Луноходик_Ик• 05 ноября 2024
Курси англійської green forest
Хто займався в цій школі, цікавить середній чи вище рівень.
Чи варто на такому рівні курси, чи репетитор раз в тиждень (така ж ціна) буде ефективніше?
Колись був аппер, але давно не займалась
Шотуткоїться?• 05 ноября 2024
Ответ дляНевгамовна
Чому?
Какая то странная система обучения, не уроки , а угадайка какая то
ВундерКИНГ• 05 ноября 2024
Все залежить від викладача. Чоловік пройшов 2 рівні, один раз попав на вчительку, яка пояснювала все так, що вся група все розуміла. А інша кудись постійно гналася і ніхто нічого не розумів. Але рін там заговорив.
Броніки для Моніки• 05 ноября 2024
Займаюсь з травня в Green Forest. Щоб був результат треба вчити матеріал і як можна більше практикувати speaking, робити домашку.
Особисто я рекомендую цю школу. Але багато залежить від самого студента.
Тирамісу на терасі• 05 ноября 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Якщо у вас високий рівень, раджу цих, вони найкращі.
У них ціни вище рази в три за грін форест...
сЛАдКОежКА• 05 ноября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
але ж і рівень у них вище...
Верочка 100%• 05 ноября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
І якість
усі вчителі не просто з рівнем мови, але і з міжнародними сертифікатами саме з викладання англійської дорослим (або підліткам - залежно від груп,які ведуть). Там, де вони своїм студентам обіцяли 6.0 на IELTS, усі підлітки з груп поскладали в різних країнах і центрах від 7.0
Тирамісу на терасі• 05 ноября 2024
Ответ дляВерочка 100%
І якість
А ось це вже цікаво) Не знала цього. Правда, я шукаю курси для рівня А1-А2