Сметчица• 07 ноября 2024

Ситуація в сімʼї. Зелена карта

Мені потрібна зелена карта.
Чоловік сказав, що запитає у знайомої. Я чекала три дні. Написала своїй знайомій і домовилася. Навіть дешевше вийшло.
Тепер дзвоню і кажу я домовилася , ціна така-то така. А він давай, наївна я свою знайому напрягав?я кажу в сенсі напрягав? Я три дні чекала, а мені на суботу потрібно….
І його слова: НАДІЮСЬ ВОНА ТОБІ НЕ ПРИГОДИТЬСЯ…
С..ка таким тоном ….
Мене блін колотить …
П.С. Оплачую сама
бЭйбА• 07 ноября 2024
Не думаю что это единственная такая ситуация в семье.

автор Сметчица • 07 ноября 2024
Ответ длябЭйбА
Так як і у всіх. По різному
бЭйбА• 07 ноября 2024
Ответ дляСметчица
Так як і у всіх. По різному
Не у всех, я б не ждала три дня, а по десять раз на день напоминала про его обещание пока б не додолбала.
автор Сметчица • 07 ноября 2024
Ответ длябЭйбА
Я думаю 2 рази на день достатньо.
Тумба-юмба• 07 ноября 2024
Всі знають, що таке зелена карта?
автор Сметчица • 07 ноября 2024
Ответ дляТумба-юмба
Всі знають, що таке зелена карта?
Страховка на авто
бЭйбА• 07 ноября 2024
Ответ дляСметчица
Я думаю 2 рази на день достатньо.
А я нет. Мне надо ехать, а не шашечки и я не слезу пока не добьюсь своего, ну или муж не скажет - сама делай если тебе так срочно надо
Тумба-юмба• 07 ноября 2024
Ответ дляСметчица
Страховка на авто
Дякую тобі, добра людина! А я її як динозавр автостраховкою називаю :) до речі, купую собі сама, чоловік і не в курсі.
жар-птица Нюра• 07 ноября 2024
Ответ дляТумба-юмба
Всі знають, що таке зелена карта?
Страховка на авто, яку в хотлайні за 5 хв оформити. Але автор замість цього вирішила пів світу підняти на ноги, а потім на всіх образитися.

автор Сметчица • 07 ноября 2024
Ответ дляТумба-юмба
Зелена карта - за кордон
Тумба-юмба• 07 ноября 2024
Ответ дляСметчица
Зелена карта - за кордон
О, дякую за уточнення.
автор Сметчица • 07 ноября 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Пів світу ) у вам з математикою погано) лише одного чоловіка
автор Сметчица • 07 ноября 2024
Ответ дляТумба-юмба
Ну вона не дешева, тому ми такі витрати обговорюємо
размахер• 07 ноября 2024
Двое людей, которые не умеют настраивать комуникацию решили пожениться.
...

Зачем?
автор Сметчица • 07 ноября 2024
Ответ дляразмахер
...

Зачем?
Моя яка ви розумна) і скоріш за все і не заміжня)
Ирина_Б_• 07 ноября 2024
забейте, сейчас все на таких нервах что ссориться из-за пустяков ну вообще не нужно
автор Сметчица • 07 ноября 2024
Ответ дляИрина_Б_
Дякую 🙏
Вільний митець• 07 ноября 2024
Ответ дляСметчица
И сколько вышла? И на какой период? 4900 на 3 мес…. Что там обговаривать 🤪купили и все
автор Сметчица • 07 ноября 2024
Ответ дляВільний митець
13000 на рік)

Додаю напруги• 07 ноября 2024
Ответ дляСметчица
Страховка на авто
На hotline.finance можна в кілька кліків оформити навіть з телефона. Що то у Вас за сімейні танці з бубном 3 дні були?
Додаю напруги• 07 ноября 2024
Ответ дляСметчица
на рік берете?
Valia007• 07 ноября 2024
Дивно, що агент за 5хв не оформила…
Це справді займає мінімум часу, пишу як працівник страхової…
На правах реклами, якщо потрібно оформлення чи консультація велкам)
Додаю напруги• 07 ноября 2024
Ответ дляСметчица
13000 на рік)
і що? це захмарна сума, чи може щось із необов’язкових захцянок?
автор Сметчица • 07 ноября 2024
Ответ дляValia007
Дивно, що агент за 5хв не оформила…
Так і я про те. Я реально за 5 хвилин зробила…
Ото мене злость і взяла що він три дні вовтузиться
Успокойся_Успокойся• 07 ноября 2024
Она ж онлайн оформляется, зачем там знакомые?
бЭйбА• 07 ноября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Когда нет проблем, то их надо придумать. Иначе жить скучно.
Доставучая• 07 ноября 2024
Ответ дляСметчица
Ну так через добрих знайомих можна на кілька тисяч дешевше купити))
Valia007• 07 ноября 2024
Ответ дляСметчица
Не нервуйте, є такі люди, які просто люблять відтягнути справи на пізніше)
Це не привід для конфлікту.

Доречі, можливо комусь пригодиться інформація, з першого січня, плануються зміни, будуть лише електронні полісі по зеленій карті, тому краще плануйте оформлення завчасно, бо день в день, як зараз є можливість, вже не можна буде оформити, лише з наступного дня чи пізніше.
Фіфачка• 07 ноября 2024
А чому ви відразу свою знайому не запитали? Це ж простіше було чим ланцюжок ви- чоловік-його знайома
автор Сметчица • 07 ноября 2024
Ответ дляValia007
Це не привід для конфлікту.

Дякую 🙏