Молчунья• 07 ноября 2024

Mlekovita масло 82%

Кто покупал? Соседка очень хвалит, говорит прям масло настоящее. Я подозреваю, что и в магазинах сложно настоящее отыскать, ну хотя бы не совсем мыло. Так вот, это похоже на хотя бы ту же Ферму или "спред Тульчинка"?
Тану на сонці• 07 ноября 2024
Ответ дляДа Щас же
Теж спитала, але там зразу перехід на особистості, незрозумілі фрази про українців, і ніякого конструктиву. Тому навряд слова таких людей можна брати до уваги.
Не беріть, хто в поляків купить весь непотріб, як не ви
Шальная коклетка• 07 ноября 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Це масло в Польщі коштує 8.5 злотих
І то ніяк не 50 грн.
Якщо купляєте підробку з львівського підвалу, то хто вам винен?
Я колись писала, не вірю товарам в Україні - для мене все підробка. І в інших країнах ніхто не застрахований.
Тану на сонці• 07 ноября 2024
Ответ дляШальная коклетка
Може. В 90-х роках, багато, що мутили...
І зараз мутять
автор Молчунья • 07 ноября 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Колись приїхала до свекрухи, а у неї Богодухівське масло. Якесь дешевеньке, мʼяке, але на ньому було написано, що пахта входить до складу. І воно було мені таке смачне, прям дуже. Не знаю чи зараз воно є(
Додому беру яготинське, або комо безлактозне.
Да, Комо безлактозное мне очень понравилось
Шальная коклетка• 07 ноября 2024
Ответ дляМолчунья
А вот когда сделаешь сам из сливок, то оно как раз соответствует всем критериям) твердеет, раскалывается, когда из морозилки
Ну и польское масло, тоже раскалывается, твёрдое, как камень. Может, где-то, в регионах, и крутятся делки...
Шальная коклетка• 07 ноября 2024
Ответ дляТану на сонці
Я можу розрізнити якісне масло від спреду.
А ви їжте, на здоров´я.
Якісне, натуральнн масло в Польщі теж дорого
А українці їздять все
...їздять...
Невидимка• 07 ноября 2024
Ми в Україні, купуємо масло українських виробників
Одяг та сумки• 07 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Польського не купую принципово. Після того, як вони наше зерно на землю викидали.
Купуйте Ферму або Тульчинку.
правильно пишите - українцям пора зрозуміти вже що колись раша нам теж була братами. Так і поляки. Брати ми самі собі
Olga_72• 07 ноября 2024
чи схоже натуральне масло на спред?
Кукусик• 07 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Купуйте Ферму або Тульчинку.
Директор Тульчинки під кайфом у 2006 році насмерть розірвав своїм авто трьох людей - з тих пір перестала купувати Тульчинське масло. От відрізало мені.
У вас така ж ’травма’ з польським)
Даха-сваха• 07 ноября 2024
Ответ дляМолчунья
А ещё такое
І перше, і друге- справжнє масло
Тану на сонці• 07 ноября 2024
Ответ дляШальная коклетка
...їздять...
Точно, поляки на українцях гарно їздять А наші схавають все
автор Молчунья • 07 ноября 2024
Ответ дляOlga_72
чи схоже натуральне масло на спред?
Вопрос как раз в натуральности) написано масло без додатков💁‍♀️
Даха-сваха• 07 ноября 2024
Ответ дляТану на сонці
Пальма там . Я в Львівській області живу,в нас воно по 50 гривень. Гидота ще та
Але люди з далеких від кордону областей завжди думають, що польське краще
Цікаво, нащо так брехати і видумувати?
Тану на сонці• 07 ноября 2024
Ответ дляДаха-сваха
Цікаво, нащо так брехати і видумувати?
Це високоякісне масло з натуральних вешків тесь сміються виробники))
Так підходить?
Даха-сваха• 07 ноября 2024
Ответ дляНевісточка ж
Брала. Оно вкусное, но какое-то мягкое. И цена очень странная. На оптовых летом было около 40грн.
Значить підробка, бо в бедронці воно 7-8 злотих пачка. Часто є акції 2+1, 4+2, 2+2, але то можна взяти тільки і раз з картою бедронки
Даха-сваха• 07 ноября 2024
Ответ дляШальная коклетка
У нас контрабас. Безналоговый. Прямо от производителя. + ПДВ при пересечении границы, и разные уловки. Поэтому, вполне может быть дешевле, чем за границей.
Або, скоріш за все, дідпільний цех, тільки упаковка з Польщі)
Olga_72• 07 ноября 2024
Ответ дляМолчунья
Положите кусочек в горячую воду: молочный продукт растает на поверхности, превратившись в неоднородную полупрозрачную лужицу, маргарин ляжет густым плотным слоем. Если затем размешать воду, масло растворится, а маргарин просто распадется на мелкие частицы, оставив воду прозрачной.
Даха-сваха• 07 ноября 2024
Ответ дляМолчунья
Вот, цена смущает)) на олх оптом по 35 грн🫠
Значить підробка, бо справжнє польське в холодильнику твердіє, ножем важко кусок відрізати
Даха-сваха• 07 ноября 2024
Ответ дляГороховаЯ
А про такое, та же марка, что скажите?
Купила и сомневаюсь в натуральности. Не понравилось как тает во рту, по вкусу как натуральное, сливочное.
А має куском нерозчинним зайти в рот і так само вийти через задній прохід, як наше ’масло’?
Даха-сваха• 07 ноября 2024
Ответ дляjuliyadorosh
цікаво,як воно може коштувати в Україні 35-40грн,якщо воно в Польщі 80?
Звичайно) штампується де сьогодні у нас підпільно сурогат в закуплену в Польщі або навіть в нас надруковану’під польську’ упаковку. Це як з побутовою.хімією і порлшкамт
Olga_72• 07 ноября 2024
Ответ дляМолчунья
Даже с учетом того, что в Польше многая молочка в 2 раза дешевле чем у нас, то 35 грн єто пальмовое масло в польской упаковке. Єто не реально. представитель Млековиті забирает просрочку.
Даха-сваха• 07 ноября 2024
Ответ дляТану на сонці
Може бути, що цех по фасуванню під кордоном в Львівській області
і видасться за польське)
Даха-сваха• 07 ноября 2024
Ответ дляСладкий лимончик
А мені навпаки, тверде, не таке, як всі ці наші Ферма, Яготинське
Бо ви купили дійсно польське масло, а не підробку
Даха-сваха• 07 ноября 2024
Ответ дляТану на сонці
Оце плющить то певно від ’справжнього’ масла передоз))))
Тану на сонці• 07 ноября 2024
Ответ дляДаха-сваха
Це вас плющить від спреду Млековіта)))
Даха-сваха• 07 ноября 2024
Ответ дляТану на сонці
Так підходить?
Я звідки знаю, що там у вас в голові підходить? Хоча здогадуюсь, судячи з постіа
Даха-сваха• 07 ноября 2024
Ответ дляТану на сонці
Це вас плющить від спреду Млековіта)))
Так не я ж такі бздури і коні тут мочу))))
Ламборджини• 07 ноября 2024
я купую наше Фаворит
Тану на сонці• 07 ноября 2024
Ответ дляДаха-сваха
Вам яке діло до моєї голови. Ви хвилюйтеся, що з вашим організмом після польського натурального масла