Красота неземная• 13 декабря 2025
Вы считаете убийство последнего царя в рашке было ошибкой или правильно?
Результат:
вже голосів:
45 (93.75%)
ошибка
3 (6.25%)
большевики лучше
Обижулька• 13 декабря 2025
Ответ дляArgesha
Вбити дітей - то вже дно, як би не було там.
Якщо вже в цьому руслі розглядати: а скільки дітей загинуло за часів їх правління? Що той цар зробив для них? Продовжував пирувати і веселитися?
Харчовий тріль• 13 декабря 2025
Помилка звісно. Всі монархії рано чи пізно стали лише традицією, як в Британії, Японії, Іспанії, Бельгії. Проте б зберігся клас людей, які вже були ситими, олд мані скажімо так, а не дорвалися до грошей як в 90-і і зараз, і рано чи пізно, але Російська імперія розпалася, більш констутуційним шляхом, без кровопролиття і репресій.
Зараз на дієті• 14 декабря 2025
Ответ дляРанковий базар
Жуткое, жестокое убийство семьи
Москаляку на гілляку.Микола Кривавий
Зараз на дієті• 14 декабря 2025
Ответ дляРанковий базар
Жуткое, жестокое убийство семьи
Погода гарна.Я вбив ворону.Козел не цар.Ще й маньячелло.
Ранковий базар• 14 декабря 2025
Ответ дляЗараз на дієті
Москаляку на гілляку.Микола Кривавий
После него пришли намного хуже..
Зараз на дієті• 14 декабря 2025
Ответ дляКрасота неземная
дураки не страдают это точно. нет мозгов нет страданий
Вам краще знати.Співчуваємо Вам всією Порадницею.
Зараз на дієті• 14 декабря 2025
Рашку треба було зразу мочити з усіма царями.Доля України була би інакшою.Занадто добрі,толерантні українці.
Я супер-пупер• 14 декабря 2025
Хто там з царів останній, царь Гвідон чи царь Хуйло? Вбивство кацапського царя - це завжди добре, і для сусідніх держав, і для власного населення.
Красота неземная
• 14 декабря 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
ну знали бы историю такой бы глупости не писали