Тюрюнь_Тюнь• 07 ноября 2024

Візок для покупок

Дівчата, може хто брав нещодавно, порадьте. Хочу мамі купити. Все або страшне, або виглядає ненадійно.
Простецкая• 07 ноября 2024
Я колись про Ікею мріяла, але потім випадково купила в Німеччині китайський китай, до сих пір на ній їжджу :)
Головне колеса побільше.
Аноним ФЕЯ• 07 ноября 2024
Есть ещё модели с тройным колесом — по ступенькам шагают
Простецкая• 07 ноября 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Так, але це додає ваги самій конструкції і зменшує діаметр коліс.
Морская свинка• 07 ноября 2024
Ответ дляПростецкая
Не придумуйте
Морская свинка• 07 ноября 2024
Автор, Ви в мене якому місті?
Анонимарик• 07 ноября 2024
Я покупала самую обычную, в Сильпо, 559 грн. Отличная.
автор Тюрюнь_Тюнь • 07 ноября 2024
Ответ дляПростецкая
Головне колеса побільше.
А яку ви купили в німеччині?
Простецкая• 07 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
А яку ви купили в німеччині?
Отаку точно як з Сільпо вище показують.
автор Тюрюнь_Тюнь • 07 ноября 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Бачила, але читаю відгуки, то ламаються швидко ті колеса, то незручно при негоді чи снігу, так як колеса малі.
автор Тюрюнь_Тюнь • 07 ноября 2024
Ответ дляМорская свинка
Автор, Ви в мене якому місті?
Я в Одесі
автор Тюрюнь_Тюнь • 07 ноября 2024
Ответ дляАнонимарик
В мене мама модна пані, я б хотіла їй і гарну,і надійну
автор Тюрюнь_Тюнь • 07 ноября 2024
Ответ дляПростецкая
Отаку точно як з Сільпо вище показують.
Ясно)) Я вибираю, наче авто То то мені не те, то інше. Наче вибрала,пішла до відгуків і передумала
Простецкая• 07 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Я теж так обирала, поки ситуація не примусила. Я пошкодувала, що раніше не купила першу-ліпшу.
автор Тюрюнь_Тюнь • 07 ноября 2024
https://www.otto.de/p/meister-einkaufstrolley-2-in.... Ось така в Німеччині сподобалась
Морская свинка• 07 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Я в Одесі
Тоді не підкажу. До речі, я оту з Сільпо теж бачила, вона прикольна, підніжка складається. Що можу порадити, це звертати увагу на висоту візка. Модні візки зависокі, розраховані на зріст 180. Навіщо вони їх такими роблять хз, але центр ваги в них зміщений для жінки середнього росту і везти той візок досить важко. Отой з Сільпо з оптимальною висотою.
автор Тюрюнь_Тюнь • 07 ноября 2024
Ответ дляПростецкая
Якби собі, то так. Мамі хочу гарну. Вона модніша за мене у свої 72 ))
Простецкая• 07 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ого, оце наворот :) гадаю, що класна!
Морская свинка• 07 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
От туд засада, я купила модну, але, але..
автор Тюрюнь_Тюнь • 07 ноября 2024
Ответ дляМорская свинка
А де можете підказати? Мені є кому і з Німеччини передати. Звісно за мої кошти. Мама невисока, десь 155
Морская свинка• 07 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Гарна
автор Тюрюнь_Тюнь • 07 ноября 2024
Ответ дляМорская свинка
Але що? ))
автор Тюрюнь_Тюнь • 07 ноября 2024
Ответ дляМорская свинка
Гарна
Але думаю чи не завелика вона для неї буде? Думала тачку не так важко вибирати
Морская свинка• 07 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Але що? ))
Але вона зависока, її важко везти. Виручає те, що її можна котити як звичайну, на двох колесах, а можна розкласти в чотирьохколісну і котити як дитячу коляску. Так і вожу)
Морская свинка• 07 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Не скажіть, я свою пів року обирала😂
автор Тюрюнь_Тюнь • 07 ноября 2024
Ответ дляМорская свинка
Не скажіть, я свою пів року обирала😂
От і я вже 3 день обираю. Собі б вже давно купила
автор Тюрюнь_Тюнь • 07 ноября 2024
Ответ дляМорская свинка
https://www.otto.de/p/allyson-einkaufstrolley-eink...

Ось в такій ручка по висоті регулюється. Зараз почитаю відгуки
Морская свинка• 07 ноября 2024
А як Вам така?https://ineed.ua/products/telezhka-trehkolesnaya-s...
автор Тюрюнь_Тюнь • 07 ноября 2024
https://www.otto.de/p/msovaeu-einkaufstrolley-3in1...
Думаю таку взяти
автор Тюрюнь_Тюнь • 07 ноября 2024
Ответ дляМорская свинка
Колеса бентежать. У мене були схожі в колисці, і зимою не могла нормально їздити. Звісно сніг не часто йде зараз, але треба вездеход ))
Морская свинка• 07 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ви маєте на увазі додаткові?