Ліньки гуглить• 07 ноября 2024
Хто виїжджав у США по Грін карті?
Поділіться, будь ласка, своєю історією.
Свекруня• 07 ноября 2024
Какая именно часть истории интересует? Так то она одинаковая у всех. Две знакомые семьи играли. Выиграли, прошли все этапы, переехали. Одни в колорадо, вторые в пенсильванию.
Сегодня вроде последний день заполнения анкеты
Хата на мати• 07 ноября 2024
Тоже интересует опыт переезда. Ну вот выиграли вы Грин карту и приехали в США, дальше что делать, если нет знакомых? Как искать жилье и работу? Сколько денег надо на первое время? Кто вам сдаст квартиру или дом, если вы из другой страны и пока нет рабочего контракта? А еще ведь как минимум авто надо купить, чтобы передвигаться.
Love_Love_Love_• 07 ноября 2024
Ответ дляХата на мати
Чому всі збираються до якихось знайомих?
Нафіг вам ті знайомі, то все боком потім вилазить.
Житло шукаєте на сайті чи додатку, роботу теж. Платите за житло депозит і заїзджаєте., ніякі робочі контракти для житла не потрібні.
Хата на мати• 07 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я так понимаю, лучше все это искать до приезда в США? Или приехать, потусить в отеле несколько недель и за это время реально найти и жилье, и работу? А сколько денег на первое время надо минимум?
Love_Love_Love_• 07 ноября 2024
Ответ дляХата на мати
Ви це не знайдете до приїзду, тому що для оренди вам потрібні документи такі як сошел номер і айді, без яких вас точно не будуть розглядати як орендарів.
Можна на цей час на аірбі зняти, можна через наші групи в когось кімнату зняти без цих документів, можна щоб хтось з сім’ї приїхав перший і все організував.
На разунок грошей все дуже залежить від вас самих, складу сімʼї, знання мови і того куди їдете.
Хата на мати• 07 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Понятно, спасибо. А машину тоже так просто купить, как квартиру снять?
Ліньки гуглить
• 07 ноября 2024
Ответ дляСвекруня
Так, ми беремо участь.
Акукарача• 07 ноября 2024
Ответ дляХата на мати
Ось тому й думайте, чи треба воно вам. Житло - airbnb на перший час. Довгострокова оренда - тільки з документами. Варіанти з роботою тільки продумати заздалегідь, якщо нема варіантів, то й не рипайтесь. Вартість життя там висока. Страхування, податки.
Від моменту «виграли» до переїхали - строк до 2 років на всі оформлення, планувати можна коли вже поставили коротку візу на вльот.
Ліньки гуглить
• 07 ноября 2024
Ответ дляАкукарача
Мене цікавить ось що. Чи може в результаті виграшу виїхати 1 особа, а потім забрати всіх членів сім´ї?
Love_Love_Love_• 07 ноября 2024
Ответ дляХата на мати
Квартиру зняти не просто, вам потрібно показати офіційний дохід.
Взагалі машину в дилерів купити легко, важко з рук бо одні розвалюхи.
Якщо у вас немає на руках дітей малих і знаєте мову, то ви собі раду дасте.
Головне не їхати спочатку в Маямі, Нью Йорки Лос Анджелеси
Акукарача• 07 ноября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Виграє хтось один, заяву має право подати на всіх: чоловік, неповнолітні діти. І всі разом приходять на інтерв´ю.
Love_Love_Love_• 07 ноября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Якщо вони були вписані при подачі на розіграш то може, якщо ні то може через возʼєднання що є дуже довгим процесом
Хата на мати• 07 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Так а как показать официальный доход, если с нуля в США работу надо искать после переезда? Получается, сначала надо найти работу и несколько месяцев отработать, все это время тусуясь в хостеле? А вы говорите, зачем знакомые) ну вот чтобы пожить первое время, если пустят
Love_Love_Love_• 07 ноября 2024
Ответ дляХата на мати
Ніхто вас на стільки не впустить жити.
Варіант такий наприклад, приїжаєте, знімаєте аірбі, оформляєте документи, йдете працювати на Амазон, працюєте 8 тижнів, знімаєте житло, шукаєте кращу роботу і тд
Хата на мати• 07 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ніхто вас на стільки не впустить жити.
Спасибо
Свекруня• 07 ноября 2024
Ответ дляХата на мати
Можно квартиру и без работы снять
Ліньки гуглить
• 07 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Так, вони вписані. Наприклад, їду я, а потім забираю дітей, які вписані.
Love_Love_Love_• 07 ноября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Ви всі разом їдете,
Ліньки гуглить
• 07 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви всі разом їдете,
Тобто не можна буде одній, а потім прилетіти за дітьми?
Love_Love_Love_• 07 ноября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Так вам на співбесіду всім разом потрібно
После 18• 07 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Це якщо вас двоє
Підкажіть будь ласка. Якщо брат виграв грінку 10 років тому, перевіз дружину, народили дитину, вже подав на громадянство.
Його рідна сестра з сім´єю зараз теж в США по ю4ю. Чи може її сім´я подати на воз´єднання з братом?
Love_Love_Love_• 07 ноября 2024
Ответ дляПосле 18
Чесно, я не пам’ятаю, там вроді є умова чи обмеження.
Love_Love_Love_• 07 ноября 2024
Ответ дляПосле 18
Точніше не так я відповіла, рідні брат з сестрою можуть обʼєднуватися, чоловік з дружиною теж, там по дітям не зовсім все легко якщо повнолітні