ЧукИГеки• Изменено 07 ноября 2024
Порадьте смарт годинник, який буде тримати заряд хоча б тиждень)
Мала старенький амазфіт, рахував кроки, калорії, бачила хто дзвонить, всі повідомлення. Заряджала раз в місяць. Тепер він глюкнув, навіть не включається. Чоловік подарував якийсь інший бренд, заряджати треба щодня(.
Чи є ще такі, які хоча б 2 тижні тримають заряд?
Броніки для Моніки• 07 ноября 2024
Huawei у меня уже 4 года, держали положенных 14 дней, со временем больше недели. У мужа эта фирма, но модель прошлогодняя, уже год все супер
ЧукИГеки
• 07 ноября 2024
Ответ дляДайте подумать
амазафіт і тримає 2 тижні і навіть говорити вже по ньому можна
Заходила в алло, дівчатка-продавці сказали, що тримати буде до 3 днів амазфіт(. Чи збрехали, чи не знають..
ЧукИГеки
• 07 ноября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
У вас годинники підключені до телефонів?
Дайте подумать• 07 ноября 2024
Ответ дляЧукИГеки
та ну, брехня якась в мене зараз амазафіт вже 2-й рік, донька подарувала за 2 тисячі рожеві такі
але то ж подарунок мушу носити, то я їх заряджаю раз на тиждень. А нові думаю точно 2 тижні будуть тримати ну не день точно
Броніки для Моніки• 07 ноября 2024
Ответ дляЧукИГеки
Так, звичайно
Прибираю щодня• 07 ноября 2024
В мене Huawei Watch Fit 2, заряд тримає точно більше тижня (точніше не скажу, не засікала)
Зажуженная Жужжа• 07 ноября 2024
Ответ дляЧукИГеки
Гармин, держит 7-10 дней.
Деловитая• 07 ноября 2024
Garmin - большинство моделей 10-14 дней, но есть модели, что и месяц держать заряд будут
Крем для арбуза• 07 ноября 2024
Ответ дляЧукИГеки
Заходила в алло... А хто казав, що в Україні щось нормальне?
Зайдіть на сайт виробника - і вуаля)
Крем для арбуза• 07 ноября 2024
Ответ дляKareglas
У меня тоже были амазфит Бип, раз в месяц заряжала. Муж подарил самсунг, теперь каждый день заряжать нужно их, уже привыкла
Самсунг разные бывают. Но не ширпотреб.