АнтиТроль• 06 ноября 2024
Ольга Волна, в ФБ. Вона натуропад. Складає програми харчування і способу життя під час і після яких в жінок зникають/ зменьшуються пухлини
( доброякісні)
Твоя подружайка• 06 ноября 2024
Если понимать причины и изменить питание, заниматься постоянно желчеоттоком, то однозначно можно остановить рост. Не знаю, на сколько она может уменьшится, но расти не будет
Україна понад усе!• 06 ноября 2024
Почитайте про доминирование эстрогенов , вроде из за них такая проблема. Если их вовремя снижать то рецидива может не быть а вот уменьшится ли уже имеющаяся не знаю.
ПочтальЁнша• 06 ноября 2024
Вони є різні, одна росте від естрогена , інша від прогестерона. Важливо визначити точно яка у вас, наприклад багатьом допомога мірена (бо там прогестерон, який гасить естрогензалежну міому). Але якшо у вас прогестеронова, то на мірені вона виросте.
Ласкове телятко• 06 ноября 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Питання в тому що ніхто не скаже яка вона:естрогенова чи прогестеронова,..
ПочтальЁнша• 06 ноября 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Мені сказали, та я й сама потім побачила, коли була вагітна там же гормони то одні шарашать, то інші і після вагітності інший гормональний етап.
Дама_с_караваем• 06 ноября 2024
Мой пример, наверное, вам не подойдёт, но моя миома ушла после родов. Гормональная перестройка, наверное, повлияла
Котя_люлю• 06 ноября 2024
На мирене остановился рост, немного стала меньше, но незначительно. Но физически легче, перестала давить на мочевой
Ласкове телятко• 06 ноября 2024
Вам тоді повезло.Бо я за 3роки спілкування і з звичайними гінекологами і’світилами’нічого врозумілого так і не отримала,--тактика ’наблюдаем и отрежем´,та п´ятсот тисяч причин іі виникнення та росту .Корекція образу життя,рівня стрессу ,роботи ЖКТ,це єдине що можна робити по факту.Гратися з ліками при нез’ясованій причині чревато ще худшою побічкою
Котя_люлю• 06 ноября 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Мне три врача сказали, что выносить не смогу даже) да и сам факт беременности под вопросом. Но это мой индивидуальный случай.
Принцепесочка• 06 ноября 2024
Ответ дляКотя_люлю
Оце в мене та проблема. Постійно в туалет хочу. Нема ночі зовсім. Вже з 17 не п´ю, а всю ніч бігаю
Котя_люлю• 06 ноября 2024
Ответ дляПринцепесочка
Я до мирены бегала постоянно и по чуть чуть, постоянно было ощущение, что распирает живот и вот прям срочно надо в туалет по маленькому. С миреной за пару месяцев ушла проблема с этим давлением...
Принцепесочка• 06 ноября 2024
Ответ дляКотя_люлю
Я на гормонах, но проблема все больше усугубляется
Ответ дляЛаскове телятко
Ну мені якраз нічого і не назначали, просто повторне узд через пів року, це в мене спадкове. Ось і цікавить, чи це тільки операція допоможе чи з цим можна жити все життя не лікуючись, якщо рости далі не буде? Мене не турбує нічого, випадково дізнались
Котя_люлю• 06 ноября 2024
Ответ дляПринцепесочка
Я на кок из-за кисты, которая растёт из-за мирены) разный эффект. Кок не влияют на фибромиому, а мирена не влияет на яичники. Приходится и то, и другое... Долго сопротивлялась, бегала по врачам. Фибромиому не берутся удалять, неудачная. Только полностью с маткой. Потому остановились с врачом пока не таком варианте, пока подходит.
Принцепесочка• 06 ноября 2024
Ответ дляmuscat
Її видаляють якщо більше 8 мм, інакше ніяк.
А взагалі чекати клімакс і може стухнути. Якщо не заважає то не чіпають, тільки спостерігають