Принцепесочка• 06 ноября в 17:05
Дівчата, підскажіть. Якщо МСЕК не дає інвалідність…
То вони відправляють на дообстеження? Чи просто дають відмову? Документ якийсь видають на руки? Знаю, що з цим зараз важко. Готові до відмови, цікаво просто, що вони видають на руки на комісії. Дякую
Фенте Фря• 06 ноября в 17:08
Моєму чоловікові треба продовжувати в лютому третю групу. Не думаю, що можуть відмовити при продовженні.
А от коли перший раз треба оформлювати, то мабуть треба, щоб лікар, який буде пересилати документи, все вірно оформив.
Принцепесочка
• 06 ноября в 17:11
Ответ дляФенте Фря
В нас документи вже у МСЕК, всі оформленні, є запис на певне число і годину на комісію
Дева Мария• 06 ноября в 17:15
Дають або не дають , перед мсек вже повинен бути повний пакет документів та аналізів , без повного пакету ніхто комісію МСЕК не призначає
Стріляний птах• 06 ноября в 17:15
почему вы сомневаетесь?
вообще есть перечень проблем, с которыми инвалидность положена. но если первый раз, то однозначно на год, не больше
Стріляний птах• 06 ноября в 17:16
Ответ дляПенек Возмездия
А ваш муж в какой прокуратуре работает?
та если б- то темы б не было))
Смажена полуничка• 06 ноября в 17:20
Не важко, син місяць назад отримав інвалідність, найважче було зібрати всі бумажки до купи і пройти наново обстеження, мсек одназу сказали групу і на другий день дали бумажку.
PORKA• 06 ноября в 17:22
Ответ дляПринцепесочка
МСЕК ще працюють? їх же позакривали чи ні?
Стріляний птах• 06 ноября в 17:23
ну в общем. никакого дообследования нет
вы можете податься еще раз повторно, если у вас будут выписки, что стало хуже ( если вам стало хуже и вы лечились, а не дома за свой счет полежали)
но это не через месяц все же переподача
и да. мой семейный вымогал за этот комплект денег ( дочери исполнилось 18, записали к терапевту и вот такая жесткая посадка). То есть он может по разному готовить документы, я так понимаю
семейного поменяли
но это не через месяц все же переподача
семейного поменяли
Стріляний птах• 06 ноября в 17:23
Ответ дляPORKA
до нг вроде работают
Ума Палата• 06 ноября в 17:29
Ответ дляФенте Фря
Під час війни і ще півроку після війни інвалідність продовжується автоматично.
Ума Палата• 06 ноября в 17:31
Ответ дляСмажена полуничка
Яке захворювання у сина?
Лиса Патрикевна• 06 ноября в 17:31
Ответ дляПенек Возмездия
А ваш муж в какой прокуратуре работает?
Це з яких пір прокурорам МСЕК не дає інвалідність?
Смажена полуничка• 06 ноября в 17:32
Ответ дляУма Палата
Яке захворювання у сина?
Серцево-судинна система
Ума Палата• 06 ноября в 17:33
Ответ дляСмажена полуничка
Серцево-судинна система
А в якому місті?
Не пью, не курю• 06 ноября в 17:51
Ответ дляУма Палата
Не інвалідність, а виплати. Просто до протермінування ставляться лояльно, але комісію таки треба проходити. І якщо комісія не підтвердить групу, то виплати, які отримані за час протермінування, доведеться повернути
БершкомангоЗар• 06 ноября в 17:57
Є перелік діагнозів, по яким можуть встановити інв . Але діагноз не рівно інв, тому що інвалідність -це обмеження життєдіяльності і існують ступені обмеження . Тобто з однаковим діагнозом одній людині дадуть-іншій ні . Якщо з рішенням мсек не погоджується людина то можна оскаржувати і тоді призначать ще одну мсек
Українська Мрія• 06 ноября в 18:03
Ответ дляУма Палата
Хіба що на бумазі. Під час війни вже 2 рази подавали на продовження.
БершкомангоЗар• 06 ноября в 18:20
Ответ дляУкраїнська Мрія
Лише виплати зберігаються ,якщо були оформлені ( і то в березні мали передивитись цю норму ,а передивились чи ні не знаю бо я переоформлювала )
Фенте Фря• 06 ноября в 20:11
Ответ дляУма Палата
Не знала про автоматичне продовження, але сподіваюся що встигне вчасно продовжити