Молчунья• 07 ноября 2024

Mlekovita масло 82%

Кто покупал? Соседка очень хвалит, говорит прям масло настоящее. Я подозреваю, что и в магазинах сложно настоящее отыскать, ну хотя бы не совсем мыло. Так вот, это похоже на хотя бы ту же Ферму или "спред Тульчинка"?
Шальная коклетка• 07 ноября 2024
Ответ дляТану на сонці
Там пальми повно в тій Млековіті. До чого тут контрабас.
Покажите экспертизу, от официального источника.
автор Молчунья • 07 ноября 2024
Ответ дляСіточка
А яготинское куда делось?
Яготинское, Канів, Біло, мне нравится, похоже, что масло. Ферма была для примера, чтоб понять на что похоже это польское
Пацаааааааан• 07 ноября 2024
Ответ дляНевісточка ж
Ферма і Тульчинка -це найгірше, що існує на українському ринку масла.
Тульчінка взагалі не масло. І на відміну від інших вони це прямо заявляють. Тож дивно згадувати його в темі масла
Невісточка ж• 07 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
О, експерт А яке найкраще? за вашою експертною думкою, звичайно)
Для вас?) Саме те, що ви радите)) Воно ідеальне)
Тану на сонці• 07 ноября 2024
Ответ дляШальная коклетка
Та їжте на здоров´я, я його навіть в тісто не беру.
Шальная коклетка• 07 ноября 2024
Ответ дляТану на сонці
Кладіть маргарин...
juliyadorosh• 07 ноября 2024
цікаво,як воно може коштувати в Україні 35-40грн,якщо воно в Польщі 80?
Невісточка ж• 07 ноября 2024
Ответ дляjuliyadorosh
питань багато))
Освічую темряву• 07 ноября 2024
Ответ дляНевісточка ж
А для вас?) Вангую, відповіді не буде? Від експерта?
Тану на сонці• 07 ноября 2024
Ответ дляШальная коклетка
Кладіть маргарин...
Так ви його на хліб кладете....
І ще доводите, що це масло
Да Щас же• 07 ноября 2024
Ответ дляТану на сонці
Пальма там . Я в Львівській області живу,в нас воно по 50 гривень. Гидота ще та
Але люди з далеких від кордону областей завжди думають, що польське краще
Ви проводили дослідження? Чи там в складі вказано що пальмова олія є?
Тану на сонці• 07 ноября 2024
Ответ дляjuliyadorosh
Може бути, що цех по фасуванню під кордоном в Львівській області
Лунтик-паунтик• 07 ноября 2024
Ответ дляТану на сонці
Це масло в Польщі коштує 8.5 злотих
І то ніяк не 50 грн.
Якщо купляєте підробку з львівського підвалу, то хто вам винен?
автор Молчунья • 07 ноября 2024
Ответ дляНевісточка ж
отож. И это касается не только Млековиты. И оно практически не твердеет. Хотя когда-то я слушала экспертов, так они говорили, что это не показатель. Наша Молокия тоже не твердеет, а показатель хорошие.
А вот когда сделаешь сам из сливок, то оно как раз соответствует всем критериям) твердеет, раскалывается, когда из морозилки
Вбигудях• 07 ноября 2024
Ответ дляТану на сонці
в складі пальма?
Тану на сонці• 07 ноября 2024
Ответ дляДа Щас же
Я можу розрізнити якісне масло від спреду.
А ви їжте, на здоров´я.
Якісне, натуральнн масло в Польщі теж дорого
А українці їздять все
Тану на сонці• 07 ноября 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Це масло в Польщі коштує 8.5 злотих
І то ніяк не 50 грн.
Я його взагалі не купую, я купую масло натуральне виготовлене з вершків в Україні.
В нас воно по 50, контрабас
Тану на сонці• 07 ноября 2024
Ответ дляВбигудях
в складі пальма?
Ні, натуральні вершки за 50 гривень пачка 200 грам
Сладкий лимончик• 07 ноября 2024
Масло хороше, твергде, як дістаєш з холодильника
Сладкий лимончик• 07 ноября 2024
Ответ дляТану на сонці
Точно автор, воно як спред Тульчинка
Ні, зовсім не таке
Да Щас же• 07 ноября 2024
Ответ дляТану на сонці
А ви їжте, на здоров´я.
А українці їздять все
А крім переходу на особистості, ви на щось спроможні? Задала вам абсолютно нормальні питання, що саме заділо?
’Я можу розрізнити якісне масло від спреду.’ - це дуже суб´єктивна думка, може так статися, що коли ви спробуєте 100% масло, скажете що то спред, тому що до того ви такого ніколи і не їли. Треба це розуміти. І на останок, ви не українка? Гарно вивчила мову, молодець!
220В• 07 ноября 2024
Хороше масло, як і інші молочні продукти . Я люблю їх творожний вершковий сир у відрах по 500 грам та кілограму.
Сладкий лимончик• 07 ноября 2024
Ответ дляНевісточка ж
Брала. Оно вкусное, но какое-то мягкое. И цена очень странная. На оптовых летом было около 40грн.
А мені навпаки, тверде, не таке, як всі ці наші Ферма, Яготинське
Шальная коклетка• 07 ноября 2024
Ответ дляТану на сонці
Так ви його на хліб кладете....
І ще доводите, що це масло
Нічого не доводжу. Це думки...
Не їм масла, солодкого, не п´ю кави.
Тану на сонці• 07 ноября 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Ні, зовсім не таке
Гірше
Да Щас же• 07 ноября 2024
Ответ дляВбигудях
в складі пальма?
Теж спитала, але там зразу перехід на особистості, незрозумілі фрази про українців, і ніякого конструктиву. Тому навряд слова таких людей можна брати до уваги.
Шальная коклетка• 07 ноября 2024
Ответ дляТану на сонці
Може. В 90-х роках, багато, що мутили...
220В• 07 ноября 2024
Ответ дляМолчунья
А ещё такое
І це масло ок.
На нього раніше в АТБ і Фоззі були дуже вигідні акції. Але це все було в іншому житті, до повномасштабки.
Тану на сонці• 07 ноября 2024
Ответ дляДа Щас же
Я сама збиваю масло з натуральних вершків, тому яке 100% масло знаю точно.
Инфотуфелька• 07 ноября 2024
Колись приїхала до свекрухи, а у неї Богодухівське масло. Якесь дешевеньке, мʼяке, але на ньому було написано, що пахта входить до складу. І воно було мені таке смачне, прям дуже. Не знаю чи зараз воно є(
Додому беру яготинське, або комо безлактозне.