Молчунья• 07 ноября 2024

Mlekovita масло 82%

Кто покупал? Соседка очень хвалит, говорит прям масло настоящее. Я подозреваю, что и в магазинах сложно настоящее отыскать, ну хотя бы не совсем мыло. Так вот, это похоже на хотя бы ту же Ферму или "спред Тульчинка"?
Тану на сонці• 07 ноября 2024
Ответ дляДаха-сваха
Так не я ж такі бздури і коні тут мочу))))
Зовсім))))
Освічую темряву• 07 ноября 2024
Ответ дляДаха-сваха
А має куском нерозчинним зайти в рот і так само вийти через задній прохід, як наше ’масло’?
Ого як вас українське масло травмувало....
Сладкий лимончик• 07 ноября 2024
Ответ дляДаха-сваха
Бо ви купили дійсно польське масло, а не підробку
Так, ми живемо біля кордону
Советничаю тут• 07 ноября 2024
Ответ дляТану на сонці
Пальма там . Я в Львівській області живу,в нас воно по 50 гривень. Гидота ще та
Але люди з далеких від кордону областей завжди думають, що польське краще
++ с ним круасаны делала -вышли маргариновые обычные
Відповів всім• 07 ноября 2024
Ответ дляМолчунья
Вопрос как раз в натуральности) написано масло без додатков💁‍♀️
Автор, хуже польской молочко очень сложно что то найти, их йогурты даже моя собака не ест)
ЧукИГеки• 07 ноября 2024
Я купую сир брі млековіта, мені він прям дуже смачний, але потім взяла чедер, ну прям наче якась хімоза. То ж розумію шо і брі не натуральний.. і масло скоріш ща все спред, але масло ж можна перевірить. Дівчата порадьте якісний чедер.
ЧукИГеки• 07 ноября 2024
Ответ дляТану на сонці
Хоча дивно, навіть в голодні 90ті польська продукція вважалась фіговою. Завжди печево в пачках було таке шо підпали, а воно горить. І склад продуктів був триндець, в той час як наше було ще якісним.
Тану на сонці• 07 ноября 2024
Ответ дляЧукИГеки
Так, поляки точно не ті, хто може похизуватися якісними продуктами
Але і зараз вони приїжджають у Львів за шкіряним взуттям, одягом зі шкіри і іграшками на ялинку зі скла.
Можливо ще щось купують, я вже не знаю
Галябалована• 07 ноября 2024
Ответ дляМолчунья
Вот, цена смущает)) на олх оптом по 35 грн🫠
В Польше в Бедронке оно сейчас примерно 8 зл, в лидл и др - дороже как в Украину оно попадает по таким ценам, загадка.
Наверняка• 07 ноября 2024
Нам колись у 90х родичі з Польщі привозили якесь їхнє масло, то було тверде, оранжевого відтінку і дуже смачне, пізніше у нас стали продавати Осєлкове, спочатку нагадувало те саме з дитинства, потім чисто зіпсулося, таке враження, що або польський виробник почав халтурити, або наші навчилися підробляти. Та сама історія з Млєковітою, коли тільки почала з´являтися у наших перекупів, була непоганою, зараз набагато гірша.
Тумба-юмба• 07 ноября 2024
Ответ дляТану на сонці
Я можу розрізнити якісне масло від спреду.
А ви їжте, на здоров´я.
Якісне, натуральнн масло в Польщі теж дорого
А українці їздять все
Ви їли чисте пальмове масло?😳 чи як ви його розпізнаєте?
Звоночек• 07 ноября 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Колись приїхала до свекрухи, а у неї Богодухівське масло. Якесь дешевеньке, мʼяке, але на ньому було написано, що пахта входить до складу. І воно було мені таке смачне, прям дуже. Не знаю чи зараз воно є(
Додому беру яготинське, або комо безлактозне.
Раніше купувала пару разів Богодухівське масло по акції у Варусі (м. Київ) - на масло воно не зовсім схоже, якесь м´яке і в холодильнику не твердіє, а на смак ніби нормальне. Не звертала уваги, чи й зараз воно є там у продажу.
Тану на сонці• 07 ноября 2024
Ответ дляТумба-юмба
Ви їли натуральне вершкове масло?
Тумба-юмба• 07 ноября 2024
Ответ дляТану на сонці
Ви їли натуральне вершкове масло?
Я питаю як ви саме пальму розпізнаєте? При чому тут що їла я.
Тану на сонці• 07 ноября 2024
Ответ дляТумба-юмба
При тому, що якщо ви їсте масло з натуральних вершків ви відразу відчуєте різницю.
Ще можете стопити на Гхі, це безпрограшний варіант. Буде видно всі додаткові субстанції, які є в маслі.
Взагалі дивне запитання. Ви не вмієте відрізнити якісний, натуральний продукт від не якісного)
Тумба-юмба• 07 ноября 2024
Ответ дляТану на сонці
Я ніколи не скажу на масло, що це пальмове масло, бо я його не їла. По вторинним признакам я можу визначити рослинні домішки, але не буду стверджувати, що то саме пальма, а не рапс чи сонях. Ви теж, я бачу, не їли, але стверджуєте, що пальма і все тут. До речі, з натуральних вершків домашнє масло, взагалі ні на яке магазинне не схоже.
Тану на сонці• 07 ноября 2024
Ответ дляТумба-юмба
Мені достатньо, того що я їм справжнє.
Домашнє теж в різну пору року,різне.
Ось, якраз сьогодні збила. Їсти і топити гхі.
А комусь і млековіта масло))
Русланка з гілки• 07 ноября 2024
Ответ дляЛастовиння
Не увидела разницы с нашими. Покупала селянское 82, вологодское, молокия 82. Примерно такое же и это польское. Тульчинка - маргарин, ферма - тоже не натуральное.
Так, але ціна суттєво відрізняється. У нас за Молокію треба віддати 90 грн, а польське - 60.
Тумба-юмба• 07 ноября 2024
Ответ дляТану на сонці
Мені достатньо, того що я їм справжнє.
Домашнє теж в різну пору року,різне.
А комусь і млековіта масло))
Малину теж зранечку назбирали? 🙂
Тану на сонці• 07 ноября 2024
Ответ дляТумба-юмба
Малину теж зранечку назбирали? 🙂
В мене своя, реманентна. Остання вже
Зранку зібрала
Тумба-юмба• 07 ноября 2024
Ответ дляТану на сонці
В мене своя, реманентна. Остання вже
Зранку зібрала
Вірю :). Тільки наступного разу кажіть ремонтантна
Тану на сонці• 07 ноября 2024
Ответ дляТумба-юмба
Ну це в мене чоловік займається я не дуже вникаю в назву малини.
А чого б мали не вірити:)
Рожайтретьего• 07 ноября 2024
Ответ дляНевидимка
Ми в Україні, купуємо масло українських виробників
Вже не купую українське масло. Мені дорого більше 100 грн за 180 грам.купую польське.
Свезло так свезло• 07 ноября 2024
Вот это польское масло по вкусовым качествам не дотягивает до нашего. Нет выраженного вкуса пастеризацки и кислинки сливок. Для 82% консистенция при +18С слишком мягкая. При -5С такая же картина.
Из наших Галичина, Канев, Президент, Яготинское в пределах нормы, хоть часто завышен процент молочного жира. С сырьем у нас большая проблема, увы.
Ферму не рассматриваю по известным мне причинам.
Я, как пищевик, покупаю более 15 лет масло/сливки у одних и тех же людей, у них несколько коров.
Кастрюлька• 07 ноября 2024
Смотрю ютуб канал, там каждые три месяца технологи проведят дегустацию масла, сыров, других молочных продуктов. Пару брендов масла отсылали на анализы в Польше, по моему Ферму в том числе, в общем ходовое масло известных брендов таких как, Ферма, Рошен, Галичина, Молокия, Яготинське и других брендов хорошего качества. Могут быть какие-то косяки в каких-то партиях, это зависит от сырья, не накосячили ли на производстве, но в целом молочка, масло в том числе хорошее. Так что зря наши люди хают наши продукты, рассказывая, что все только на пальмовом масле.
Кастрюлька• 07 ноября 2024
Ответ дляЛастовиння
А какое без пальмы? Такого нет сейчас, как было Масло сливочное в/с по 3.50
Много у нас масла без пальмы.
Стетоскопуло• 07 ноября 2024
вчора купила фінське масло VALIO - так його нахвалюють, а це тупо маргарин
Не за Будка• 07 ноября 2024
Ответ дляСіточка
А яготинское куда делось?
На цену его посмотрите
Сіточка• 07 ноября 2024
Ответ дляНе за Будка
На цену его посмотрите
Я не знаю, какие цены сейчас. Я давно не в Украине. Сколько стоит?
Сіточка• 07 ноября 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Покажите фото