідміну від тих, хто хоче до останнього українця воювати
Позитивна• 05 ноября 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Почему вы решили что война закончится ? Помощь закончится, это да. Трамп о своих налогоплательщиках переживает. То что будет меньше поставок оружия не значит что вы не пойдете воевать. Скорее, еще быстрее пойдете, может даже с лопатой. А, ну и придется включить печатный станок. Можете запасаться маслом, пока еще по 100
60 метрів сметани• 05 ноября 2024
Харіс переможе але таке враження, що президентом не буде, як і Трамп. Наче багато галасу, з нічого.
Я такая наивная• 05 ноября 2024
Ответ дляПозитивна
З чого ви взяли, що допомога закінчиться?
Трамп не обіцяв злити Україну, він обіцяв закінчити війну. Посадити обидві сторони за стіл переговорів.
Навіщо обіцяти і зливати Україну?
Хоча.. у нас так можна, то може і у них. Від нас нічого не залежить, то ж..
Навіщо обіцяти і зливати Україну?
Мао_Мяо• 05 ноября 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Без вас розберуся куди мені виїзджати.
в разі капітуляції України вже буде точно до останнього українця, в путіна рука не дрогне усіх на убой на свої війни відправити. а кого не війну - на висілки на дальній схід раші, а в українські затишні квартири - своїх руснявих навезти
ніби ж проходили цю схему багато разів
когдадеЦкие• 05 ноября 2024
Ответ дляОсьминожко
Переможе Херіс, але я хворію за Трампа
Це сарказм щодо ’хворію’? Чи гумор такий? А так вболівайте собі на здоров´я.)
Мао_Мяо• 05 ноября 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Навіщо обіцяти і зливати Україну?
бо трамп - балабол і популіст. так само, як і Зеленський - який обіцяв закінчити війну, а як ні - то піти з посади. і що, хто зараз наживається на війні, коли з ато вона перейшла в повномасштабну?
вАлнуюся сильнА• 05 ноября 2024
Ответ дляМао_Мяо
ніби ж проходили цю схему багато разів
Мань, вы про бурят забыли.
Нульовий сантиметр• 05 ноября 2024
Ответ дляПозитивна
ну так не тільки військова допомога закінчиться.., а й невійськова також.
Буде весело.
(ті 90,котрі пам’ятаєм -будуть згадуватися казкою)
Буде весело.
когдадеЦкие• 05 ноября 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Я вже давно дивилася на Таро , жінка буде
А что ваши Таро говорят об окончании войны?
Я такая наивная• 05 ноября 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Буде весело.
Де ви берете це все? На яких підставах вважаєте що закінчиться допомога?
Обидві строни потрібно садити за стіл переговорів! Давно!
Наразі ми не виграємо, ми не відвойовуємо територіі. Ви не помітили?
Я за переговори і закінчення війни.
Або за те, щоб нам дали сиільки зброї щоб всю нечистоту вибити звідси. Але я не вірю, що нам її дадуть. То ж якщо не дають БІЛЬШЕ (ключове!), давайте закінчуватии
Я за переговори і закінчення війни.
Позитивна• 05 ноября 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Навіщо обіцяти і зливати Україну?
Экс-президент США и кандидат на выборах президента Дональд Трамп заявил, что остановит финансовую помощь Украине.
Об этом он сказал на предвыборном мероприятии Turning Point USA в Детройте.
«Я думаю, Зеленский, вероятно, лучший продавец среди всех политиков, когда-то живших. Каждый раз, когда он приезжает в нашу страну, он уходит с 60 млрд долларов […] Он только уехал 4 дня назад с 60 миллиардами, приехал домой и объявляет, что ему нужно еще 60 миллиардов. Это никогда не кончится. Я это решу еще до того, как войду в Белый дом», — сказал Трамп.
Как вам такое Илон Маск?
Пуки-куки• 05 ноября 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Без вас розберуся куди мені виїзджати.
За границей тоже НЕ хотят до последнего украинца!
Пора заканчивать!
Пуки-куки• 05 ноября 2024
Ответ для60 метрів сметани
А кто будет президентом, если не один из них?)))
Или вы верите Жириновскому?))) Он говорил, что выборов в США не будет
Нульовий сантиметр• 05 ноября 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Я за переговори і закінчення війни.
а якщо якась сторона не сильно хоче закінчувати, як не дивись їй в очі?? ваші дії?
--
Пуки-куки• 05 ноября 2024
Ответ дляМао_Мяо
ніби ж проходили цю схему багато разів
Это ж надо верить в эти бредни
Я такая наивная• 05 ноября 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
--
Поки я бачу, що обидві сторони не хочуть закінчувати. На жаль, я не можу на це вплинути ніяк.
Якби могла (як Трамп чи Харріс, яка і не обіцяє) то зробила б це.
Мільярдами його не здивувати, то ж чому б не стати тим, хто змінив хід історії.
Амелі на мілені• 05 ноября 2024
Ответ дляКопуша
А хтось знає, Каміла щось казала на рахунок війни в Україні?
Англии пофиг
Единая страна!• 05 ноября 2024
Пофиг кто, война у нас кто бы не победил не закончится.
Он и рашка начала Харис расхваливать, к чему бы это.
Мао_Мяо• 05 ноября 2024
Ответ дляПуки-куки
Это ж надо верить в эти бредни
а ви в що вірите? от як ви бачите потенційні переговори і те, чим вони закінчаться, для обох сторін?
Пуки-куки• 05 ноября 2024
Ответ дляМао_Мяо
Будет как в Грузии. Поставили своих на руководящие должности. И все. Никто никого не ссылал и квартиры не занимал и что там ещё по списку у ботов?
Мамзелькіна• 05 ноября 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Так хотите срочно в паРашу?
Сами идите в ПаРашу, я хочу, чтобы у нас был мир