75В• 06 ноября 2024
Миколаїв. Опалення.
Миколаїв, батареї льодяні. Ще в понеділок ТЕЦ відзвітували в ТГ, що опалення включили, а по факту батареї холодні. Звертались до ЖЕКу, кажуть ще не включили. Хто знає, коли буде тепло?
Стрибну в гречку• 06 ноября 2024
З ТЕЦ то завжди біда в Миколаєві. Пропоную дзвонити на гарячу лінію (Колцентр) при Миколаївській міській раді. Якось була ситуація, коли постачальник комунальних послуг та ЖЕК по колу посилали один на одного. То дзвінок на гарячу лінію швидко вирішив це питання.
75В
• 06 ноября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Дякую!
Залізний кіготь• 06 ноября 2024
В Нико всегда так, сколько себя помню.
Верхние этажи стравили воздух или кто там у вас этим занимается?
Показушница• 06 ноября 2024
район Колоса вчера дали тепло и тут же отключили, порыв труб. Так что ждите, дадут. У вашего жека скорее всего много домов и подключают в порядке очереди
75В
• 06 ноября 2024
Ответ дляПоказушница
Живу на ЮТЗ, сегодня позвонила - сказали, ещё ведутся ремонтные работы, ждите