Аноним_1859• 07 ноября 2024

Що вони пишуть на Модіво/Ансвері? Навіщо їм це робити?

Сумка на офіційному сайті бренда з поліуретану, а на сайті Модіво ця сумка - натуральна шкіра лицева, інша сумка на офіційному сайті з натуральної шкіри, а на Модіво з екологічної шкіри.
На Ансвері дві однакових сумки, які мали б бути з екологічної шкіри згідно з інформацією офіційного сайту, а в них одна з екологічної, а інша, тобто іншого кольору з натуральної шкіри.
Люди, дивіться уважно, бо вас обманюють! Ви думаєте, що купуєте, наприклад, з натуральної шкіри, а насправді цю сумку взагалі не шили з натуральної.
Фляшунька• 07 ноября 2024
вот потому беру только наложкой, писать можно что угодно

автор Аноним_1859 • 07 ноября 2024
Ответ дляФляшунька
Я зрозуміла, що потрібно перевіряти з офіційним сайтом.
Але всерівно неприємно, що обманюють таким чином. І навіщо... це ж все перевіряється.
Розраховано на людей, які довіряють...
автор Аноним_1859 • 07 ноября 2024
Уявіть, сумку, яку я нещодавно купила на Ансвері з екологічної шкіри, але я знала, що вона з екологічної, і офіційний сайт так зазначив, а на Модіво зараз продається ця ж сумка з натуральної шкіри
автор Аноним_1859 • 07 ноября 2024
Щось ніхто нічого не пише, то всі свої сумки пробивають чи що
Більшість сумок відповідають дійсності, але вже декілька разів я знаходила розбіжності...
Та легко!• 07 ноября 2024
Що ж писати? Брала багато сумочок і там і там, ЛіоДжо, ЛавМоскіно, Гесс, Коач, Лоурен, Пол
о ассн, Пума, Валентино...Все відповідає опису і ціні...З них шкіра були Коач і Ральф, то ж і по ціні видно:)
Най хоч раз• 07 ноября 2024
Ці описи можуть вигадувати, маючи лише картинку, а сумка може бути однакова
Паратруперсупер• 07 ноября 2024
Ответ дляФляшунька
С ансвера наложкой?
Нетутешня• 07 ноября 2024
Заказывала на Модиво с наложкой в Новую почту, на сайте написано натуральная кожа. Пришла красивая такая вроде, на этикетке внутри написано полиуретан. И нигде про кожу ни слова. Отправила назад, за такие деньжища брать кожзам, ещё и обманщики. Кстати только что проверила на Ансвер похожая модель, то написано искуственная кожа.
Фляшунька• 07 ноября 2024
Ответ дляПаратруперсупер
С ансвера наложкой?
Нет, заказываю только там, где она есть. Хотя и на ансвере такая есть, специфическая с курьером

автор Аноним_1859 • 07 ноября 2024
Ответ дляТа легко!
І про Ральф йдеться. На офіційному сайті зазначено, що сумка з поліуретану, а на Ансвері натуральна шкіра)
А ціна нічого не говорить, бо сумка за ціною шкіряних
автор Аноним_1859 • 07 ноября 2024
Ответ дляНетутешня
Дякую вам , що написали. Підтвердили мої слова