При заявке на визу. Если загранпаспорта до этого не было, или он, например, уже недействителен и был утилизирован паспортным столом при получении нового?
Ответ дляМстящий за Зайца
Тоді не підскажу. Може на профільні форуми, групи фб, тг країни куди їдете звернутися куди їдите(аля українці в Німеччині/Іспанії/США і т.п.)? Я просто не розумію, які саме документи та докази від вас потребують? І ще уточніть що саме треба і за які дати підходить. Бо як ви біженка, то у вас ні штампів, ні навіть паспорту може не бути взагалі (в Україні лишилося, дім і все зруйновано і тому подібне)
Доказ что я жила в Украине до 1 января 2022
Мстящий за Зайца• 06 ноября 2024
Ответ дляJenyaFlower
У вас є чеки за оплату інтернету, комунальних послуг, що завгодно на ваше ім´я? Можливо була доставка новою поштою на ваше піб?
Ответ дляМстящий за Зайца
Не((. Ничего такого. Только до 31 декабря. С 1 по 14 января точно ничего
Мстящий за Зайца• 06 ноября 2024
Ответ дляJenyaFlower
Я ще додам, коли я подавала скаргу, що б мою картку заблокували, я з доказів надавала рахунки на оплату інтернету(квартира зйомна і всі інші рахунки на піб власника, я просто по рахункам даю гроші) і давала, тільки не смійтйсь, рахунки на замовлення з Зари, що там були замовлення ще з 2019 року на заєрестровану мною адресу в цій країні і моє піб. І цього було досить
Мстящий за Зайца• 06 ноября 2024
Ответ дляJenyaFlower
Пошукайте групи в фб, тг по країні куди плануєте поїхати, можливо вам там конкретно щось підскажуть.
Можливо ви з своєї картки умовно в якомусь Сільпо, АТБ, щось купляли і можна надати скріншот?
Ответ дляМстящий за Зайца
Нет. Как раз с 1 по 14 января пользовалась наличкой как назло. Хотя обычно рассчитываюсь картой
Мстящий за Зайца• 06 ноября 2024
Ответ дляJenyaFlower
Вам саме от на ці дати треба? Саме от 1-14 січня? Якось дуже мало, загалом на пів року, квартал вимагають. В яку країну треба?
Кудлата хмаринка• 07 ноября 2024
Ответ дляJenyaFlower
Так а навіщо вам докази після 1 січня, якщо у вас вимагають докази проживання до 1 січня?
Ответ дляКудлата хмаринка
Хз, на всякий случай. Там написано дословно - 1 января или непосредственно перед ним
Ответ дляМстящий за Зайца
Накануне 1 января или же лучше за 1 января. Англия
Nativ Taasuka• 18 ноября 2024
Надішліть запит в державну прикордонну службу, вказавши період, який цікавить. І вони підтвердять/спростують, що в зазначений період часу не було перетинів кордону.
Листа треба надіслати поштою (загугліть адресу), відповідь вони можуть надіслати на вказану Вами електронну пошту