Сіґеле-міґеле• 07 ноября 2024

Посоветуйте модель джинсов в Заре для тех,у кого украинский размер 50-52.

Малая Налегке• 07 ноября 2024
Не влізете, Зара зараз маломірить капітально.
Подивіться в сторону інших марок .
Неместная Я• 07 ноября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Подивіться в сторону інших марок .
Почему же , в 42-44 размер
Люблю пиво• 07 ноября 2024
Ответ дляНеместная Я
Почему же , в 42-44 размер
Это наши 48-50
Неместная Я• 07 ноября 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Это наши 48-50
У автора как раз 50
Скоро_вчера• 07 ноября 2024
Ответ дляНеместная Я
У автора как раз 50
у нее 50-52, плюс зара маломерит
Маруська Му• 07 ноября 2024
Нет там, Автор, ничего на такой размер. Зара на это не заточена. Советую посмотреть Левис, у них хорошие лекала и размеры.
Садова гойдалка• 07 ноября 2024
Автор, нікого не слухайте, тут такі всі знавці. Які у вас параметри? Більшомірять в них моделі релаксед фіт, балони, це я вам з власного досвіду кажу, бо на бедра 120 см ще можна купити там багато джинсів. І є навіть 48 європейський кльошів і деяких стрейчевих джинсів.
Малая Налегке• 07 ноября 2024
Ответ дляСадова гойдалка
Ну які балони на жопу 120? То ж танк буде.
Вище правильно писали про Levi´s.
Садова гойдалка• 07 ноября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Вище правильно писали про Levi´s.
Автор піде подивиться, приміряє, і обере що їй до вподоби, в крайньому випадку замовить . Ваші припущення що до танків недоречні і не в тему, в країні третій рік війна, танки ми бачили!
автор Сіґеле-міґеле • 07 ноября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Вище правильно писали про Levi´s.
50 размер объем 100