Принцепесочка• 06 ноября 2024
Дівчата, підскажіть. Якщо МСЕК не дає інвалідність…
То вони відправляють на дообстеження? Чи просто дають відмову? Документ якийсь видають на руки? Знаю, що з цим зараз важко. Готові до відмови, цікаво просто, що вони видають на руки на комісії. Дякую
Фенте Фря• 06 ноября 2024
Моєму чоловікові треба продовжувати в лютому третю групу. Не думаю, що можуть відмовити при продовженні.
А от коли перший раз треба оформлювати, то мабуть треба, щоб лікар, який буде пересилати документи, все вірно оформив.
Принцепесочка
• 06 ноября 2024
Ответ дляФенте Фря
В нас документи вже у МСЕК, всі оформленні, є запис на певне число і годину на комісію
Дева Мария• 06 ноября 2024
Дають або не дають , перед мсек вже повинен бути повний пакет документів та аналізів , без повного пакету ніхто комісію МСЕК не призначає
Стріляний птах• 06 ноября 2024
почему вы сомневаетесь?
вообще есть перечень проблем, с которыми инвалидность положена. но если первый раз, то однозначно на год, не больше
Стріляний птах• 06 ноября 2024
Ответ дляПенек Возмездия
А ваш муж в какой прокуратуре работает?
та если б- то темы б не было))
Смажена полуничка• 06 ноября 2024
Не важко, син місяць назад отримав інвалідність, найважче було зібрати всі бумажки до купи і пройти наново обстеження, мсек одназу сказали групу і на другий день дали бумажку.
PORKA• 06 ноября 2024
Ответ дляПринцепесочка
МСЕК ще працюють? їх же позакривали чи ні?
Стріляний птах• 06 ноября 2024
ну в общем. никакого дообследования нет
вы можете податься еще раз повторно, если у вас будут выписки, что стало хуже ( если вам стало хуже и вы лечились, а не дома за свой счет полежали)
но это не через месяц все же переподача
и да. мой семейный вымогал за этот комплект денег ( дочери исполнилось 18, записали к терапевту и вот такая жесткая посадка). То есть он может по разному готовить документы, я так понимаю
семейного поменяли
но это не через месяц все же переподача
семейного поменяли
Стріляний птах• 06 ноября 2024
Ответ дляPORKA
до нг вроде работают
Ума Палата• 06 ноября 2024
Ответ дляФенте Фря
Під час війни і ще півроку після війни інвалідність продовжується автоматично.
Ума Палата• 06 ноября 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Яке захворювання у сина?
Лиса Патрикевна• 06 ноября 2024
Ответ дляПенек Возмездия
А ваш муж в какой прокуратуре работает?
Це з яких пір прокурорам МСЕК не дає інвалідність?
Смажена полуничка• 06 ноября 2024
Ответ дляУма Палата
Яке захворювання у сина?
Серцево-судинна система
Не пью, не курю• 06 ноября 2024
Ответ дляУма Палата
Не інвалідність, а виплати. Просто до протермінування ставляться лояльно, але комісію таки треба проходити. І якщо комісія не підтвердить групу, то виплати, які отримані за час протермінування, доведеться повернути
БершкомангоЗар• 06 ноября 2024
Є перелік діагнозів, по яким можуть встановити інв . Але діагноз не рівно інв, тому що інвалідність -це обмеження життєдіяльності і існують ступені обмеження . Тобто з однаковим діагнозом одній людині дадуть-іншій ні . Якщо з рішенням мсек не погоджується людина то можна оскаржувати і тоді призначать ще одну мсек
Українська Мрія• 06 ноября 2024
Ответ дляУма Палата
Хіба що на бумазі. Під час війни вже 2 рази подавали на продовження.
БершкомангоЗар• 06 ноября 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Лише виплати зберігаються ,якщо були оформлені ( і то в березні мали передивитись цю норму ,а передивились чи ні не знаю бо я переоформлювала )
Фенте Фря• 06 ноября 2024
Ответ дляУма Палата
Не знала про автоматичне продовження, але сподіваюся що встигне вчасно продовжити